Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
Moczybrodowa lepsza ? bo ***nęła się w stawkach podatkowych i nakaz dostałem 200 % wyższy ? Chyba sperma wali ci w łeb !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, Mariusz byl w piatek w urzędzie. Zostal sciagniety do roboty bo na sesji byly gadane glupoty o jego wynagrodzeniu a on powiedzial ze za takie piniundze nie przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to czekał na tel od józia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwon do usc tam sie teraz spotykaja Halinka z osiedla mowila ze to nowe centrum dowodzenia. Przychodzu tam wszystkie i Andrzej i sasiadka Lemiechy, Marta Moczybroda i Mariusz z Elu z urzedu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sasiada - ty jesteś przysrany całkowicie, myślisz i robisz jak wszystkie pisiory z Mateuszkiem kłamczuszkiem na czele. Olej jak najbardziej ci się przyda bo kiepskie smarowanie nieudaczniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wczoraj popilem boże drogi...piwko z cytrynka najlepiej, nie, nie jestem robotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tego grzesia, biedak jest chory i to poważnie a tu specjalisty brak......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe czy skarbniczka na zwolnieniu lekarskim może uczestniczyć w sesji? czy naprawdę jest chora czy mężusio załatwił zwolnienie u doktorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sasiada - ty jesteś przysrany całkowicie, myślisz i robisz jak wszystkie pisiory z Mateuszkiem kłamczuszkiem na czele. Olej jak najbardziej ci się przyda bo kiepskie smarowanie nieudaczniku.
 Ty koński łbie ty nawet na olej nie zasługujesz patałachu,cwelu. Jestes debilem koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na te komentarze to pracownicy dostali polecenie aby odwracac uwage.  Pamiętajcie o najwazniejszym Wspierajcie Anie, wspierajcie radnych bo sa "przekonywani" do odwolania ale to juz temat dla innego organu Najwazniejsza jest skarbnik a nie wojt, wojtem sie bywa a skarbnicy zostaja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądrze, człowiek jest najważniejszy pomozmy wszyscy Aneczce to bardzo dobra księgowa, dobry człowiek i lubiany pracownik wojtem sie tylko bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sąsiada, jaki nerwusek !!! Weź sobie coś na uspokojenie bo żyłka pęknie. Chociaż w pustym, wysuszonym baniaku to nawet żyłkę trudno znaleźć. Olej jak najbardziej potrzebny :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądrze, człowiek jest najważniejszy pomozmy wszyscy Aneczce to bardzo dobra księgowa, dobry człowiek i lubiany pracownik wojtem sie tylko bywa
 A jak można pomóc jak to radni powołują nowa i odwołują ?!  I bez przesady nikt Aneczki nie lubi w gminie i nie szanuje ludzi, wystarczy mieć trochę z nią styczności i wychodzi Grzesio z worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najblizsz sesja pokaze czy wygra rozsadek czy nienawisc? Wierze radnym ze zwyciezy madrosc. Kilka tygodni a dowiemy się prawdy,: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWA BĄDŹ SPOKOJNA. NIE DAMY SIĘ ZASTRASZYĆ PO OSTATNIEJ SESJI JESTEM JUŻ PRZEKONANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PROSZĘ WAS, NIE WYPISUJCIE TU GŁUPOT. BARDZO DOBRZE ŻE POWSTAŁA TA STRONA INTERNETOWA. JA BYŁEM NA SESJI I WIDZIAŁEM REAKCJĘ SOŁTYSÓW, RADNYCH I LUDZI A TAKŻE STRESS U WÓJTA.  BARDZO  ŁADNIE POWIEDZIAŁA PANI HALINKA Z ZAKRZÓWKA.  ROZMAWIAŁEM Z RADNYMI ZE WSZYSTKICH KOMITETÓW, SĄ NIEPOCHLEBNIE USTOSUNKOWANI DO TEJ SYTUACJI A ZARAZ MAMY OPŁATEK.  JESTEM PRZEKONANY ZE WÓJT PRZEMYŚLI CAŁĄ SPRAWĘ BO RADA NIE USTĄPI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu glos rozsądku,, jezeli będzie potrzebowal Pan pomocy to my możemy przyjść na sesję,  jestem ze Studzianek, znam rodzine pani Garbacz. Moja mama z nia pracowala. Podaje maila magda.xenia@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, przypomnij sobie jak Ty "przekonywałeś", może ktos się nauczył tego do ciebie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy jak najbardziej mogą, a nawet powinni uczestniczyć w sesji. To co się dzieje dotyczy nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józio, to naprawde Ty jesteś czy Andrzej?  Ktory z was bo ju was nie modernism
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...