Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
A ja wam osobiście mówię i uwierzcie mi prosze J. P. zbrzydła już ta funkcja, wręcz przerosła. Nie tylko ja to dostrzegam. Nie zdziwię się, jeżeli Andrzej z Mariuszem poproszą Jarosława o funkcję z wyboru lub powołania dla Jozia a wtedy zastąpi go M.W., i to on wystartuje w wyborach uzupełniających. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny fakt, przez kłamstwa Pinokio  odchodzi lekarz S. Pinokio obiecał mu kupić druga karetkę i nie dotrzymał słowa. A ten się wściekł i rzucił papierami. Piolnokio chce zrobić dyrektorem żonę Misia, wicewójta.
 jesli klamstwami sie "zbiera"glosy w wyborach to mamy to co mamy."glupi"narod to kupil i pinokio rzadzi,a raczej rozwala wszystko do czego sie wezmie,przeciez on nie ma zielonego pojecia o samorzadzie a pseudo "doradcy"smieja sie za plecami co jp wyczynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę mówiąc doktor S niech zajmie się swoją prywatną przychodnia, bo tu tylko naganiał pacjentów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, lepiej dla Zakrzówka będzie jak Doktor Sknera odejdzie, nie znał się na zażądzaniu i na polityce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość już tego bagna w tym Zakrzówku dowiedziałam się właśnie że wujt oddał lokal socjalny przy szkole po dawnym dyrektorze LO Malarczyku swojej siostrze Kaśce P., która tam mieszka z dziećmi. To woła o pomstę. Poinformuję odpowiednie organy, moja kuzynka starała się o taki lokal i wszyscy wujtowie jej odmawiali ale to co teraz zrobili to bezprawie i niesprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś Pinokio dopiero podpisał umowę na świetlicę w Rudniku Drugim. Lemiecha złożył wniosek jeszcze w 18 roku, wczoraj odebrał umowę na drogę w Górach, wniosek Lemiechy z 18 roku. Przedszkole z dotacji, którą wywalczył Lemiecha.  A ten Pinokio faryzeusz przypisuje to wszystko sobie. Jak mu nie wstyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, co Ty piszesz Jaka świetlica, Misio z Sulowa na zebraniu w tej wsi powiedział jasno. Po przetargu na świetlicę, Pinokio ma bezwarunkowo zrezygnować z tej inwestycji bo kojarzy się z poprzednikiem i jest za droga. Chcieliscie, macie konkret! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę mówiąc doktor S niech zajmie się swoją prywatną przychodnia, bo tu tylko naganiał pacjentów .[/quote]   [quote]Potwierdzam, lepiej dla Zakrzówka będzie jak Doktor Sknera odejdzie, nie znał się na zażądzaniu i na polityce
 niewazne czy drS bedzie tu czy ne. jesli odejdzie to jego sprawa. Wazne jest to i zarazem przykre ze mamy wojta klamce!!!! na kazdym kroku falsz i obluda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***.pl/wojewoda-lubelski-nagrodzi-radnych-za-stanowisko-przeciwko-lgbt-dostana-medale/ar/c1-14129015 Taka ciekawostka!!! Jak nie ma się pomysłów na konkretne działanie to tematy zastępcze też idą! To jak myślicie, dostaną ten medal?
