Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
Mam pytanie:czy w Zakrzówku otwarcie sklepiku z wazeliną się opłaci?,czy jest zapotrzebowanie?,proszę nie hejtować a odnieść się merytorycznie do pytania,wazelina jest znakomitej jakości i dlatego liczę na wypowiedzi z całej gminy szczególnie osób z wykrztałceniem wyższym.
trudno powiedziec czy sie oplaci,bo to jest takie spoleczenstwo,ze nic im nie pasuje.....wszystko co robia inni jest beeee,a co sami spaprza jest cacy;na dodatek faryzeusze;w oczy mowia ze jest dobrze a poza oczy tak *** obrobia,,,,ze szkoda gadac
 Wazelina w Zakrzówku już nie potrzebna bo ten co jej potrzebował spadł ze stanowiska teraz potrzebuje maści na hemorojdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto dupsko se poobijał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przyglądam się waszej rozmowie i widzę że poziom waszej wiedzy jest bardzo niski. Łatwo jest kogoś oskarżać jak nie widać osoby. Udezcie się w piersi czy wy w waszych pracach tak wszystko dobrze robicie, czy jesteście bez skazy.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się przyglądam i tak rozważam czy rząd przez którego działania służba zdrowia jest niedoinwestowana,chorzy mając teoretycznie prawo do opieki medycznej zmuszani są do leczenia się ,,prywatnie",tu Owsiak zbiera pieniądze i ratuje szpitale nowoczesnym sprzętem,więc my sami,swoją kasą doposażami szpitale by ratować swoje zdrowie,rząd ogromne fundusze pakuje w kler za nic majac stan zdrowia społeczeństwa,a jednocześnie ten rząd i kler ostro krytykuje działania Owsiaka i nas wspierających w sumie wspólną potrzebę ochrony zdrowia,taki rząd i kler to już  ciche ludobójstwo czy jak to nazwać?,tu tylko jeden problem,tak łopatologicznie poruszam,a oświata...,a...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto dupsko se poobijał?
 jeden sobie teraz obil i nie moze sie z tym pogodzic,ale jego poprzednik to przebil go co najmniej 200%....biedny nie moze do tej pory przezyc porazki i szczuje jednego na drugiego,a w niedziele do kosciola,komunia i rece sklada jak swietoszek...typowa poza faryzeusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitem ostatnio jest ks.Maciej Oliwa parafia Nowy Gierałów wjeżdzający na osiołku do kościoła,a gdzie promocja naszego wypasionego,z wielkimi ślepiami ośliny tak ochoczo noszącego swojego zbawiciela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy mieszkańcy, od małego byłem mieszkańcem Zakrzowka. Byłych jak i obecnych urzędników znam od dziecka. Odkąd wyjechałem z Zakrzowka by układać sobie życie gdzie indziej odwiedzam tą miejscowość żeby zobaczyć sie rodzicami. Przez przypadek trafilem na to forum. Powiem szczerze jestem przerazony tym co tu czytam. Przerazony nienawiscia, kłamstwem i obłuda. Ludzie którzy bawili się razem w "piaskownicy" stali się wrogami. Chciałbym napisać kilka słów na temat wyborów jaki i ludzi wybranych. Każdy z Nas jest osoba dorosła i potrafi dokonywać odpowiednich wyborów w tym związanych z polityką. Tu mowa o wyborach na wójta. Czy to u Nas czy ogólnie w całej Polsce jest duża tendencja to wyboru rządu przez ich mamienie obietnicami. Tak tez było w Zakrzowku. Gdyż wiele komentarzy mówi że obecny wójt obiecał to czy tamto i dlatego na niego zaglosowalem itp. Ludzie inteligentni, wykształceni czy nie, rolnicy, budowlańcy, powinni głosować na ludzi nie z powodu obietnic, znajomości czy z innych powodów. Ale z tytułu doświadczenia, wykształcenia w kierunku zarządzania itd. Jak osoba która jest z wykształcenia budowlancem może zarządzać albo inaczej może operować serce. Pracując w wielu firmach mniejszych większych osoby na stanowiska nie są wybierane schematem który opisałem wcześniej. Ale są wybierane poprzez ich wykształcenie doswiadczenie lata praktyki to dlatego firmy są rentowe pieniądze nie są wydawane na głupoty. Nie ma zatrudnienia poprzez kolesiostwo czy jakieś dziwne obietnice. Druga sprawa jest oburzenie że ktoś dostał zwolniony z pracy bo ma chore dziecko czy brakuje mu dwóch lat do