Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polityk PiS z woj. lubelskiego posłuchał prezesa. Nagroda już przelana na Caritas

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Cięcie wynagrodzeń udzielnych kacyków samorządowych, spółek komunalnych to zaboli Peło już słychać kwik ryi odrzynanych od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy Żuk odda wynagrodzenie z rady nadzorczej pzu? ******tvp.info/28959603/prezydent-zuk-powinien-miec-swiadomosc-ze-zlamal-ustawe-antykorupcyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co że przelał?Odpisze to sobie od podatku bo to darowizna.Czyli nic nikomu nie oddał a skarb POLSKI jest przez niego ru...any podwójnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w najbliższych wyborach ludzie odetną te pisowskie świnie od koryta w chlewie w jaki zamienili Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS! Obciąć koryto Zukowi i innym z PO i peezeel o 20%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz też już oddał????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz też już oddał????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież miał być przelew do kasy państwowej, nie do Rydzyka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odciąć te ryje pisowskie od naszych pieniędzy oddajcie do kasy Państwa to co zabraliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry ruch prezesa Kaczyńskiego żeby nakazać i sprawdzić. Caritas w potrzebie pieniędzy bo bydło i chołota daje tylko na owsika ale nie na patriotyczne i czysto polskie sprawy w pottzebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
 Byłby świetny, gdyby zrobił to z sam z siebie zaraz po otrzymaniu nagrody, a nie zmuszony odgórnym nakazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A namiestnik prezesa 15 tys też przelał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt platformerskiej hipokryzji. Sami się nachapali, kradli i rozgrabiali Polskę a teraz leją krokodyle łzy. Nic więcej im do pustych głów nie przychodzi. Nagrody się należą za ciężka i pożyteczna pracę. Wstyd szujska Platformo! mucha więcej wydała na madonnę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYZJA PLATFORMAERSKA w samorządach po/zsl się im należy (ja nie wiem za co), Schetyna. Kopacz, Tusk, Budka, Nowak ... i platforma brała wielokrotnie większe nagrody, łupią społeczeństwo w samorządach, mafie VATowskie platformy wyprowadziły co najmniej 250 mld zł, kradli i trwonili przez 8 lat miliardy ! Koalicja PO/PSL przeznaczyła na nagrody: 2008 - 122 mln,2009 - 95 mln, 2010 - 105 mln, 2011 - 108 mln, 2012 - 40 mln...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry ruch prezesa Kaczyńskiego żeby nakazać i sprawdzić. Ale największe lody kręcą w platformersko - zslowskich samorządach urzędach marszałkowskich , miastach, powiatach i gminach to tam się dopiero dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech tylko nie zapomni w przyszłym roku odpisać sobie darowizny od podatku. Dlaczego nie zwrócono do kasy państwowej? Z tego wynika, że my wszyscy podatnicy mamy udział w tych darowiznach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
 Ha,ha, ha. Gest do którego został zmuszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
 Jaki gest? Gdyby to zrobił z własnej woli, to byłby gest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...