  samorządy przeciw LGBT     Pierwszym samorządem w  województwie lubelskim , który podjął takie stanowisko był powiat świdnicki. Przedstawiciel władz powiatu podkreśla, że na tym terenie nie ma miejsca dla ideologii LGBT. – Ta ideologia domaga się nieuzasadnionych przywilejów dla tej grupy mniejszościowej. Te przywileje miałyby zostać zrealizowane kosztem rodziny. Przypominamy zasady prawa i dobre obyczaje, jakie w Polsce obowiązują – mówi Radosław Brzózka, członek zarządu powiatu świdnickiego.     W obronie rodziny stanęli też radni gminy Mełgiew, którzy wyszli z inicjatywą uchwalenia takiego stanowiska. Pomysł spotkał się z poparciem władz gminy. – Rodzina to podstawa funkcjonowania naszego państwa. To fundament narodu. Będzie dążyć do tego, by utrzymać taki stan rzeczy – tłumaczy Magdalena Wójcik.     Dziś wojewoda lubelski wyróżnił dziewięć samorządów. Oprócz powiatu świdnickiego i gminy Mełgiew medale otrzymali: sejmik woj. lubelskiego, miasto Ostrów Lubelski, powiat rycki, miasto Świdnik, miasto Urzędów, gm. Wilkołaz oraz gm. Zakrzówek.          No i słowa wojewoda dotrzymał! Medal mają. Idzie lato, może ogłoszą konkurs na budowę zamków z piasku. W tym też samorząd Zakrzówka jest niezły.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***.pl/wojewoda-lubelski-nagrodzi-radnych-za-stanowisko-przeciwko-lgbt-dostana-medale/ar/c1-14129015 Taka ciekawostka!!! Jak nie ma się pomysłów na konkretne działanie to tematy zastępcze też idą! To jak myślicie, dostaną ten medal?
 samorządy przeciw LGBT    Pierwszym samorządem w  województwie lubelskim , który podjął takie stanowisko był powiat świdnicki. Przedstawiciel władz powiatu podkreśla, że na tym terenie nie ma miejsca dla ideologii LGBT. – Ta ideologia domaga się nieuzasadnionych przywilejów dla tej grupy mniejszościowej. Te przywileje miałyby zostać zrealizowane kosztem rodziny. Przypominamy zasady prawa i dobre obyczaje, jakie w Polsce obowiązują – mówi Radosław Brzózka, członek zarządu powiatu świdnickiego.    W obronie rodziny stanęli też radni gminy Mełgiew, którzy wyszli z inicjatywą uchwalenia takiego stanowiska. Pomysł spotkał się z poparciem władz gminy. – Rodzina to podstawa funkcjonowania naszego państwa. To fundament narodu. Będzie dążyć do tego, by utrzymać taki stan rzeczy – tłumaczy Magdalena Wójcik.    Dziś wojewoda lubelski wyróżnił dziewięć samorządów. Oprócz powiatu świdnickiego i gminy Mełgiew medale otrzymali: sejmik woj. lubelskiego, miasto Ostrów Lubelski, powiat rycki, miasto Świdnik, miasto Urzędów, gm. Wilkołaz oraz gm. Zakrzówek.          No i słowa wojewoda dotrzymał! Medal mają. Idzie lato, może ogłoszą konkurs na budowę zamków z piasku. W tym też samorząd Zakrzówka jest niezły.      
 No i właśnie mam straszny problem. Bo mimo iz obecnie sprawujaca władza w ogóle mi nie odpowiada to właśnie takie tematy sprawiają mi problem i myślę że właśnie na tym zyskują rzeszę głosów. Mój problem polega na tym że w kwestii związków homoseksualnych itd szeroko rozumianej grupy LGDP , jestem przeciwko legalizacji takich związków. Boję się ze niedługo tak jak na zachodzie Europy strach będzie przyznać się ze jest się katolikiem, że osoby żyjące w związkach homo trans itp będą adoptować dzieci, że normalne rodziny z mamą i tatą będą mieć mniej uprawnień niż te inne. Ja osobiście szanuję wszystkich ludzi,  tych o odmiennych preferencjach również, bo to tacy sami ludzie jak my. Ale nie oszukujmy się i nie dajmy sobie wmówić ze dwie kobiety uprawniające razem sex albo dwóch mężczyzn mogą tworzyć rodzinę. Nie możemy do tego dopuścić. Dlatego ja osobiście chyba nie zagłosuję na nikogo w wyborach, poprostu nie wiem. Obecnie sprawujących władzę nie popre za ich butę i chamstwo wobec wszystkich o innych poglądach, natomiast na innych boję się oddać głos w obawie przed tym co może do nas przyjść z zachodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest większy problem pan P. bardzo nieładnie traktuje panią dyrektor szkoły w Zakrzowku. On już kłamie w żywe oczy.  Czy nie ma siły na tego zakłamanego człowieka? Mam dziecko w tej szkole i widzę że gmina postępuje nieuczciwie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest większy problem pan P. bardzo nieładnie traktuje panią dyrektor szkoły w Zakrzowku. On już kłamie w żywe oczy. Czy nie ma siły na tego zakłamanego człowieka? Mam dziecko w tej szkole i widzę że gmina postępuje nieuczciwie.