emerytury. Zakrzówek jest mała miejscowością wszyscy się znają. W normalnym świecie w normalnych firmach dość częsta są zwolnienia i tam nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy jak choroba, dzieci itp. Ludzie poprostu się zmienia pracę na inna dopóki to podejście się nie zmieni to w malomiasteczkowym świecie ciągle będą awantury. Druga sprawa jest Tobą a ludzie w urzędach poniekąd mają się za bogów itp. Nie to są zwykli ludzie którzy pracują za moje podatki i powinni wykonywać swoje obowiązki na 102%. Oni są dla Nas A nie my dla nich. W normalnym świecie osoba która nie jest potrzebna albo źle wykonuje swoje obowiązki jest zwalniana. I nie ma tu czułości. Jeśli w przypadku złych decyzji wójta powinna interweniować rada ale jak widzę są to ludzie którzy zostali wybrani w schemacie on coś obiecał, lubię to. To proszę się niendziwic że będą sprzedajni i da się ich zmanipulować za obietnice. Sami mieszkańcy się o to prosili. Podkreslam jesli osoba sie szanuje i chce pokazac ze moze cos zmienic to nie jezdzi od domu do domu i obecuje cuda. Nie chce uzyc złych słów ale mieszkańcy Zakrzowka to głupcy jeśli uwierzyli w bajki opowiadane przez dwóch wójtów, byłego i obecnego. Osobiście ich lubię ale mam swój rozum. Druga sprawa jest proszony temat kościoła i mieszania się w politykę. Sam byłem świadkiem jak obecny probosz pi powrocie czy to z wakacji czy wycieczki nasmiewal się z GL wraz z innymi ludźmi tzn. byla czy to obecna dyrektorka biblioteki publicznej. Takiej żenady nigdy nie widziałem. I w tym momencie miałem świadomość jaka osoba zarządza kościołem w parafii. Jest to interes życia albo się kościołowi opłaca albo nie. I tu będzie powiewac flaga kościoła, w stronę pieniędzy! Elektrownie który wybrał byłego czy obecnego wójta to była wasza decyzja i musicie z nią zyc. Jeśli nadal będziecie wybierać przez pryzmat lubienia kogoś obietnic czy tym podobnych schematów Zakrzówek nadal będzie wsią z kolegami i koleżankami A ludzie będą zwalniani po wyborach! Więc jeśli JP kogoś zwolnił to miał do tego prawo i sprawa ma się tak samo do GL. Taki byl wybor elektoratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy mieszkańcy, od małego byłem mieszkańcem Zakrzowka. Byłych jak i obecnych urzędników znam od dziecka. Odkąd wyjechałem z Zakrzowka by układać sobie życie gdzie indziej odwiedzam tą miejscowość żeby zobaczyć sie rodzicami. Przez przypadek trafilem na to forum. Powiem szczerze jestem przerazony tym co tu czytam. Przerazony nienawiscia, kłamstwem i obłuda. Ludzie którzy bawili się razem w "piaskownicy" stali się wrogami. Chciałbym napisać kilka słów na temat wyborów jaki i ludzi wybranych. Każdy z Nas jest osoba dorosła i potrafi dokonywać odpowiednich wyborów w tym związanych z polityką. Tu mowa o wyborach na wójta. Czy to u Nas czy ogólnie w całej Polsce jest duża tendencja to wyboru rządu przez ich mamienie obietnicami. Tak tez było w Zakrzowku. Gdyż wiele komentarzy mówi że obecny wójt obiecał to czy tamto i dlatego na niego zaglosowalem itp. Ludzie inteligentni, wykształceni czy nie, rolnicy, budowlańcy, powinni głosować na ludzi nie z powodu obietnic, znajomości czy z innych powodów. Ale z tytułu doświadczenia, wykształcenia w kierunku zarządzania itd. Jak osoba która jest z wykształcenia budowlancem może zarządzać albo inaczej może operować serce. Pracując w wielu firmach mniejszych większych osoby na stanowiska nie są wybierane schematem który opisałem wcześniej. Ale są wybierane poprzez ich wykształcenie doswiadczenie lata praktyki to dlatego firmy są rentowe pieniądze nie są wydawane na głupoty. Nie ma zatrudnienia poprzez kolesiostwo czy jakieś dziwne obietnice. Druga sprawa jest oburzenie że ktoś dostał zwolniony z pracy bo ma chore dziecko czy brakuje mu dwóch lat do emerytury. Zakrzówek jest mała miejscowością wszyscy się znają. W normalnym świecie w normalnych firmach dość częsta są zwolnienia i tam nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy jak choroba, dzieci itp. Ludzie poprostu się zmienia pracę na inna dopóki to