Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 o 14:34
A ja wam osobiście mówię i uwierzcie mi prosze J. P. zbrzydła już ta funkcja, wręcz przerosła. Nie tylko ja to dostrzegam. Nie zdziwię się, jeżeli Andrzej z Mariuszem poproszą Jarosława o funkcję z wyboru lub powołania dla Jozia a wtedy zastąpi go M.W., i to on wystartuje w wyborach uzupełniających. 
1
Odpowiedz
Kolejny fakt, przez kłamstwa Pinokio  odchodzi lekarz S. Pinokio obiecał mu kupić druga karetkę i nie dotrzymał słowa. A ten się wściekł i rzucił papierami. Piolnokio chce zrobić dyrektorem żonę Misia, wicewójta.
 jesli klamstwami sie "zbiera"glosy w wyborach to mamy to co mamy."glupi"narod to kupil i pinokio rzadzi,a raczej rozwala wszystko do czego sie wezmie,przeciez on nie ma zielonego pojecia o samorzadzie a pseudo "doradcy"smieja sie za plecami co jp wyczynia
1
Odpowiedz
Prawdę mówiąc doktor S niech zajmie się swoją prywatną przychodnia, bo tu tylko naganiał pacjentów .
4
Odpowiedz
Potwierdzam, lepiej dla Zakrzówka będzie jak Doktor Sknera odejdzie, nie znał się na zażądzaniu i na polityce
3
Odpowiedz
Dość już tego bagna w tym Zakrzówku dowiedziałam się właśnie że wujt oddał lokal socjalny przy szkole po dawnym dyrektorze LO Malarczyku swojej siostrze Kaśce P., która tam mieszka z dziećmi. To woła o pomstę. Poinformuję odpowiednie organy, moja kuzynka starała się o taki lokal i wszyscy wujtowie jej odmawiali ale to co teraz zrobili to bezprawie i niesprawiedliwość
3
Odpowiedz
Dziś Pinokio dopiero podpisał umowę na świetlicę w Rudniku Drugim. Lemiecha złożył wniosek jeszcze w 18 roku, wczoraj odebrał umowę na drogę w Górach, wniosek Lemiechy z 18 roku. Przedszkole z dotacji, którą wywalczył Lemiecha.  A ten Pinokio faryzeusz przypisuje to wszystko sobie. Jak mu nie wstyd. 
5
Odpowiedz
Człowieku, co Ty piszesz Jaka świetlica, Misio z Sulowa na zebraniu w tej wsi powiedział jasno. Po przetargu na świetlicę, Pinokio ma bezwarunkowo zrezygnować z tej inwestycji bo kojarzy się z poprzednikiem i jest za droga. Chcieliscie, macie konkret! 
4
Odpowiedz
Prawdę mówiąc doktor S niech zajmie się swoją prywatną przychodnia, bo tu tylko naganiał pacjentów .[/quote]   [quote]Potwierdzam, lepiej dla Zakrzówka będzie jak Doktor Sknera odejdzie, nie znał się na zażądzaniu i na polityce
 niewazne czy drS bedzie tu czy ne. jesli odejdzie to jego sprawa. Wazne jest to i zarazem przykre ze mamy wojta klamce!!!! na kazdym kroku falsz i obluda
3
Odpowiedz
***s://***.pl/wojewoda-lubelski-nagrodzi-radnych-za-stanowisko-przeciwko-lgbt-dostana-medale/ar/c1-14129015 Taka ciekawostka!!! Jak nie ma się pomysłów na konkretne działanie to tematy zastępcze też idą! To jak myślicie, dostaną ten medal?
