Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna może stracić mandat. Zastąpi ją radny z zarzutem?

Utworzony przez Bronisław, 11 czerwca 2012 r. o 10:49 Powrót do artykułu
A kto kolejny po Ofczarskim? Mam nadzieję, że nie jest ta osoba o noc oskarżona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak ludzie to wredny naród...musieli napisac anonim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Klara, jak ktoś dobry i miły to się pozbywają metodą mafijną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
Jednak ludzie to wredny naród...musieli napisac anonim.
Może i tak, ale jak można inaczej pozbyć się ludzi z popraną przeszłością? Sami odejdą od miodku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że straci mandat. Dziwię się tylko dlaczego pracuje z młodzieżą? Chyba, że będzie uczyła jak prowadzić kreatywną księgowość i sztuki manipulacji A co do następnego w kolejce...brak mi słów, ale zaczekam na prawomocny wyrok sądu Ludzie opamiętajcie się, to dobrze, że ktoś "napisał anonim", bo nigdy nie wyeliminowalibyśmy osób, które nie mają prawa rządzić, z uwagi na lekceważenie przepisów i oszukiwanie społeczeństwa. Ta pani z resztą, gdyby miała troszkę honoru to sama zrezygnowałaby, bo jak wiele osób pamięta podpisywała się pod petycją, że pracować da się tylko kiedy burmistrzem zostanie jedyny właściwy kandydat. Jak wiadomo wygrał kto inny, a panią musi aż wojewoda wysadzać ze stanowiska, bo tak jej się dobrze siedzi, o dziwo w towarzystwie nowej ekipy rządzącej;P PARANOJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystko rozumiem ,ale takich co piszą anonimy "wieszałabym" na pierwszym drzewie, bo musi być albo jakaś zawistna świnia,albo jakiś typek który sam w zyciu niczego nie osiągnął i nie moze przezyc jak innym jest choc troszke lepiej.Znam takie przypadki kiedy sąsiad udawał serdecznosc w stronę sąsiada i napisał na niego anonim do skarbówki zeby się lepiej przyjrzeli skąd ma taki ładny samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Włodarczykowi nie przeszkadza , że głosowała za absolutorium, że jej mąż z poważnym wyrokiem został zatrudniony w KOENie, nawet regulamin pod niego zmienili, że były wójt Zakrzówka z wyrokiem zatrudniony w gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
Ja wszystko rozumiem ,ale takich co piszą anonimy "wieszałabym" na pierwszym drzewie, bo musi być albo jakaś zawistna świnia,albo jakiś typek który sam w zyciu niczego nie osiągnął i nie moze przezyc jak innym jest choc troszke lepiej.Znam takie przypadki kiedy sąsiad udawał serdecznosc w stronę sąsiada i napisał na niego anonim do skarbówki zeby się lepiej przyjrzeli skąd ma taki ładny samochód. [/quote][quote name='Klara' timestamp='1339411975' post='638065'] Ja wszystko rozumiem ,ale takich co piszą anonimy "wieszałabym" na pierwszym drzewie, bo musi być albo jakaś zawistna świnia,albo jakiś typek który sam w zyciu niczego nie osiągnął i nie moze przezyc jak innym jest choc troszke lepiej.Znam takie przypadki kiedy sąsiad udawał serdecznosc w stronę sąsiada i napisał na niego anonim do skarbówki zeby się lepiej przyjrzeli skąd ma taki ładny samochód.
A co sama osiągnęła ta radna? Bo ze stołka dyrektorskiego spadła, gdyż była tam politycznie, z rady miasta wyskoczy bo niestety warunkowe umorzenie postępowania, na narty pojechała też nie za swoje, a do tego kłamała, że pobierała nauki.... Nie chodzi o anonim, chodzi o ludzką przyzwoitość. Ja absolutnie nie zgadzam się dobrowolnie na oszukiwanie mnie i okradanie społeczeństwa. Chcesz jechać na narty te sobie kup narty a za wyjazd zapłać z własnej kieszeni! Skoro ci na górze nie dostrzegli, że nie powinna sprawowac tej funkcji to ktos o tym zawiadomił. Jakby nie nie miała nic na swoim sumieniu, to by nie trzeba było pisac. Ps. ja tez uwazam, ze anonimy nie są w porzadku, ale czasami to ostatecznosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sisi napisał:
~Klara, jak ktoś dobry i miły to się pozbywają metodą mafijną.
