Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomogą seniorom w pracach domowych. Za usługi zapłaci urząd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2019 r. o 09:41 Powrót do artykułu
A może coś takiego w Lublinoe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach się "nie dało"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 tys. na cały rok a na 500 plus dla młodych zdrowych miliony, dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach się "nie dało"...
 Bo w Puławach wszystko jest w brew hasłu NIE Z MYŚLĄ O CZŁOWIEKU. Nie dalej jak wczoraj wieczorem taka Pani ( okolo 80 letnia ) u mnie w bloku szukała nr tel do dyżurnego hydraulika ( awaria spłuczki) . Razem z sasiadem napisaliśmy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to miasto  spadkobiercom, którzy dorobili się własnych mieszkań i chałup naprawy będzie fundować na koszt podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja , zeby było sprawiedliwie proponuję ogólnodostęny numer do "złotej rączki" i niech każdy sam sobie zapłaci za naprawę. Chyba, że chodzi tylko o to, zeby miasto za usługi takiej "złotej rączce" płaciła wygórowane ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja panie Burmistrzu. Wiedzieliśmy że wybór pana na stanowisko Burmistrza to była trafna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba pomagac starszym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko przy władzy stara szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to miasto  spadkobiercom, którzy dorobili się własnych mieszkań i chałup naprawy będzie fundować na koszt podatników.
 I co, zbiedniejesz od tego? A nie przeszkadza ci to, że lenie śmierdzące, które narobiły dzieciaków dostają na każde po 500 zł co miesiąc? Żałujesz starszym ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o żałowanie chodzi, ale o róznicowanie. Ja się gnieżdzę ze swoim niepełnosprawnym seniorem, gdyż nie stać mnie na oddzielne lokum, tak jak dzieci tych, którym miasto zafunduje pomoc m.in. z moich i mojego seniora podatków. A nasze dochody na pewno nie są wieksze od dochodów tych, którym będzie sie pomagać. Jak widać w tym mieście seniorzy mieszkający samotnie są czymś lepszym o tych, którzyze względów finansowych muszą dzielić dom  mieszkanie z innymi. Jezeli ja wraz ze swoim seniorem musimy zadbać o wszystkie naprawy i pokryć ich koszty, niech to uczynią także dzieci tych, którym chce się pomagać. I jakby co,500 na dzieci tez jestem przeciwna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno burmistrz pokazał, ze seniorami w mieście sa tylko ci należący do różnych klubów. I tylko dla nich była imprezka nad zalewem, a cała reszta to odrzuty społeczne do płacenia podatów, żeby było na imprezki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw, bo skorzystają tylko ci co mają dojścia i ci co mają znajomych w um i biurach kpm i spni, zarobią ci fachowcy co zwykle dostają zlecenia i zawyżają rachunki za byle g.,a tak naprawdę to są partacze (słynny zenek),a inni fachowcy nie mają szans na zarobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że mamy wolny rynek, jak ktoś ma fach w ręku to może zarobić na rodzinę, ale wygląda na to że komuna ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Kurek dokręci Kurek :D oczywiście za free ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że mamy wolny rynek, jak ktoś ma fach w ręku to może zarobić na rodzinę, ale wygląda na to że komuna ma się dobrze.
 To co sie robi jest gorzej jak za komuny. Za komuny nikt tak nie dzielił społeczeństwa, nie finansował określonych grup ludzi z publicznych srodków kupując sobie w ten sposób ich poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...