podejście się nie zmieni to w malomiasteczkowym świecie ciągle będą awantury. Druga sprawa jest Tobą a ludzie w urzędach poniekąd mają się za bogów itp. Nie to są zwykli ludzie którzy pracują za moje podatki i powinni wykonywać swoje obowiązki na 102%. Oni są dla Nas A nie my dla nich. W normalnym świecie osoba która nie jest potrzebna albo źle wykonuje swoje obowiązki jest zwalniana. I nie ma tu czułości. Jeśli w przypadku złych decyzji wójta powinna interweniować rada ale jak widzę są to ludzie którzy zostali wybrani w schemacie on coś obiecał, lubię to. To proszę się niendziwic że będą sprzedajni i da się ich zmanipulować za obietnice. Sami mieszkańcy się o to prosili. Podkreslam jesli osoba sie szanuje i chce pokazac ze moze cos zmienic to nie jezdzi od domu do domu i obecuje cuda. Nie chce uzyc złych słów ale mieszkańcy Zakrzowka to głupcy jeśli uwierzyli w bajki opowiadane przez dwóch wójtów, byłego i obecnego. Osobiście ich lubię ale mam swój rozum. Druga sprawa jest proszony temat kościoła i mieszania się w politykę. Sam byłem świadkiem jak obecny probosz pi powrocie czy to z wakacji czy wycieczki nasmiewal się z GL wraz z innymi ludźmi tzn. byla czy to obecna dyrektorka biblioteki publicznej. Takiej żenady nigdy nie widziałem. I w tym momencie miałem świadomość jaka osoba zarządza kościołem w parafii. Jest to interes życia albo się kościołowi opłaca albo nie. I tu będzie powiewac flaga kościoła, w stronę pieniędzy! Elektrownie który wybrał byłego czy obecnego wójta to była wasza decyzja i musicie z nią zyc. Jeśli nadal będziecie wybierać przez pryzmat lubienia kogoś obietnic czy tym podobnych schematów Zakrzówek nadal będzie wsią z kolegami i koleżankami A ludzie będą zwalniani po wyborach! Więc jeśli JP kogoś zwolnił to miał do tego prawo i sprawa ma się tak samo do GL. Taki byl wybor elektoratu.
 jest 1 sposob na jasnie pana dziekana-odciac go od kasy i moze sie troche uspokoi............ale to w naszym grajdole jest niemozliwe     -ostatni grosz mu oddadza a on sie bedzie smial z glupoty owieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wczorajcza nagonka,szczucie na nauczycieli świetnie podkręciła ludzi do miłości i świętowania,kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem-tak?!,żeby ściany plebani umiały mówić,prostytutki,pijaństwo,katechetka zakochana w rybce,omawianie machlojek,jak to jest być przedstawicielem mafii i ociekać  krwią z rzezi,gwałtów w Rwandzie,okrutną zakonnicę z Kalkuty zrobić świętą,pedofilów strzec jak źrenicy,mówić o godności,miłości,honorze,mafia uwikłana,zhańbiona już wszystkimi grzechami i okrucieństwami poucza jak żyć,daje wzór do naśladowania,abramowice czekają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzcie a nie będziecie sądzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzcie a nie będziecie sądzeni
 tańce toruńskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzcie a nie będziecie sądzeni
tańce toruńskie
  hucpa toruńska raczej,hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamach w Sri Lance to nie ludzie na ludzi a fanatyzm religijny!namiastka tego była wczoraj na kazaniu w Zakrzówku,fałsz,pazerność,zakłamanie,obłuda,hipokryzja-taki jest kler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o innych wyznaniach bez problemu żyją i wspierają się nawzajem,to tacy ***nięci kacykowie nakręcają ludzi do nienawiści w imię miłości do swoich bóstw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,kuzynka ślub brała więc zawitaliśmy do krainy mleka i miodu-zakrzówka,tematy weselne to pis,kościół i nauczyciele,na trzeźwo patrząc to wesoło jest:kler się puszy,rozstawia polaków po kątach,grzmi i straszy-jedzcie na zachód i się ocknijcie jaką ciemnotę pakujecie,tam ksiądz jak mysz pod miotłą siedzi,pis zawierza bogu co się da i co to daje-nic,pompują pieniądze w durnoty a kraj idzie na dziady!,kościół polski-tak!?,w zakrzówku i ostrowcu w kościele flagi,godła nie widziałem,taki to polski kościół że okrada naród z kasy wywracając lubieżnie oczami,pis za poparcie kleru rujnuje