Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
kluje prawda w oczy sympatyka nieudacznikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt powiedział że ma dogadane  z wojewodą wejście do gminy Andrzeja Cieśli jako ustanowionego w porozumieniu z RIO komisarza.  Nie wierzyłem własnym uszom co tam się wyprawia w tej gminie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt powiedział że ma dogadane  z wojewodą wejście do gminy Andrzeja Cieśli jako ustanowionego w porozumieniu z RIO komisarza. Nie wierzyłem własnym uszom co tam się wyprawia w tej gminie.
 jednym slowem bagno........mysle jednak ze to jeszcze jedno klamstwoPinokia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy komisarzem moze byc ktos kto ma tylko mature????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie matura a chęć szczera zrobi z endriu komiwojażera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet do tego zawodu potrzebna jest glowa,ale jak sie ma w sobie cos z rycerza to jakby sie nie obrocic to plecy z tylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cale "szefostwo"UG ma w sobie cos z rycerza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluchajcie mam pytanie/ w Kraśniku mówią że ten Sławek z osiedla rzucił legitymacją PSL i na wniosek Andrzeja zapisał się do PIS aby utrzymać stołek. Coś wiecie o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wraca do UG, bo sporo pracowników odchodzi i nie ma komu pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zwolniło się miejsce na strazach i przechodzi do uzędu w Zakrzówku jemu łatwiej, oni współpracowali już z każdą partią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuh panie Pinokio nakupiles pan wudy i piwska a tu garstka ludzi nie chciała się bawić)( Powiedz mi mlodzieniaszku czego ty oczekujesz?  Napuszczasz jednego na drugiego, zwalniasz, zabierasz dodatki i obnizasz wynagrodzenia,jednym odbierasz nagrody a innym dajesz, podwyżki rozdajesz jak Stalin wybranym konfidentom, wprowadzasz w urzędzie rozgardiasz i chcesz się w gminie integrować. Człowieku zmierz  sobie temperaturę bo ta gorączka to symbol paranoi która cię trawi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozochocony pinokio przeznaczył 50000 na swięto mleka to jest zgroza A baw się dalej kosztem chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szokdDzisiaj pinokio zwolnił Jadwinię Maziarczyk z funkcji szefowej Komisji Rozwiazywania Problemów Alk.  a wto miejsce powołał człowieka niegodnego aby taką funkcję pełnić- radnego Rysia z Majdanu. To już jest chore?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma szkachetniejszą dusze niżeli ma kazek?? freebalagane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Teraz dowiaduję się, że ten to nagle mój koleżka Koleżków tu nie szukam, za rok chcę budować dom”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ci dziecko ta porządna kobieta zawiniła zes ja po tylu latach zwolnil Opamiętaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby pracownicy tłumaczyli się przed radą gminy dlaczego odchodzą z urzędu, Józek to jest komedia co ty robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szokdDzisiaj pinokio zwolnił Jadwinię Maziarczyk z funkcji szefowej Komisji Rozwiazywania Problemów Alk.  a wto miejsce powołał człowieka niegodnego aby taką funkcję pełnić- radnego Rysia z Majdanu. To już jest chore?
 Rycho to dobrze wie,  co  to za fucha,  za  C. A.  ją pelnil.  Kasa spora,  roboty  Nic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby radny dorobiał się na stołkach gminnych jak nie komendant do szef rady alkoholowej i komisji ośrodka zdrowia. To ile on miesięcznie wyciągnie. Jeszcze rentę bierze. Ludzie zmadrzejta w ty gminie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo siedzi u ty Eli na pokojach i tak żebrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 26 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...