Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polityk nigdy nie zarabia za wiele, ,,te pieniądze im się po prostu, należały, za ciężką pracę" cytując filozofię najlepszej od tysiąclecia zmiany, na najlepsze co tylko może być. Wrazie czego pożyczy się u Davida za oceanem, kolejne pół biliarda, z czego pół zniknie, tak że Banaś nie dojdzie, gdzie wyparowało. A tym Panom należy się nie krytyka, tylko medal za postawę i obronę własnych ,,wartości". Nie bendom tu nam obce zaglądać ile mamy sobie płacić i kogo z rodziny gdzie zatrudnić. Orzełkowi PiS chce dodać złote nogi i dziurki w koronie, ja bym zrobił z nim porządek raz na zawsze, godłem powinien być chlew i koryto, przegłosowane nocą, po szóstej reasumpcjiii, podpisane ołówkiem przez PAD (najwyżej się wytrze i powie, że wcale tak nie było). Jak Lubelski Namiestnik POTuskowy,dorabiał co ustalono niezbyt legalnie, to zamieciono pod dywan, bo z namaszczenia sobie dorabiał, to i to przyschnie, bo to ta sama opcja ludzi, tylko ujadają inaczej dla efektu. Ludzie na stanowiskach nie znają przepisów, stawek zarobkowych maksymalnych, ograniczeń w zatrudnieniu i zarządzają wydawaniem naszych miliardów pln, super hiper dobre, a zwykły człowiek od sprzątania wie co to płaca minimalna, podatek etc. i co to jest miska z ryżem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha! Padłem! Proponuję, by nadwyżkę oddali na jakiś słuszny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
‘’Pokora, praca, umiar – mówiła 15 listopada 2015 roku podczas swojego godzinnego exposé Beata Szydło. - Roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą’’ – zapowiadała Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to było zwykle przejęzyczenie. Miała wtedy powiedzieć że tego wszystkiego będziemy nie słuchali, ale oczekiwali od obywateli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 lat temu - 7 października 1991 w wypadku samochodowym, w niejasnych okolicznościach, zginął szef NIK Walerian Pańko. Miało to miejsce na 4 dni przed... prezentacją przed Sejmem raportu w sprawie FOZZ. Na czele Funduszu stał człowiek komunistycznego wywiadu wojskowego, a w jego władzach byli politycy, którzy przez całe lata odgrywali istotną rolę w życiu publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Patologia i Samodzierżawie  - wszystko jasne.
  • Na wszelki wypadek, oficjalnie trzeba zażądać partyjnej dyscyplinarki od beneficjentów tego procederu; by wykluczyć 'rżnięcie głupa' przez Prezesa PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Kraśnik. Pewnie kadrowej poluzowała się aluminiowa czapeczka. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 lat temu - 7 października 1991 w wypadku samochodowym, w niejasnych okolicznościach, zginął szef NIK Walerian Pańko. Miało to miejsce na 4 dni przed... prezentacją przed Sejmem raportu w sprawie FOZZ. Na czele Funduszu stał  człowiek komunistycznego wywiadu wojskowego, a w jego władzach byli politycy, którzy przez całe lata odgrywali istotną rolę w życiu publicznym.
 A jaki to ma związek z artykułem durny ruski trollu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, od kiedy kadrowa decyduje o wysokościach pensji członków Zarządu? Rozumiem, że Starosta nie wiedział, ile może zaproponować członkom Zarządu, a już Skarbnik Starostwa to w ogóle był niezorientowany, więc znaleziono kozła ofiarnego. ;) No i Komisja Rewizyjna też dopiero teraz przebudzona ze snu? A członkowie Zarządu to już mistrzostwo. To oni wzięli kasę, więc dusza typowego chrzescijanina widzę w nich sie odezwała. Dostałem coś co mi się nie nalezało, więc niech ktoś inny za to zapłaci. MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Winien nie jestem, więc nie widzę powodów abym teraz miał oddawać pieniądze – mówi Roman Bijak" - panie Romku miej pan honor !!! Z czystej katolickiej uczciwości powinien pan w podskokach oddać peniążki, które się panu po prostu nie należały !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha! Padłem! Proponuję, by nadwyżkę oddali na jakiś słuszny cel.
Czyżby na karmę dla Pierwszego Kota???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Winien nie jestem, więc nie widzę powodów abym teraz miał oddawać pieniądze – mówi Roman Bijak" - panie Romku miej pan honor !!! Z czystej katolickiej uczciwości powinien pan w podskokach oddać peniążki, które się panu po prostu nie należały !!!
Pomóc może korekta PIT'ów-11 na polecenie Starosty oraz powiadomienie Generalnego Inspektora Kontroli Skarbowej o uzyskaniu przez określonych podwładnych dochodu bez podstawy prawnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym nieuprawniony haniebny atak na czołowych kreatorów polityki prochrześcijańskiej partii, którzy serce, zaangażowanie, życiowe kredo wiary oraz własne portfele złożyli na ołtarzu ojczyzny powinien być przykładnie ukarany! Skromne kilkanaście tysięcy krajowych złociszów im się po prostu należy! Wszak to żadne pieniądze w porównaniu z uposażeniem takiego Horały od 5 lat dzielnie pilnującego łąki i nieużytki przeznaczone na lotnisko, które nigdy nie powstanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym nieuprawniony haniebny atak na czołowych kreatorów  polityki prochrześcijańskiej partii, którzy serce, zaangażowanie, życiowe kredo wiary oraz własne  portfele złożyli na ołtarzu ojczyzny powinien być przykładnie ukarany! Skromne kilkanaście tysięcy krajowych złociszów im się po prostu należy! Wszak to żadne pieniądze w porównaniu z uposażeniem  takiego Horały  od 5 lat dzielnie pilnującego łąki i nieużytki przeznaczone na lotnisko, które nigdy nie powstanie..
 Dla porządku: pilnuje się kogo/czego (dopełniacz), a nie kogo/co (biernik). Tak więc - nieużytków, a nie "nieużytki". Także łąk, a nie "łąki", chyba że chodziło o jedną łąkę, na co jednak nie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co jest najgorsze? Że i tak znajdą się ludzie którzy po tym wszystkim na nich zagłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...