Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
Wojt mówił że szkoły w Rudniku i Majdanie są do likwidacji. Decyzja została podjęta i koniec.
 No i dobrze. Dorzucić jeszcze Studzianki i będzie tak jak być powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie Rudnik i Studzianki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie niech Pan solidnie wykonuje swoją pracę i nie słucha co ta ciemnota z PSL-u i PO wypisuje . Oni do dzisiejszego dnia nie mogą załapać ,że przegrali . To banda oszustów co tylko liczyli na kasę bo ciągle tylko o tym piszą i umieją tylko wyzywać od pinokio , marionetek i kapucynek .I takie coś chciało w Zakrzówku rządzić .Panie Wójcie zajmijcie się prośbą Matek .To będzie duży plus dla Was .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja słyszałam że tylko 2 szkoły ma likwidować. Majdan i Rudnik. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota to raczej domena tych co wypisuja brednie o "solidnej pracy wojta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o zabezpieczenie chodnika na zakręcie przy stoku to ja byłam i zgłaszałam kiedyś o tym do poprzedniego wójta ale on to zbagatelizował .
 a teraz idz do obecneg wojta,zloz holdy to moze raczy cie wysluchac i obieca ze cos tam cos tam i wychwalaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderzyliscie w czuły punkt, ktoś się opamiętał że wójt dał tylko nielicznym podwyżki i nagrody, że niepotrzebnie dal tak wysokie wynagrodzenie wicewójtowi  I ktoś boi się jak piszą na forum o kasie, i zarobkach nasze władzy. Drogie urzędniczki, płacą wam z naszych podatków. Pamiętajcie o tym.  A za zarabiacie w urzędzie bardzo dużo, wiemy o tym wszyscy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderzyliscie w czuły punkt, ktoś się opamiętał że wójt dał tylko nielicznym podwyżki i nagrody, że niepotrzebnie dal tak wysokie wynagrodzenie wicewójtowi I ktoś boi się jak piszą na forum o kasie, i zarobkach nasze władzy. Drogie urzędniczki, płacą wam z naszych podatków. Pamiętajcie o tym.  A za zarabiacie w urzędzie bardzo dużo, wiemy o tym wszyscy.
 i prosze nie plesc glupstw ze ktos pisze o tzw kasie bo to prawda ze" szefostwo "gminy zgarnia kase za nic nie robienie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie widzicie że na tym forum udzielają się sami urzędnicy. Gołym okiem to widać, tu na forum załatwiają swoje problemy, wchodZosz do pokoju a tam portale społecznościowe na monitorach. Sam Potocki bez przerwy siedzi w tych facebukach i pisze głupoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie ktoś zauważył, że ciągle pisze się o pieniądzach, ale też są to NASZE pieniądze. I zadaniem radnych jest, aby takie sprawy rozstrzygać. Ile zarabia wójt, wicewójt, sekretarz, skarbnik - to jest w gestii informacji publicznej, mamy prawo to wiedzieć, bo rozliczamy za efekty, nie reprezentację. A póki co, efektów nie widać - proszę porównać pracę sekretarz Lejwody i obecnej; jaki ma zakres obowiązków i odpowiedzialności wicewójt?  I to wy, radni,  powiniście składać interpelacje, zapytania. Wszedłem dzisiaj na BIP - pusto, jedna interpelacja, ze stycznia.  A nie tylko oglądać się, jaką tu fuchę jeszcze złapać (radny Ryś) albo kogo z rodziny gdzie umieścić (radny Piotrus). Nie chodzi o to, żeby na kimś wieszać psy, ale wymagać rzetelnej pracy od przedstawicieli władzy i radnych, przez nas wybranych i opłacanych - to chyba nie jest nadużycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, i tak dyskusja mi się podoba. Oni już się przywiązali do tych stołków i on się wydaje ze nam nie wolno weryfikować ich wynagrodzeń. To nasz społeczny obowiązek kontrolować wydatki publiczne i umowy które zawiera Potocki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o zabezpieczenie chodnika na zakręcie przy stoku to ja byłam i zgłaszałam kiedyś o tym do poprzedniego wójta ale on to zbagatelizował .
a teraz idz do obecneg wojta,zloz holdy to moze raczy cie wysluchac i obieca ze cos tam cos tam i wychwalaj
 Może chamko napiszesz niech Pani idzie - a nie "a teraz idz " - prostak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka inteligentna Ewa, na PANIĄ trzeba mieć wygląd :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście ile wydał na ucztę na świecie mleka? Na polu susza, prawdziwa klęska a jemu bale w głowie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka inteligentna Ewa, na PANIĄ trzeba mieć wygląd :-)
 Ja mam wygląd - bo to mam w genach a nie tak ja "pani bzyk"po urodzie widać i wypowiedziach kim jesteś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście ile wydał na ucztę na świecie mleka? Na polu susza, prawdziwa klęska a jemu bale w głowie..
 Panie Wójcie niech się Pan nawet nie waży mniej bali i imprez robić niż poprzedni wójt - BO ZAGINIE TRADYCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się radnym, co się na nimi porobiło. Czy naprawdę stołki dla nich i ich dzieci sprawiają że milczą.  To jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą dobre wieści z gminy Pinokio bardzo żałuję że zmienił skarbnika, Jasia ma już wszystkiego serdecznie dość a szykowana na skarbnika młoda Basia zaczyna być zdegustowana i przerażona.  Joziu czy ty jeszcze trzymasz palec na pulsie czy już obydwa paluchy masz w uszach. ty już nawet nie rozumiesz co się do ciebie mowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka inteligentna Ewa, na PANIĄ trzeba mieć wygląd :-)
Ja mam wygląd - bo to mam w genach a nie tak ja "pani bzyk"po urodzie widać i wypowiedziach kim jesteś .
 chamstwo tez w genach odziedziczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie oświadczenia majątkowe naszej władzy. Wójt, wicewójt, skarbnik i sekretarz to ok. 30.000 brutto miesięcznie Dlatego jakie mieszkancy mamy obowiązek wymagać aby za te pieniądze ci ludzie ciężko pracowali a nie lekkomyślnie podejmowali głupie decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 29 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...