Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polityk PiS z woj. lubelskiego posłuchał prezesa. Nagroda już przelana na Caritas

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 16:32 Powrót do artykułu
undefined napisał:
undefined napisał:
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
Ha,ha, ha. Gest do którego został zmuszony.
 Pisy, wy to tacy głupi jestescie czy az tak obłudni? A w sumie, to może jedno i drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
undefined napisał:
undefined napisał:
 Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
Ha,ha, ha. Gest do którego został zmuszony.
Pisy, wy to tacy głupi jestescie czy az tak obłudni? A w sumie, to może jedno i drugie.
A ty kto-sługus lemingowaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmowanie przez Caritas pieniędzy bezprawnie zagarniętych obywatelom to PASERSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje Panie pośle. Świetny gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry ruch prezesa Kaczyńskiego żeby nakazać i sprawdzić. Ale największe lody kręcą w platformersko - zslowskich samorządach urzędach marszałkowskich , miastach, powiatach i gminach to tam się dopiero dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYZJA PLATFORMAERSKA w samorządach po/zsl się im należy (ja nie wiem za co), Schetyna. Kopacz, Tusk, Budka, Nowak ... i platforma brała wielokrotnie większe nagrody, łupią społeczeństwo w samorządach, mafie VATowskie platformy wyprowadziły co najmniej 250 mld zł, kradli i trwonili przez 8 lat miliardy ! Koalicja PO/PSL przeznaczyła na nagrody: 2008 - 122 mln,2009 - 95 mln, 2010 - 105 mln, 2011 - 108 mln, 2012 - 40 mln...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt platformerskiej hipokryzji. Sami się nachapali, kradli i rozgrabiali Polskę a teraz leją krokodyle łzy. Nic więcej im do pustych głów nie przychodzi. Nagrody się należą za ciężka i pożyteczna pracę. Wstyd szujska Platformo! mucha więcej wydała na madonnę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmowanie przez Caritas pieniędzy bezprawnie zagarniętych obywatelom to PASERSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziął ze Skarbu Państwa, oddaje na Caristas - dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz byle złodziej może skradzione fanty "przekazać na Caritas" i będzie wolny i szczęśliwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Ministrze! Szach Mat totalna opozycjo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszabrowane pieniądze PODATNIKÓW powinny wrócić skąd ich wyprowadzono !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt platformerskiej hipokryzji. Sami się nachapali, kradli i rozgrabiali Polskę a teraz leją krokodyle łzy. Nic więcej im do pustych głów nie przychodzi. Nagrody się należą za ciężka i pożyteczna pracę. Wstyd szujska Platformo! mucha więcej wydała na madonnę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYZJA PLATFORMAERSKA w samorządach po/zsl się im należy (ja nie wiem za co), Schetyna. Kopacz, Tusk, Budka, Nowak ... i platforma brała wielokrotnie większe nagrody, łupią społeczeństwo w samorządach, mafie VATowskie platformy wyprowadziły co najmniej 250 mld zł, kradli i trwonili przez 8 lat miliardy ! Koalicja PO/PSL przeznaczyła na nagrody: 2008 - 122 mln,2009 - 95 mln, 2010 - 105 mln, 2011 - 108 mln, 2012 - 40 mln...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Obciąć koryto Zukowi i innym z PO i peezeel o 20%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo chce dalej być przy korycie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pieniądze winny być przelane do budżetu i przekazane na podwyżki pracownikom budżetówki, którzy po 40 latach pracy tak jak ja zarabiają po 2 tys. netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ,NA TYCH GŁUPICH PiSIAKÓW I KLER??!!CARITAS, CO DOI KASĘ Z: BUDŻETU CENTRALNEGO, SAMORZĄDÓW, FIRM, JESZCZE DOSTANIE KOLEJNĄ I CWANIACY ODLICZĄ SOBIE DAROWIZNĘ!!CO ZA OBŁUDA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to pierdzitas zadowolony bedzie ,żyć nie umierać ,głupia kaczka wspomoże tych łotrów ,a i tak nie moga narzekać na brak szekli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...