  samorządy przeciw LGBT     Pierwszym samorządem w  województwie lubelskim , który podjął takie stanowisko był powiat świdnicki. Przedstawiciel władz powiatu podkreśla, że na tym terenie nie ma miejsca dla ideologii LGBT. – Ta ideologia domaga się nieuzasadnionych przywilejów dla tej grupy mniejszościowej. Te przywileje miałyby zostać zrealizowane kosztem rodziny. Przypominamy zasady prawa i dobre obyczaje, jakie w Polsce obowiązują – mówi Radosław Brzózka, członek zarządu powiatu świdnickiego.     W obronie rodziny stanęli też radni gminy Mełgiew, którzy wyszli z inicjatywą uchwalenia takiego stanowiska. Pomysł spotkał się z poparciem władz gminy. – Rodzina to podstawa funkcjonowania naszego państwa. To fundament narodu. Będzie dążyć do tego, by utrzymać taki stan rzeczy – tłumaczy Magdalena Wójcik.     Dziś wojewoda lubelski wyróżnił dziewięć samorządów. Oprócz powiatu świdnickiego i gminy Mełgiew medale otrzymali: sejmik woj. lubelskiego, miasto Ostrów Lubelski, powiat rycki, miasto Świdnik, miasto Urzędów, gm. Wilkołaz oraz gm. Zakrzówek.          No i słowa wojewoda dotrzymał! Medal mają. Idzie lato, może ogłoszą konkurs na budowę zamków z piasku. W tym też samorząd Zakrzówka jest niezły.      
3
Odpowiedz
***s://***.pl/wojewoda-lubelski-nagrodzi-radnych-za-stanowisko-przeciwko-lgbt-dostana-medale/ar/c1-14129015 Taka ciekawostka!!! Jak nie ma się pomysłów na konkretne działanie to tematy zastępcze też idą! To jak myślicie, dostaną ten medal?
 samorządy przeciw LGBT    Pierwszym samorządem w  województwie lubelskim , który podjął takie stanowisko był powiat świdnicki. Przedstawiciel władz powiatu podkreśla, że na tym terenie nie ma miejsca dla ideologii LGBT. – Ta ideologia domaga się nieuzasadnionych przywilejów dla tej grupy mniejszościowej. Te przywileje miałyby zostać zrealizowane kosztem rodziny. Przypominamy zasady prawa i dobre obyczaje, jakie w Polsce obowiązują – mówi Radosław Brzózka, członek zarządu powiatu świdnickiego.    W obronie rodziny stanęli też radni gminy Mełgiew, którzy wyszli z inicjatywą uchwalenia takiego stanowiska. Pomysł spotkał się z poparciem władz gminy. – Rodzina to podstawa funkcjonowania naszego państwa. To fundament narodu. Będzie dążyć do tego, by utrzymać taki stan rzeczy – tłumaczy Magdalena Wójcik.    Dziś wojewoda lubelski wyróżnił dziewięć samorządów. Oprócz powiatu świdnickiego i gminy Mełgiew medale otrzymali: sejmik woj. lubelskiego, miasto Ostrów Lubelski, powiat rycki, miasto Świdnik, miasto Urzędów, gm. Wilkołaz oraz gm. Zakrzówek.          No i słowa wojewoda dotrzymał! Medal mają. Idzie lato, może ogłoszą konkurs na budowę zamków z piasku. W tym też samorząd Zakrzówka jest niezły.      
 No i właśnie mam straszny problem. Bo mimo iz obecnie sprawujaca władza w ogóle mi nie odpowiada to właśnie takie tematy sprawiają mi problem i myślę że właśnie na tym zyskują rzeszę głosów. Mój problem polega na tym że w kwestii związków homoseksualnych itd szeroko rozumianej grupy LGDP , jestem przeciwko legalizacji takich związków. Boję się ze niedługo tak jak na zachodzie Europy strach będzie przyznać się ze jest się katolikiem, że osoby żyjące w związkach homo trans itp będą adoptować dzieci, że normalne rodziny z mamą i tatą będą mieć mniej uprawnień niż te inne. Ja osobiście szanuję wszystkich ludzi,  tych o odmiennych preferencjach również, bo to tacy sami ludzie jak my. Ale nie oszukujmy się i nie dajmy sobie wmówić ze dwie kobiety uprawniające razem sex albo dwóch mężczyzn mogą tworzyć rodzinę. Nie możemy do tego dopuścić. Dlatego ja osobiście chyba nie zagłosuję na nikogo w wyborach, poprostu nie wiem. Obecnie sprawujących władzę nie popre za ich butę i chamstwo wobec wszystkich o innych poglądach, natomiast na innych boję się oddać głos w obawie przed tym co może do nas przyjść z zachodu.
