Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL narozrabiał. Marszałek przeprasza

Utworzony przez ciekawy, 30 października 2013 r. o 17:40 Powrót do artykułu
A jak to Pan Widomski poprawiał te wyniki? Jakie były metody? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to Pan Widomski poprawiał te wyniki? Jakie były metody? Ktoś wie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawił w jeden sposób. Odszedł do Lublina :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu przeszkadzał p.Widomski? Ze służbą zdrowia miał jednak kontakt.Ale ma wadę nie bierze łapówek nie kradnie .Drodzy państwo jak się ma prace to trzeba dobrze ją wykonywać i nie podskakiwać przełożonemu.Wkrótce wiele spraw się wyjaśni.Prowodyrzy się ośmieszą.Szkoda że na tym straci Zakrzówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wójt nawet gości nie przywitał? Narozrabiał i za marszałka się chowa? Nie zachowasz tak twarzy Grzesiu! Pamiętaj człowiekiem się jest, wójtem się bywa! Szanuj mieszkańców! Wyborcy nie wybaczają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu przeszkadzał p.Widomski? Ze służbą zdrowia miał jednak kontakt.Ale ma wadę nie bierze łapówek nie kradnie .Drodzy państwo jak się ma prace to trzeba dobrze ją wykonywać i nie podskakiwać przełożonemu.Wkrótce wiele spraw się wyjaśni.Prowodyrzy się ośmieszą.Szkoda że na tym straci Zakrzówek.
A co wójtem szczujesz? Zwalniał będzie samodzielnie myślących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylu było przed nim kierowników ale jakoś żaden nie skończył w Lublinie? Dlaczego? Byli tacy żli czy dużo lepsi od niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roma i Julian w Lublinie     Mam w sercu takie marzenie zobaczyć Hannę Śleszyńską na scenie, która u boku Pawła Wawrzeckiego rozwikła zagadki życia seksualnego. Mam w sercu takie marzenie zobaczyć dobrą komedię na scenie, która wyśmieje współczesny świat i rozwinie jesienny kwiat. Mam sercu takie marzenie popatrzeć co się dzieje na scenie i sextet mężowi zafundować żeby miał za co mnie miłować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roma i Julian w Lublinie     Mam w sercu takie marzenie zobaczyć Hannę Śleszyńską na scenie, która u boku Pawła Wawrzeckiego rozwikła zagadki życia seksualnego. Mam w sercu takie marzenie zobaczyć dobrą komedię na scenie, która wyśmieje współczesny świat i rozwinie jesienny kwiat. Mam sercu takie marzenie popatrzeć co się dzieje na scenie i sextet mężowi zafundować żeby miał za co mnie miłować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łone tak wszendzie robio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to Pan Widomski poprawiał te wyniki? Jakie były metody? Ktoś wie?
chciał to towarzystwo w Krusie do roboty pogonić, nie przewidział że wiele laluń jest po protekcji, oczernili go i się zbuntowali. Jest tam również kilku nierobów, którzy liczyli że zostaną kierownikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj. Piotrek menadzerki uczyles sie w Osrodku Szkolenia KGB. s to dobra szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał to towarzystwo w Krusie do roboty pogonić, nie przewidział że wiele laluń jest po protekcji, oczernili go i się zbuntowali. Jest tam również kilku nierobów, którzy liczyli że zostaną kierownikiem.
Wydaję mi się, że prawda jest zupełnie inna, niestety tak kończą ludzie którzy nie mają szacunku do innych ludzi i chcą pokazać swoją wyższość nad innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
106 lat tradycji nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa. Jeden po protekcji własnie został. Tam sa zreszta sami kierownicy, co jeden to lepszy. Idz na informacje to sie dowiesz, aż ci w piety pojdzie. Widomski ich troche przywolywał do porzadku, no a teraz, ten nowy jakis wystraszony burak, nic nie wie, nie wie nawet czy zyje. Ciagle wszystko musi konsultowac z paniusiami. Kto tam rzadzi? Wszyscy. Normalnie hulaj dusza piekła nie ma. Zwykła banda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to Pan Widomski dla rolników był bardzo uprzejmy> Sam kiedyś doświadczyłem jego uprzejmości i tu się sprawdza stare góralskie przysłowie: dlaczego mali ludzie są tacy wredni: - "bo im się serce o gó.. ....e opiera!"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy kierownik Krus też z nadania , gdyby nie był radnym jedynej słusznej opcji to nawet by w Krusie nie pracował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy kierownik Krus też z nadania , gdyby nie był radnym jedynej słusznej opcji to nawet by w Krusie nie pracował
Ale dla ludzi przyjemny i zawsze chętnie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi to kawał o udach. Przychodzi facet do restauracji i zamawia schaboszczaka i 50 do popicia. Kelner po obiedzie przynosi rachunek a tam trzy pozycje. Schabowy, 50tka i uda. Facet pyta jakie uda ja nie jadlem żadnego kurczaka. Kelner na to: nie UDAlo się, trudno, skreślam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...