Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jesli takie wyroki wydaja sady w pl to teraz bedziemy jezdic tylem i zabijac ludzi! to juz wieksza kare dostanie rowerzysta na drinku niz ta baba , chyba to jakas pociotka sedziów? rodzina? temida w pl jest oslepiona od 50 lat i wzroku nie odzyska, a sad jeszcze dziala na tym zadupiu krasniku??? a mieli go zlikwidowac jakies kilka lat temu! sle skad ze gdzie podziali by sie rodziny szefów??? paranoja !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlatego osoby po 60 roku życia powinny już nie prowadzić pojazdów.
A co miałby zrobic zawodowy kierowca po 60 a do 67 roku życia mędrcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd sądem, a "sprawiedliwość" musi być po naszej stronie. Ot wiocha Kraśnik właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby sędzia "wziął" ? Jak się nazywa ten sędzia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Czyżby sędzia "wziął" ? Jak się nazywa ten sędzia ?
Każdy bierze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...