Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie bylo tak grozniie jak to na zdięciach wygląda już woda  opadła.. 10 lat wcześniej było gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dodadzą zdjęcia ze stoku narciarskiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wody przy gospodarstwach prawie nie ma ale  to co było po południu to aż dziwne że nie ma aż tak wielkich szkód, przejeżdżałem tą drogę jakoś po 12 to już tam był potok a jak wracałem półtorej godziny pózniej to mnie straż nie wpuściła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dodadzą zdjęcia ze stoku narciarskiego !!!
A bardzo go tam zalało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A c oto ma wspólnego z Kraśnikiem, że znalazło się w dziale poświęconemu temu miastu i powiatowi?! NIC!!! Redakcjo!!! STWÓRZCIE WRESZCIE ODDZIELNE DZIAŁY DLA KAŻDEGO POWIATU NASZEGO WOJEWÓDZTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piernik jasny, z tego co tu pokazują wynika, że woda stanęła na ugorze i oto od razu larum grają. Onegdaj za peerelu Panie dzieju woda szla na "meter" wysoka i wszystko zabierała po kolei a ludziska się schodzili na czele z naczelnikiem gminy, stawali na moście i śmiali się z zalewanych, mówiąc - teren zalewowy. Ot czasy, ot obyczaje Panie dzieju dobrodzieju. Sensacja sensacje po wsi goni i sensacją pogania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piernik jasny, z tego co tu pokazują wynika, że woda stanęła na ugorze i oto od razu larum grają. Onegdaj za peerelu Panie dzieju woda szla na "meter" wysoka i wszystko zabierała po kolei a ludziska się schodzili na czele z naczelnikiem gminy, stawali na moście i śmiali się z zalewanych, mówiąc - teren zalewowy. Ot czasy, ot obyczaje Panie dzieju dobrodzieju. Sensacja sensacje po wsi goni i sensacją pogania.
Dobrze prawisz mości chłopie. Normalność, oto czego nam potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...