Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat kraśnicki: Już wiadomo, na co będą wydane pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2017 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Wybory w Polsce powinny być częściej. Polska by na tym zyskała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem kiedyś przejazdem w krasniku, straszne miejsce, tam nawet miliard nic nie zmieni. Koło sądu miejscowy jadąc ruskim traktorem z przyczepą pełną gnoju bezpardonowo zajechal mi drogę i darl gębę w jezyku przypominajacym goralszczyzne, a ja stalem jak oniemialy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakochałeś sie w mieście, czy traktorzyście? Jak widać, zawładnął twoim umysłem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka różnica że tego traktorzysty w Kraśniku trudno spotkać a tego natręta co te dziwy wypisuje spotykamy przy każdej wzmiance o Kraśniku. Życzę tej osobie zdrowia, jakiego wszyscy się domyślamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka różnica że tego traktorzysty w Kraśniku trudno spotkać a tego natręta co te dziwy wypisuje spotykamy przy każdej wzmiance o Kraśniku. Życzę tej osobie zdrowia, jakiego wszyscy się domyślamy. Zacznie sie wiosna wyruszą malorolni krasniccy z gnojem, cierpliwości 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka?! Ta, co Rolnik szuka żony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z drogą powiatową Wilkołaz -Zakrzówek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBORY JESIENIA TO OD WIOSNY INWESTYCJE RUSZĄ Z KOPYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...