Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w Ludmiłówce. 14-osobowa rodzina bez dachu nad głową

Utworzony przez oki doki, 14 grudnia 2011 r. o 06:45 Powrót do artykułu
Najpierw niech piszący będzie na miejscu zdarzenia - bo pisze takie głupoty że aż przykro czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,tez tak myślę... i tak ludzie gadają w Dzierzkowicach jakies niestworzone rzeczy i inne bzdury, plotkują a nawet za duzo nie wiedza o czym... taki apel dla plotkarzy PRZESTANCIE SIE WYPOWIADAC NA TEMATY O KTORYCH NIE WIECIE ZA DUZO...NIE WYMYSLAJCIE NIC... MYSLICIE ZE JAK BEDZIE TAK MASOWO O TYM GADAC TO W CZYMŚ POMOZECIE TEJ RODZINIE...ALE NIE, WY NIE POMOZECIE BO BEDZIECIE TYLKO GADAC I GADAC...niektorzy ludzie nawet nie znają tej rodziny zbyt dobrze albo w ogóle...to po co sie wypowiadac i taką sensacje robic...po to zeby zaistniec? to nie ma sensu... przykro mi jest bardzo z tego powodu ze istnieje tyle takich ludzi ktorzy czekaja tylko na to ze sie cos wydarzy albo ze ktos cos tam zbroil... byle tylko o kims cos powiedziec i nie zawsze jest to cos dobrego...takie jest moje zdanie i jestem pewna że nie jedna osoba mnie poprze... pomóżmy im i wreszcie przestańmy gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy umieją tylko ładnie mówić, ale żaden nie powie, że to mieszkańcy domu i ich sąsiedzi sami ugasili pożar nosząc wodę wiadrami... Straż gasiła tylko tlące się niedopałki. Dom się odbuduje dzięki pomocy ale zdrowia i życia nikt nie zwróci. A trauma pozostanie w głowach na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ich akurat znam bo tomoja rodzina i to co ty piszesz to jest zwykłe pier***enie w bambus . całe zycie nic nie robili tylko pieniądze z opieki brali . najbardziej ucierpiała babcia a oniej cisza tylko każdy pisze o tych co gówno ucierpieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...