Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obrzydliwy aktywista zawiadomi prokuraturę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiadomić prokuraturę oczywiscie trzeba, ale wiadomo że teraz instytucja ta ma za zadanie pacyfikowac przeciwników PiS a chronić PiSowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym się ten aktywista LGBT zajmuje ? czy pracuje ? czy płaci podatki albo kto jemu płaci ? To dużo by wyjaśniło skąd to LGBT i kto to sponsoruje.
To ja przewrotnie zapytam - z czego żyje i skąd bierze kasę na swoją działalność Kaja Godek? Niby jest anglistką, kiedyś pracowała podobno jako asystentka w prywatnej firmie, za PiSowskich czasów zasiadała w radzie nadzorczej spółki zależnej od rządu, ale odwołało ją WZA po protestach i zarzutach o brak kompetencji. A przecież ma na utrzymaniu i pod opieką dziecko z zespołem Downa, co przecież wymaga zaangażowania i jakichś środków. No i ma jeszcze drugie dziecko. Jej się skarbówka nie przygląda, panie LBN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą współczuję mieszkańcom Kraśnika tylu beznadziejnych polityków. Oni tam sobie jakieś zawody na najbardziej debilną wypowiedź zorganizowali? A może zobaczyli jak Czarnek zrobił karierę obrażajac innych i chcą zrobić taką samą? Nie mam pojęcia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strach iść do sklepu rowerowego po pedały, bo zaraz sprzedawca zawiadomi "plokulatule"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju,jesteśmy z rodziną za panem. Niech się pan nie przejmuje komentarzami zgorzkniałych starych lewaków(sbeków) typu paliwas czy adam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Bóg jest zadowolony, kiedy widzi jak politycy wycierają jego imieniem swoje ryje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju,jesteśmy z rodziną za panem. Niech się pan nie przejmuje komentarzami zgorzkniałych starych lewaków(sbeków) typu paliwas czy adam.
 oo rodzinka ORMOwska w komplecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Setki obrzydliwych i wulgarnych haseł podczas "pioruńskich" manifestacji i co i nic jedna wypowiedź z Kraśnika i co i prokurator i szkalowanie w każdej gazecie. Polityczna lewa poprawność także w Dzienniku wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie są powody lansowania tego frajera, który łamał prawo, manipulował opinią publiczną, a teraz zastrasza za wypowiadanie prawdziwych opinii? Czy bycie homoseksualistą jest dostatecznym powodem, żeby zaistnieć medialnie? Dlaczego DW nie lansuje jakiegoś młodego człowieka z dobrymi wynikami sportowymi? naukowymi? artystycznymi? kogoś z wolontariatu? Czy w DW jest takie silne lobby homoseksualistwów, żeby zajmować się tylko tym? A tobie, frajerze, podpowiem, żeby i na mnie doniósł, bo ja identyfikuję się z tym, co powiedział starosta. I na wszelki wypadek dodam, że do PiS nie należę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary lewaku kodziarzu,   nie przypisuj mi twojej obrzydliwej rodziny - niedawno nawoływales do protestów przeciwko demokratycznie wybranemu rzadowi i prezydentowi p.A.Dudzi - kiedyś ci napisałem ze to ci przyPOmnę .Jesteś nadwornym płatnym trollem tego sztandaru ludu. Wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary lewaku kodziarzu,   nie przypisuj mi twojej obrzydliwej rodziny - niedawno nawoływales do protestów przeciwko demokratycznie wybranemu rzadowi i prezydentowi p.A.Dudzi - kiedyś ci napisałem ze to ci przyPOmnę .Jesteś nadwornym płatnym trollem tego sztandaru ludu. Wstyd!!
To, że ktoś został wybrany w demokratycznych wyborach nie znaczy, że po jego durnych decyzjach nie można przeciwko temu komuś protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby to jakie durne decyzje  podjął prezydent p.Duda  PO któtych protestujesz teraz?- no napisz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby to jakie durne decyzje  podjął prezydent p.Duda  PO któtych protestujesz teraz?- no napisz .
 I tu masz w pełni rację. On nie jest od podejmowania decyzji, a od podpisywania tego co mu prezes w nocy podeśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzejku, dzwoń szybciutko do Zbysia, niech zaszachmęci i załatwi Ci pomyślnych prokuratorów, bo za nawoływanie do pogromów na osobach LGBT, czy kobietach, czy nawet na "lewakach" grozi odpowiedzialność karna. Nie muszę chyba przypominać, że nawoływanie do nienawiści to przestępstwo, ale wiadomo, to jest "Kraśnik", tu mają średnio-sprytnych radnych, i chyba właśnie tym radnym i politykom z PiS i prawicy, należy przypomnieć, że w XXI wieku nie powinno nawoływać się do pogromów... to jest źle widziane, skutkuje nawet przemocą, ofiarami i podpaleniami mieszkań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to akyywista jak to zwykla cioteczka jest. Donosiciel I konfident biega na zmiane to do sądu to, na milicje. Prawda w oczy go zakula I tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to akyywista jak to zwykla cioteczka jest. Donosiciel I konfident biega na zmiane to do sądu to, na milicje. Prawda w oczy go zakula I tyle
Ja nie wiem, jak wy to robicie, że zawsze swój swego pozna... (Bart, przepraszam, ale ine mogłem się powstrzymać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak rozpoznać komunistę? Komunista to ktoś, kto przeczytał dzieła Marksa i Lenina. Jak rozpoznać antykomunistę? Antykomunista to ktoś, kto przeczytał dzieła Marksa i Lenina, i zrozumiał to co przeczytał." - Ronald Reagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając ten hejt - jednych na PiS, drugich na KO... pytanie z innej beczki??? A co z basenem??? Przetarg był gdzieś we wrześniu i cisza... czy nie można było wsłuchać się w głosy ludzi, że warto otworzyć kryty basen??? Że na pewno budowa nie ruszy od razu??? Na początku (przed obostrzeniami) pływali by wszyscy; a teraz kluby: Mastersi (do których pewnie można by się dopisać :-), Triatloniści, Fala, czy dzieci ze szkół - jednak wiele osób mogłoby i chętnie by korzystało ze starego basenu!!! To teraz stoi zamknięty i niszczeje jeszcze bardziej przez to, że jest nieużywany :-( sama FALA gdzieś dojeżdża i płaci grube pieniądze; wielu mieszkańców jeździ lub jeździło na inne baseny; szkoły nie mogą/nie mogły korzystać.... Dyrektor od początku mówił "nie i basta", ale czy Burmistrz nie mógł tupnąć nogą i kazać otworzyć na te kilka miesięcy???? Nie chcę być sceptyczny, ale podejrzewam, że jeszcze te kilka miesięcy basen by funkcjonował, bo nic się w sprawie remontu nie dzieje.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...   niedawno nawoływales do protestów przeciwko demokratycznie wybranemu rzadowi i prezydentowi p.A.Dudzi ... Wstyd!!"  Pomijając już to stawanie w obronie "p.A.Dudzi"... ))) ... to jest jakimś mocnym ogłupieniem przekonanie, że skoro ktoś został "demokratycznie wybrany" (powiedzmy, powiedzmy), to może sobie łamać zasady demokratyczne i nie wolno przeciwko temu okazywać sprzeciwu.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...