Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psie toalety staną w Kraśniku?

Utworzony przez POZYTON, 28 maja 2012 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Psy mają a człowiek na starym nie ma gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psia toaleta - to żem się uśmiał... Ludzie muszą po prostu sprzątać po swoich psach. Na przykład tak jak jest to na osiedlu piastowskim w Lublinie gdzie postawiono wszędzie budki gdzie można pobrać woreczek i później wrzucić "skarby" do specjalnego śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanosi się na to ,że dla siebie też będziemy musieli zabrać sprzęt do sprzątania po sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez wydaje sie ze takie budki z woreczkami to najlepszy pomysl tylko mam obawy ze woreczki szybko bylyby rozkradzione przez nudzaca sie wiecznie mlodziez, chyba ze za 50gr taki woreczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy wziac woreczek ze soba jak wychodzisz na spacer z psem. po co stawiac budki z woreczkami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tu chyba jest chory na głowe..,... na słonecznej polanie jest boisko, po co tam jakies sracze dla psów robić... naokoło las i akurat ludzie by szli z psem tam, kazdy z psem do lasu idzie zeby pobiegał wiec porobiony pomysł. a może by tak zrobić sracz na trawniku obok urzędu miasta. tak na próbe..... zobaczymy ile osób przyjdzie ze swoim psem .... ja chętnie go tam zaprowadze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Kraśnika to jedna wielka psia toaleta. Po co stawiać więcej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza na razie niech poradzi sobie z toaletami dla ludzi, potem może dla psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie toi toi dla kota !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprowadzony pies na spacer, ktory ze swoim panem mieszka np. przy ul. Sądowej napewno wytrzyma az dojdzie do parku i tam się dopiero załatwi żenada! Co za idiotyczne pomysły!!!!! A tam w kupach bedzie latał bo nikt tego nie bedzie sprzątał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dopiero rewitalizacja parku jordanowskiego będzie.A miał być plac rekreacyjny dla seniorów.No ale pieski są ważniejsze. Pomysł z wprowadzeniem regulaminu dobry, tylko , ze niektórzy akcesoria beda nosili od parady na pokaz.Nie chce mi sie wierzyc, żeby niektórzy nie sprzątając po swoich pupilkach na ulicy, zaczęli to robić na jakimś wybiegu, kiedy mozna nie zauważyć albo udać, że sie nie widzi jak sie pies załatwia.Niektórym nie przeszkadza, że sami czy też z psem przechadzają się potem koło psich odchodów, to będzie ich ruszało, że pies gdzieś tam sie załatwił, tym bardziej w psim sraczu, nie pod jego nosem.I który pies będzie czekał ze swoimi potrzebami fizjologicznymi , żeby zaniesc je do miejskiej psiej toalety i zarówno ten mieszkajacy dalej jak i bliżej. Wybieg może sie cieszyc popularnością, ale na początku, jako cos nowego, a później spowszednieje, znudzi sie, bo ilez mozna bezczynnie przesiadywać ciągle w tym samym miejscu.Nie każemu będzie sie opłacało do niego leciec. A z czasem może sie to stac szare,zasyfiałe, cuchnące miejsce.Inna sprawa, czy da się pogodzic interes małych i dużych piesków tak puszczonych samopas ze smyczy i czy przez to między ich włascicielami nie będzie dochodziło do spięć. I nie wiem czego miasto sie martwi o pieniądze na wybieg. Powinno je mieć z podatków od piesków. Także własciciele czworonożnych pupili oprócz akcesoriów do sprzątania powinni ze sobą jeszcze nosic dowód uiszczenia opłaty. A jak tych pieniędzy za mało to niech miasto poczeka na środki z mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mógł wymyśleć tylko ktoś, kto nigdy nie miał psa!!! Przecież ludzie nie będą chodzić na polanę z drugiego końca miasta żeby tam pies się wysrał!!! Rozwiązaniem jest umieszczenie maksymalnej ilości śmietników na psie odchody ze zbiornikiem na foliowe (PODKREŚLAM FOLIOWE!!) torebki! Sama sprzątam po swoim psie i czuję się jak ufoludek, bo chyba robię to jedyna z mojej okolicy. Kultury nie nauczy się ludzi stawiając jakieś pseudo kuwety dla psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym miała pieska, wyprowadzała go na spacer, a co najwazniejsze zamierzała po nim sprzątać, to by mi nie przeszkadzał brak specjalnych śmietników na psie odchody z woreczkami foliowymi. Kupiłabym sobie nawet rolkę torebek śniadaniowych ze spinaczami i do zwykłych koszy na smiecie wrzucała. Mnie jak każą sprzątać i odśnieząć chodnik, jakos nie dają mi akcesoriów do tego potrzebnych