Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
....młody wójt Potocki rzutem na taśmę, zwołał  w trybie pilnym sesję. Dał na nią tylko 2 punkty. Nagle ku zaskoczeniu wszystkich do porządku wprowadził dwa punkty. Pierwszy dotyczył odwołania skarbnika gminy, drugi - powołania nowego skarbnika. Nie wyjaśniając obecnym na sesji radnym i sołtysom przyczyn swojej decyzji.  W jakiej sytuacji pan Józek stawia radę? - dziwi się jeden z radnych. - Uważamy, że to celowe działania, by pokazać swoją wyższość, jak można po miesiącu odwołać tak doświadczonego pracownika. Te punkty powinny znaleźć się w porządku obrad, choć w obecnej sytuacji to bez sensu - dodaje jeden z sołtysów. Młodziutki wójt powinien spotkać się z radnymi i porozmawiać dlaczego popełnia taki błąd. On jest zbyt pewny siebie....mówi mieszkaniec Zakrzówka. Chcę zmienić skarbnika -nowy wójt-  poinformował radę i tyle...... - Radni głosowali przeciwko. 8 radnych było przeciw, 6 za a jeden z nich wstrzymał się od głosu, co ważne był to radny z obozu wójta dlatego sesja skończyła się fiakiem dla nie doświadczonego wójta. Ale na tym nie koniec, przy okazji wolnej wypowiedzi nasz gospodarz chyba za dużo powiedział bo na stronie gminy ukazało się nagranie z sesji bez głosu! Pytani przez mieszkańców pracownicy odpowiadają że odpowiedzialny za to człowiek przebywa na zwolnieniu lekarskim-  o zgrozu- od dzisiaj. Sikorki w Zakrzówku ćwierkaja, że nasz nowy młody wójt jest tak uparty że na jednej z najbliższych sesji ma zamiar jeszcze raz podjąc próbę i odwołać skarbnika. I rzekomo tym razem nie popełnić błędu.... Wierzymy głęboko, że rozsądek radnych zwycięzy  - jak to powiedziała obecna na sesji mieszkanka Zakrzówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jak można po miesiącu stracić zaufanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO JEST PROSTE TO NIE JÓZIO RZĄDZI TYLKO POPRZEDNIK, JAK MU TAM ANDRZEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja oglądałem sesję nasz mistrz wójt powiedział że da tyle wicewójtowi Mariuszowi Widomskiemu co specjaliście ok. 4300 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piszesz Piotrek kłamstwa, nowy wicewójt ma dostać 9500 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież weszła ustawa, to wszystko miało być na stronach przejrzyste. Zobaczcie nic nie słychać. To kpina z mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu są nagrania sesji - TO WSTYD DLA NASZEJ GMINY
***s://ugzakrzowek.bip.lubelskie.pl/index.php?id=363&p1=szczegoly&p2=1339542 JAK TO WYGLĄDA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież weszła ustawa, to wszystko miało być na stronach przejrzyste. Zobaczcie nic nie słychać. To kpina z mieszkańców!
 w naszej gminie nie ma przejrzystości. Mieli najlepszego skarbnika!!! Na cholera zwalniać, przecież mówił potocko że nie będzie zwalniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mówił też że będzie zmniejszął wynagrodzenie a wziął sobie najwyższe Ile razy krytykował że będzie obniżał diety radnym On w tej chwili ma 8 tysięcy na łapę To jest bardzo dużo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć jaja i odwagę, żeby jasno powiedzieć: sam nie dam rady zarządzać Gminą i muszę mieć zastępcę, nie będzie oszczędniej ale bezpieczniej dla Gminy. Mieszkańcy zrozumieliby to, a nie opowiadać ludziom bajki. Żałosne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając sesję na żywo (teraz już nie można)kturyś  radny mówił o dociepleniu budynku urzędu. Gmina musiałaby dołożyć tylko 5 % kosztów inwestycji. I co? Józio ma to w d..pie nie będzie tego robił. Urząd to wizytówka naszej Gminy, jeżeli można teraz dostać takie pieniądze to dlaczego nie skorzystać? Józiowi to nie przeszkadza, jaki pan taki kram, swojsko jak w rodzinnym domu u wójcia. Pracownikom niech się sypie tynk na głowę i grzyb niech rośnie na ścianach. Jak nie będzie już takich środków do pozyskania to weźmie się kredyt, a co! podatnicy niech płacą. Jeszcze jedno, to wstyd dla Gminy, że nie można normalnie odsłuchać sesji, sprawdzałem inne Gminy , działa jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiedziałem że z tym nowym wójtem nad gminę Zakrzówek naciągną czarne chmury...Józefie... apeluję do Ciebie patrzaj sercem. Mnie z tych nerw kury się przestały nieśćsie a to dopiero początek Twojej kadencji, modlę się w te mroźne noce aby lis nie wszedł do kurnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubie takich komentarzy. Tylko jedno powiem. Ten mlody czlowiek popelnil ogromny blad. Pani Ania to kompetentna, wiarygodna i pracowita Kobieta. Jest bardzo lubiana w pracy.  To duzy blad Panie Wojcie. Stracil Pan w moich oczach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dwóch miesiącach doszedł do wniosku, że nie może z nią pracować! Może na miejsce p. Anny ma nowego - starego skarbnika, która w mig ogarnie jak by nie było trudną pracę. Panie wójcie krzywda wraca ! niech pan nie krzywdzi ludzi, pracowników, każdy chce pracować czy z tą , czy inną władzą. Głosowałem na pana i już na początku pan zawodzi, myślę że nie tylko mnie. Proszę pamiętać: karma wraca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ciągle naskakiwal na poprzedniego wójta ze za dużo zarabia a na start wziął tyle co tamten po 8 latach. Poprzednik zaczynał od dużo niższej bo gdy zaczynał urząd twierdził że jeszcze nie zasłużył na wyższą. A tu proszę jeszcze nic nie zrobił i przez co najmniej dwa lata nie musi, bo środki na projekty zapewnił mu już poprzednik, a już wyskoczył z pensją z górnej półki. A najgorsze że wcześniej tak chamsko krytykował poprzednika za taką samą stawkę. No cóż oby teraz przynajmniej nie zaprzepascil tego co już zostało zaplanowane i na co przyznano środki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana, psia jego mać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu, jesteśmy z Tobą!  Twoje 30 lat doświadczenia w porownaniu z jego 1 miesiacem to jak kropla w oceanie.  Modlimy sie za Ciebie Aneczko trzymaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE PIENIĄDZE MU SIĘ NALEŻĄ, ŚMICHU WARTE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE PIENIĄDZE MU SIĘ NALEŻĄ, ŚMICHU WARTE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest to co uslyszałam od radnej parafialnej. Sprawa odwolania skarbnika urzedu była poruszana na oplatku rady parafialnej i konsultowana przez wojta oraz radnego parafii w jednej osobie z organem ktory ma dbac o nasza parafie, kosciol, cmentarz a nie zajmowac sie polityka kadrowa urzedu gminy.  Od tego jest kadrowa, pani K. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...