2
Odpowiedz
Jest większy problem pan P. bardzo nieładnie traktuje panią dyrektor szkoły w Zakrzowku. On już kłamie w żywe oczy.  Czy nie ma siły na tego zakłamanego człowieka? Mam dziecko w tej szkole i widzę że gmina postępuje nieuczciwie. 
4
Odpowiedz
Jest większy problem pan P. bardzo nieładnie traktuje panią dyrektor szkoły w Zakrzowku. On już kłamie w żywe oczy. Czy nie ma siły na tego zakłamanego człowieka? Mam dziecko w tej szkole i widzę że gmina postępuje nieuczciwie.
 jakiego mnie panie wybrales takiego mnie masz
1
Odpowiedz
No cóż w większości wybierały mochery. Wszystkie pisiory łącznie z ojcem dyrektorem to prawie guru. Nie bój się zachodu, zarazki i pierwotniaki nie przyjdą.
2
Odpowiedz
Polska nie gotowa zakrzowek wstaje z kolan
3
Odpowiedz
oni myślą że to deszcz ciągle pada...,a to suweren gminny tak wdzięcznie pluje...,bezczelność i w gminie i kościele się przelewa,wylewa,śmierdzi...,ale co tam,to deszcz...,jakś bajeczkę kolorową dla ludu...?
3
Odpowiedz
drodzy Państwo ja tez muszę napisać bo to przechodzi ludzkie pojęcie wszyscy w Zakrzówku wiedzą żę za chwilę odchodza na emeryturę 2 osoby byłam w gminie dopytać o szczegóły bo odrabiałam kedys staz czy mogę złożyć. Skierowali mnie do wójta, on poinformował zeby sie pytac i sprawdzać strony ze on teraz zwalnia a nie przyjmuje że on może mi załatwić w powiecie bo w Zakrzówku ciężko że on sam nie decyduje I trafił mnie szlak, dowiedziałam się że na miejsce po Panu P. będzie przyjęta synowa byłego radnego ze Studzianek, członka PIS a wszystko na prośbę Pana C. To jest folwark!!!!!!!!!!!!
4
Odpowiedz
Słuchajta Ludziska, dzisiaj w gminie gadali że Rusinek wyruchał Lemiechę. O co to chodziło? Czy ktoś wie? 
1
Odpowiedz
A wczorajszy cyrk na sesji w wykonaniu Agnieszki Makuch której wszyscy radni przegłosowali zgodne z jej sumieniem stanowisko o orientacjach seksualnych/ wiem już napewno w Zakrzówku nie ma rady gminy. To jest cyrk;;;;;;;;;;;
 no i zrobili wstyd na caly kraj. wojewoda przyznal im medale,nawet w tv mowili o "niecodziennych uchwalach" w lubelskim zascianku,,,,,oczywiscie o naszych "pseudoradnych"tez wspomnieli
3
Odpowiedz
drodzy Państwo ja tez muszę napisać bo to przechodzi ludzkie pojęcie wszyscy w Zakrzówku wiedzą żę za chwilę odchodza na emeryturę 2 osoby byłam w gminie dopytać o szczegóły bo odrabiałam kedys staz czy mogę złożyć. Skierowali mnie do wójta, on poinformował zeby sie pytac i sprawdzać strony ze on teraz zwalnia a nie przyjmuje że on może mi załatwić w powiecie bo w Zakrzówku ciężko że on sam nie decyduje I trafił mnie szlak, dowiedziałam się że na miejsce po Panu P. będzie przyjęta synowa byłego radnego ze Studzianek, członka PIS a wszystko na prośbę Pana C. To jest folwark!!!!!!!!!!!!
 droga pani nie w tej kolejnosci pani zaczela starania o prace;pierwsze kroki to plebania,pozniej targowek i dopiero gmina, a najlepszym krokiem do zalatwienia sprawy to "postarac"sie o czlonkostwo w pis-e,wtedy wszystkie drzwi stoja otworem nawet dla tych co nie maja zielonego pojecia o pracy w samorzadzie. tak to dziala w naszej gminie i nie tylko
4
Odpowiedz
A ja słyszałem że to PSL ryje pod Lemiechą. 
0
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.