gospodarkę,jakieś pomniki ważniejsze niż rolnictwo ,gospodarka ,służba zdrowia czy oświata,susza idzie w najlepsze a żaden rząd zbiorników retencyjnych nie buduje,tu w polsce nie widzę nawadniania pól!!!,Co-ksiądz się pomodli,granice ochroni,spichlerze napełni,ludzi będzie leczył????,co najwyżej za dzieciakami poleci bo one lgną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,kuzynka ślub brała więc zawitaliśmy do krainy mleka i miodu-zakrzówka,tematy weselne to pis,kościół i nauczyciele,na trzeźwo patrząc to wesoło jest:kler się puszy,rozstawia polaków po kątach,grzmi i straszy-jedzcie na zachód i się ocknijcie jaką ciemnotę pakujecie,tam ksiądz jak mysz pod miotłą siedzi,pis zawierza bogu co się da i co to daje-nic,pompują pieniądze w durnoty a kraj idzie na dziady!,kościół polski-tak!?,w zakrzówku i ostrowcu w kościele flagi,godła nie widziałem,taki to polski kościół że okrada naród z kasy wywracając lubieżnie oczami,pis za poparcie kleru rujnuje gospodarkę,jakieś pomniki ważniejsze niż rolnictwo ,gospodarka ,służba zdrowia czy oświata,susza idzie w najlepsze a żaden rząd zbiorników retencyjnych nie buduje,tu w polsce nie widzę nawadniania pól!!!,Co-ksiądz się pomodli,granice ochroni,spichlerze napełni,ludzi będzie leczył????,co najwyżej za dzieciakami poleci bo one lgną!!!
 Jak ci tu za ciemno to wypad do np.oświeconej francji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,kuzynka ślub brała więc zawitaliśmy do krainy mleka i miodu-zakrzówka,tematy weselne to pis,kościół i nauczyciele,na trzeźwo patrząc to wesoło jest:kler się puszy,rozstawia polaków po kątach,grzmi i straszy-jedzcie na zachód i się ocknijcie jaką ciemnotę pakujecie,tam ksiądz jak mysz pod miotłą siedzi,pis zawierza bogu co się da i co to daje-nic,pompują pieniądze w durnoty a kraj idzie na dziady!,kościół polski-tak!?,w zakrzówku i ostrowcu w kościele flagi,godła nie widziałem,taki to polski kościół że okrada naród z kasy wywracając lubieżnie oczami,pis za poparcie kleru rujnuje gospodarkę,jakieś pomniki ważniejsze niż rolnictwo ,gospodarka ,służba zdrowia czy oświata,susza idzie w najlepsze a żaden rząd zbiorników retencyjnych nie buduje,tu w polsce nie widzę nawadniania pól!!!,Co-ksiądz się pomodli,granice ochroni,spichlerze napełni,ludzi będzie leczył????,co najwyżej za dzieciakami poleci bo one lgną!!!
 etam markety budujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu kościół w polsce jest to własność państwa watykan i dlatego krzyże muszą być wszędzie ale flagi polskiej i godła narodowego(orła) na kościele nie zobaczysz nawet w święta,a zbiorniki za co budować jak wszyscy tylko podwyżek chcą,nie ma lekko dar od boga czyli rząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekan pisowski niszowy produkt regionalny należy czcić i wielbić jak Juliana Wielkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,kuzynka ślub brała więc zawitaliśmy do krainy mleka i miodu-zakrzówka,tematy weselne to pis,kościół i nauczyciele,na trzeźwo patrząc to wesoło jest:kler się puszy,rozstawia polaków po kątach,grzmi i straszy-jedzcie na zachód i się ocknijcie jaką ciemnotę pakujecie,tam ksiądz jak mysz pod miotłą siedzi,pis zawierza bogu co się da i co to daje-nic,pompują pieniądze w durnoty a kraj idzie na dziady!,kościół polski-tak!?,w zakrzówku i ostrowcu w kościele flagi,godła nie widziałem,taki to polski kościół że okrada naród z kasy wywracając lubieżnie oczami,pis za poparcie kleru rujnuje gospodarkę,jakieś pomniki ważniejsze niż rolnictwo ,gospodarka ,służba zdrowia czy oświata,susza idzie w najlepsze a żaden rząd zbiorników retencyjnych nie buduje,tu w polsce nie widzę nawadniania pól!!!,Co-ksiądz się pomodli,granice ochroni,spichlerze napełni,ludzi będzie leczył????,co najwyżej za dzieciakami poleci bo one lgną!!!
Jak ci tu za ciemno to wypad do np.oświeconej francji
 agre a co ty tu jeszcze robisz?????wypad do torunia lub do watykanu tam ci bedzie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 19 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...