Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Siejewiczowie to małżeństwo , które swój awans społeczny zawdzięczają Czubuńskiemu, obecnie oboje z wyrokami za wyłudzenie pieniędzy na wyjazd na narty,a teraz przyklejeni do Stawiarskiego w podzięce za korytka - jedno w gimnazjum nr1 drugie w KOENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha, słusznie mówi Radny Świderski, że to mało komfortowa sytuacja, Pani Marzena powinna sprawę jak najszybciej zamknąć i iść dalej, a nie blokowac miejsce w Radzie!!!Warunkowe umorzenie postępowania = przyznanie do winy=wygaśnięcie mandatu=nowy Radny chyba prościej się nie da. A co do głosowań, to faktycznie jeżeli jeden głos będzie o czymś decydował to zasadne jest głosowanie imienne - trochę racjonalizmu się przyda na pewno :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Siejewiczowie to małżeństwo , które swój awans społeczny zawdzięczają Czubuńskiemu, obecnie oboje z wyrokami za wyłudzenie pieniędzy na wyjazd na narty,a teraz przyklejeni do Stawiarskiego w podzięce za korytka - jedno w gimnazjum nr1 drugie w KOENIE
Ludzie bez honoru !!! A ten Stafiarek cały to niby PIS reprezentuje a takie rzeczy niebywałe się wokół niego dzieją !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na to: http://www.krasnik24...urzedzie-miasta Jak głosowałem na Włodarczyka to dałem się nabrać na puste hasła wyborcze. Kolesiostwo, kolesiostwo, kolesiostwo !!! Nigdy więcej !!! Za niecałe dwa lata wybory i koniec z kolesiostwem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siejewiczowa przyjęta do PGNr1 na stanowisko pedagoga , a wyłudziła 2900zl , czy to wypada , a o mężu nie wspomnę. Ale to nie koniec, wkrótce mija jej okres próby po umorzeniu warunkowym, gdzie przyznała się do wyłudzenia pieniędzy i zobaczycie , że zostanie vice- dyrektorem w Gimnazjum, bo to teraz najbardziej zaufani ludzie Stawiarskiego, a no i jeszcze ta Kaczorowska, takie nieporozumienie wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mściciel napisał:
Siejewiczowa przyjęta do PGNr1 na stanowisko pedagoga , a wyłudziła 2900zl , czy to wypada , a o mężu nie wspomnę. Ale to nie koniec, wkrótce mija jej okres próby po umorzeniu warunkowym, gdzie przyznała się do wyłudzenia pieniędzy i zobaczycie , że zostanie vice- dyrektorem w Gimnazjum, bo to teraz najbardziej zaufani ludzie Stawiarskiego, a no i jeszcze ta Kaczorowska, takie nieporozumienie wstyd i hańba.
Brawo popieram poprzednika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eugeniusz napisał:
Zobaczcie na to: http://www.krasnik24...urzedzie-miasta Jak głosowałem na Włodarczyka to dałem się nabrać na puste hasła wyborcze. Kolesiostwo, kolesiostwo, kolesiostwo !!! Nigdy więcej !!! Za niecałe dwa lata wybory i koniec z kolesiostwem !!!
tak samo zrobiłem ja. Jestem teraz na siebie zły. Szkoda że nie poparłem wtedy tego Janczarka. Może byłoby lepiej. Szczerze mówiąc nie bardzo jest na kogo zagłosować. Czerw i Wilk to wiadomo ludzie Czubińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO NIECH RADNI ZAPRASZAJĄ JESZCZE CZUBIŃSKIEGO PRZECIEŻ TO TEŻ BYŁY - LUDZIE !!! PODZIĘKUJMY CAŁEJ WŁADZY !!! I POŻEGNAJMY ICH NA KOPACH !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NO TO NIECH RADNI ZAPRASZAJĄ JESZCZE CZUBIŃSKIEGO PRZECIEŻ TO TEŻ BYŁY - LUDZIE !!! PODZIĘKUJMY CAŁEJ WŁADZY !!! I POŻEGNAJMY ICH NA KOPACH !!!
Trochę kultury! Nie krzycz! Nie podpalaj się! Nie denerwuj się bo podnieciłeś się jak reksio szynką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siejewiczowa napisała pismo do Albiniaka,że nie będzie przychodziła na sesje RM, to należy powołać następną w kolejce Knysiową, ale to tylko wybieg chodzi o to aby blokować miejsce właśnie Knysiowej. Zamysł Stawiarskiego i Włodarczyka przy pomocy geniusza radcy, który prawie wszystkie sprawy w sądzie pracy przegrał jest taki, żeby przyszła na sesję odnośnie odpadów( wiadomo o co chodzi)i sesję absolutoryjną. I zrobi to ze względu na jej zatrudnienie i Romeczka skazanego za wyłudzenie pieniędzy na narty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mściciel napisał:
Siejewiczowa przyjęta do PGNr1 na stanowisko pedagoga , a wyłudziła 2900zl , czy to wypada , a o mężu nie wspomnę. Ale to nie koniec, wkrótce mija jej okres próby po umorzeniu warunkowym, gdzie przyznała się do wyłudzenia pieniędzy i zobaczycie , że zostanie vice- dyrektorem w Gimnazjum, bo to teraz najbardziej zaufani ludzie Stawiarskiego, a no i jeszcze ta Kaczorowska, takie nieporozumienie wstyd i hańba.
a to w gimnazjum nie ma v ce dyrektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...