 jakiego mnie panie wybrales takiego mnie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż w większości wybierały mochery. Wszystkie pisiory łącznie z ojcem dyrektorem to prawie guru. Nie bój się zachodu, zarazki i pierwotniaki nie przyjdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska nie gotowa zakrzowek wstaje z kolan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni myślą że to deszcz ciągle pada...,a to suweren gminny tak wdzięcznie pluje...,bezczelność i w gminie i kościele się przelewa,wylewa,śmierdzi...,ale co tam,to deszcz...,jakś bajeczkę kolorową dla ludu...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy Państwo ja tez muszę napisać bo to przechodzi ludzkie pojęcie wszyscy w Zakrzówku wiedzą żę za chwilę odchodza na emeryturę 2 osoby byłam w gminie dopytać o szczegóły bo odrabiałam kedys staz czy mogę złożyć. Skierowali mnie do wójta, on poinformował zeby sie pytac i sprawdzać strony ze on teraz zwalnia a nie przyjmuje że on może mi załatwić w powiecie bo w Zakrzówku ciężko że on sam nie decyduje I trafił mnie szlak, dowiedziałam się że na miejsce po Panu P. będzie przyjęta synowa byłego radnego ze Studzianek, członka PIS a wszystko na prośbę Pana C. To jest folwark!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajta Ludziska, dzisiaj w gminie gadali że Rusinek wyruchał Lemiechę. O co to chodziło? Czy ktoś wie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczorajszy cyrk na sesji w wykonaniu Agnieszki Makuch której wszyscy radni przegłosowali zgodne z jej sumieniem stanowisko o orientacjach seksualnych/ wiem już napewno w Zakrzówku nie ma rady gminy. To jest cyrk;;;;;;;;;;;
 no i zrobili wstyd na caly kraj. wojewoda przyznal im medale,nawet w tv mowili o "niecodziennych uchwalach" w lubelskim zascianku,,,,,oczywiscie o naszych "pseudoradnych"tez wspomnieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy Państwo ja tez muszę napisać bo to przechodzi ludzkie pojęcie wszyscy w Zakrzówku wiedzą żę za chwilę odchodza na emeryturę 2 osoby byłam w gminie dopytać o szczegóły bo odrabiałam kedys staz czy mogę złożyć. Skierowali mnie do wójta, on poinformował zeby sie pytac i sprawdzać strony ze on teraz zwalnia a nie przyjmuje że on może mi załatwić w powiecie bo w Zakrzówku ciężko że on sam nie decyduje I trafił mnie szlak, dowiedziałam się że na miejsce po Panu P. będzie przyjęta synowa byłego radnego ze Studzianek, członka PIS a wszystko na prośbę Pana C. To jest folwark!!!!!!!!!!!!
 droga pani nie w tej kolejnosci pani zaczela starania o prace;pierwsze kroki to plebania,pozniej targowek i dopiero gmina, a najlepszym krokiem do zalatwienia sprawy to "postarac"sie o czlonkostwo w pis-e,wtedy wszystkie drzwi stoja otworem nawet dla tych co nie maja zielonego pojecia o pracy w samorzadzie. tak to dziala w naszej gminie i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem że to PSL ryje pod Lemiechą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 22 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...