i nie oglądam sie , zeby mi je sprawili. A brak specjalnych smietników i darmowych woreczków, to tylko wymówka dla właścicieli piesków, żeby nie sprzątac po swoich pupilach, tylko ich gówna innym pozostawiac chociazby pod ogrodzeniem, tak jak ma to miejsce na Urzędowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ludzi nie ma wychodków w mieście,a wymyślacie dla psów!Paranoja-nadmiar pieniędzy w mieście i głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ludzi nie ma wychodków w mieście,a wymyślacie dla psów!Paranoja-nadmiar pieniędzy w mieście i głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście osobne kabiny dla piesków, osobne dla suczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to dopiero rewitalizacja parku jordanowskiego będzie.A miał być plac rekreacyjny dla seniorów.No ale pieski są ważniejsze. Pomysł z wprowadzeniem regulaminu dobry, tylko , ze niektórzy akcesoria beda nosili od parady na pokaz.Nie chce mi sie wierzyc, żeby niektórzy nie sprzątając po swoich pupilkach na ulicy, zaczęli to robić na jakimś wybiegu, kiedy mozna nie zauważyć albo udać, że sie nie widzi jak sie pies załatwia.Niektórym nie przeszkadza, że sami czy też z psem przechadzają się potem koło psich odchodów, to będzie ich ruszało, że pies gdzieś tam sie załatwił, tym bardziej w psim sraczu, nie pod jego nosem.I który pies będzie czekał ze swoimi potrzebami fizjologicznymi , żeby zaniesc je do miejskiej psiej toalety i zarówno ten mieszkajacy dalej jak i bliżej. Wybieg może sie cieszyc popularnością, ale na początku, jako cos nowego, a później spowszednieje, znudzi sie, bo ilez mozna bezczynnie przesiadywać ciągle w tym samym miejscu.Nie każemu będzie sie opłacało do niego leciec. A z czasem może sie to stac szare,zasyfiałe, cuchnące miejsce.Inna sprawa, czy da się pogodzic interes małych i dużych piesków tak puszczonych samopas ze smyczy i czy przez to między ich włascicielami nie będzie dochodziło do spięć. I nie wiem czego miasto sie martwi o pieniądze na wybieg. Powinno je mieć z podatków od piesków. Także własciciele czworonożnych pupili oprócz akcesoriów do sprzątania powinni ze sobą jeszcze nosic dowód uiszczenia opłaty. A jak tych pieniędzy za mało to niech miasto poczeka na środki z mandatów.
Ciekawe, czy ty zryty łbie sprzątasz odchody po swoim pupilu, z którym wychodzisz na spacer ? A kierowcy nie powinni być karani mandatami za nadmierną prędkość, tylko zmuszani wyrokiem sądu do zamieszkania obok ciebie, po sąsiedzku (powiedzmy na miesiąc). Gwarantuję, że po krótkim czasie Kraśnik zasłynąłby na całą Polskę z najbardziej przepisowej jazdy Bo kto zdrowy na umyśle chciałby mieć za sąsiada takiego wścibskiego i upierdliwego babsztyla jak ty ? ))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Ciekawe, czy ty zryty łbie sprzątasz odchody po swoim pupilu, z którym wychodzisz na spacer ? A kierowcy nie powinni być karani mandatami za nadmierną prędkość, tylko zmuszani wyrokiem sądu do zamieszkania obok ciebie, po sąsiedzku (powiedzmy na miesiąc). Gwarantuję, że po krótkim czasie Kraśnik zasłynąłby na całą Polskę z najbardziej przepisowej jazdy Bo kto zdrowy na umyśle chciałby mieć za sąsiada takiego wścibskiego i upierdliwego babsztyla jak ty ? ))))))))
Ales ty głupi i zawistny. A z taką karą to pewnie nasz kraj , nie tylko Krasnik zasłynął by w swiecie z najszybciej jezdzących kierowców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jakbym miała pieska, wyprowadzała go na spacer, a co najwazniejsze zamierzała po nim sprzątać, to by mi nie przeszkadzał brak specjalnych śmietników na psie odchody z woreczkami foliowymi. Kupiłabym sobie nawet rolkę torebek śniadaniowych ze spinaczami i do zwykłych koszy na smiecie wrzucała. Mnie jak każą sprzątać i odśnieząć chodnik, jakos nie dają mi akcesoriów do tego potrzebnych i nie oglądam sie , zeby mi je sprawili. A brak specjalnych smietników i darmowych woreczków, to tylko wymówka dla właścicieli piesków, żeby nie sprzątac po swoich pupilach, tylko ich gówna innym pozostawiac chociazby pod ogrodzeniem, tak jak ma to miejsce na Urzędowskiej.
To jaki masz pomysł,żeby ludzo zmusić/zachęcić do sprzątania, bo mi ręce opadają... Jak zwracałam uwagę to tylko ludzie odpowiadali: "no niestety nie jestem przygotowany, zapomniałem woreczka"... Może ksiądz z ambony powinien wygłosić apel???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł pies bedzie sie chciał wy.........ć to pan zaprowadzi go do toalety z Koszar na ul Jagielonska bo tam bedzie toaleta ,poroniony pomysł ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...