Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2018 r. o 13:58 Powrót do artykułu
Pomnik Kaczyńskiego wszystko zmieni, uzdrowi, naprawi, ludzie staną siw dobrzy i mili i zadna hustawka nikomu krzywdy nie zrobi nawet jak bedzie sie bardzo wysoko dziewczynka hustac. Mama dzieci dostanie 500+gratis i wyjedzie do anglii na zmywak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera pode mną nie raz urwała się huśtawka złożona z kawałka sznurka oraz kija i nic mi się nie stało, już większe prawdopodobieństwo, że dzieci tej pani będą miały złamany kręgosłup w wypadku drogowym. Mam nadzieję, że jak już będe mieć potomstwo, to nie odbije mi i nie zacznę roztaczać parasola nad dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co się stało? Ile razy to w dzieciństwie człowiek głowę rozbił czy spadł z huśtawki i żyje, nikt afery nie robił. Co za czasy, dzieci zombie ze smartfonami, mamuśki napalone tylko goliznę wysyłają a faceci w dzisiejszych czasach....pizdy nie faceci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziecko aby nie pilo alkoholu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ skąd taka ocena czasów i ludzi? Ja znam super facetów, wspaniałe oraz mądre kobiety i matki, a dzieci cudowne Jakimi ludźmi się otaczasz... i w jakim środowisku żyjesz..?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że za moich czasów nie było internetów i telefonów. Na boiskach i placach zabaw, a także w lasach, krzakach, dachach, piwnicach, kanałach, sztolniach były ogromne ilości dzieci, które łamały ręce, nogi... Po całym dniu wracało się umorusanym z dziurami do kości na kolanach i łokciach. Matka wsadzała na dupę po kilkanaście pasów i żyło się dobrze, a karuzele i huśtawki były z metalowych grubościennych rur. O 22 nikt nie biegł na policję i nie zgłaszał, że dzieciaka nie ma w domu bo pewnie ćwiczyli wspinaczkę wysoko-drzewną by ściągnąć piłkę biedronkę z czubka drzewa. Do domu wracało się gdy głód nie pozwalał już myśleć albo chciało się spać. Krwotoki tamowało się w piaskownicy posypując rany piachem żeby już przestało lecieć bo trzeba było dorównać innym i żeby zabawa trwała dalej. Teraz gołąb narobi dziecku na głowę to afera na skalę światową, a media muszą koniecznie się dowiedzieć jaki ten świat jest zły i straszny. Najlepiej zamknijcie dzieci w pokoju przed ekranami. Unikniecie takich wielkich tragedii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci w dzisiejszych czasach często są zwykłymi mięczakami, a ich rodzice w kwestiach pseudo ochrony swoich mięczaków są hipokrytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbudowa pod odszkodowanko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać tablet i niech ogląda co chce, byleby tylko mieć święty spokój.My kiedyś szaleliśmy na świeżym powietrzu i nikt nie robił tragedii jak coś się dziecku przydarzyło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się tu z nie jedną osobą. Ale fakt faktem ci panowie raczący się piwem przy placu zabaw mogli by zniknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd zeby placu zabaw nie bylo. Wiec gdzie maja sie bawic dzieci ...to moze Krasnik zamiast placu zabaw powinnien stworzyc plac zabaw dla pijakow i mlodziezy ktora nie wie co ze soba zrobic w godzinach nocnych albo zamiecie place zabaw na psie place bedzie taniej...Duze brawo dla miasta Krasnik po co sprawdzac i ulepszac place zabaw. Najlepiej nic nie robic i tez bedzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi się coś stać, żeby straż podjęła działania i przeprowadzała kontrolę. Przypominam bezpośrednio nadzór nad strażą ma I zastępca Marzena Pomykalska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach nie licza sie zadne wartosci...ludzie zdecydowanie wiecej zwracaja uwage na rzeczy ze Pani przyjechala z zagranicy...a nie w jakich stanie sa place zabaw dla dzieci nikomu juz nie przeszkadza ze pijanstwo jest na placach zabaw i butelki po piwie w piaskownicy. Urzad Miasta w Krasniku tez ma to gdzies. Bo sprawdzaja przeciez? To wszystko mowi za siebie samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straz miejska zamiast robic porzadek z takimi sprawami woli mandaty dawac statuszkom za nie przechodzenie na przejsciu. Tak jest latwiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik to miasto błędów. Najpierw w UM PO teraz nieudolne PiS i jeszcze ukochane PSL w Starostwie. Taka rewelacyjna mieszanka braku kompetencji. Niestety nasze miasto jest najbrzydsze i najbardziej zaniedbane na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pomnika zrobic plac zabaw.Butelki w piaskownicy :)chyba ta starsze dzieci rzucaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Plac Zabaw przy Ulicy Chopina Dworaka tam to dopiero wolna Amerykanka Nowa Hustawka tzw. Gniazdo dzieci po 5 w niej obok mamusie stoją nie zwracają nic uwagi tylko aby pala peta za Petem i to są rodzice za moich czasów jak miałam własne dzieci nie było takich sytuacji a zwrocisz uwagę to lecą bluzgi najgorsza jest taka Mala mamusia co ma dwóch chłopców tam z tego placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ta Pani z urzędu miejskiego bredzi? Straż Miejska kompletnie nie reaguje na żadne zgłoszenia mieszkańców. Te grubasy tylko jeżdżą samochodem służbowym. Gdzie patrole piesze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera pode mną nie raz urwała się huśtawka złożona z kawałka sznurka oraz kija i nic mi się nie stało, już większe prawdopodobieństwo, że dzieci tej pani będą miały złamany kręgosłup w wypadku drogowym. Mam nadzieję, że jak już będe mieć potomstwo, to nie odbije mi i nie zacznę roztaczać parasola nad dzieckiem.
 Gratuluje szczescia i jednoczesnie braku doswiadczenia. Mam nadzieje, kiedy Pani zostanie mama, wszystko bedzie jak w bajce i nie bedzie potrzeby na otwieranie "parasola". Moj syn mial szczescie, ze nie doswiadczyl urazu, ktory obezwladnilby go do konca zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik Kaczyńskiego wszystko zmieni, uzdrowi, naprawi, ludzie staną siw dobrzy i mili i zadna hustawka nikomu krzywdy nie zrobi nawet jak bedzie sie bardzo wysoko dziewczynka hustac. Mama dzieci dostanie 500+gratis i wyjedzie do anglii na zmywak.
 Jaki trzeba mieć zryty do głębi baniak, zeby pisać takie głupoty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...