To żadna metoda mafijna, wreszcie ktos mądry napisal co trzeba i ta radna z wyrokiem CZAS NAJWYŻSZY wywalić! Dziwne ze Panom i Paniom z tak uczciwej i sprawiedliwej partii PIS to nie przeszkadza! Przeciez tacy prawi! Brawo! Niech wejdzie Owczarski, wreszcie moze zacznie punktowac i rozliczac władze, bo narazie Ci radni z opozycji to nic nie robią, przychodza bo mają diete, a zeby cos robić to nie chce sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyś się nie zdziwił jak taki Ofczarski zrobi cokolwiek.Tak swoją drogą to niech rzuci kamieniem kto taki prawy i nie robi w zyciu zadnych błędów.Myślicie ,że ta Sieja mało dostała po d....?Nikt jakos nie pamięta jak z zaangazowaniem budowała gimnazjum, jaką była dobrą nauczycielką polskiego i jakim jest specjalistą szkoleniowcem.Tylko w oczy was kole ten wyjazd, wyjezdzali wszyscy a siejewicze są kozłami ofiarnymi.Nie są ani moimi przyjaciółmi,ani wielkimi znajomymi.,ale polska zawiść jest naprawde okrutna.,Uczyła moją córkę polskiego i wiem ,że robiła to z wielkim zaangażowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z #10. Jak krótka jest pamięć ludzka, już nikt nie pamięta, jaka ekipa, kiedy i za jakie fundusze na jakieś igrzyska futbolowe jeździła... Dla pani Marzeny mam szacunek jako fachowca. Nie tak dawno byłam na prowadzonym przez nią szkoleniu - i niewiele równie profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych pamiętam. Ale tak to już u nas - leżącemu należy dokopać, a dobrze mu tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
Żebyś się nie zdziwił jak taki Ofczarski zrobi cokolwiek.Tak swoją drogą to niech rzuci kamieniem kto taki prawy i nie robi w zyciu zadnych błędów.Myślicie ,że ta Sieja mało dostała po d....?Nikt jakos nie pamięta jak z zaangazowaniem budowała gimnazjum, jaką była dobrą nauczycielką polskiego i jakim jest specjalistą szkoleniowcem.Tylko w oczy was kole ten wyjazd, wyjezdzali wszyscy a siejewicze są kozłami ofiarnymi.Nie są ani moimi przyjaciółmi,ani wielkimi znajomymi.,ale polska zawiść jest naprawde okrutna.,Uczyła moją córkę polskiego i wiem ,że robiła to z wielkim zaangażowaniem.
Nikt jej nie ocenia jako pedagoga, jest karana to niestety mandat powinna stracić i tyle! Takie jest prawo! i prawo trzeba szanowac. A ja wole Ofczarskiego i co, mam prawo! wiem, że ten człowiek bedzie patrzył na rece tej nieudolnej władzy! a nie w kalendarz, tak jak niektórzy radni, patrza i liczą ile jeszcze dni do wypłaty dietki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać w Kraśniku dalej widnieje hasło "ty moja mordo".Czas z tym skończyć i ukarać winnych za przestępstwa gospodarcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu ! Mówi Pan , że cała ta sytuacja w radzie to kuriozum. Jakiego użyje Pan określenia dla proponowanej przez Pana Prezesa podwyżki cen wody ? http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/1438311,krasnik-oplaty-za-wode-i-scieki-w-gore,id,t.html#6ff000c0a100cdf5,1,3,5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiście szkoda Pani Marzeny, powinna sama zrezygnować i pokazać jakim jest człowiekiem! Poza tym chyba trzeba będzie diety zwrócić??? po kieszeni też dostanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie dziwne, że od ponad roku, w Kraśniku,, kiedy ma się pojawić niezbyt przychylne dla rządzących miastem informacja, poprzedza ją atak medialny albo na Czu , albo na kogoś z opozycji? Wszyscy zajęli się Siejewiczową i Ofczarskim a tu bach- propozycja podwyżki cen wody. Może mieszkańcy zajęci rozpatrywaniem historii nie zauważą, że znowu chce się ich oskubać z kasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
Żebyś się nie zdziwił jak taki Ofczarski zrobi cokolwiek.Tak swoją drogą to niech rzuci kamieniem kto taki prawy i nie robi w zyciu zadnych błędów.Myślicie ,że ta Sieja mało dostała po d....?Nikt jakos nie pamięta jak z zaangazowaniem budowała gimnazjum, jaką była dobrą nauczycielką polskiego i jakim jest specjalistą szkoleniowcem.Tylko w oczy was kole ten wyjazd, wyjezdzali wszyscy a siejewicze są kozłami ofiarnymi.Nie są ani moimi przyjaciółmi,ani wielkimi znajomymi.,ale polska zawiść jest naprawde okrutna.,Uczyła moją córkę polskiego i wiem ,że robiła to z wielkim zaangażowaniem.
Siejewiczową chcą do końca zniszczyć, a kolega Jacuś , który był na tym samym wyjeździe , po etapie wiceburmistrzowania robi kasę, w szkole nr3, w Żaku i jako koordynator projektu. Zgroza .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
Żebyś się nie zdziwił jak taki Ofczarski zrobi cokolwiek.Tak swoją drogą to niech rzuci kamieniem kto taki prawy i nie robi w zyciu zadnych błędów.Myślicie ,że ta Sieja mało dostała po d....?Nikt jakos nie pamięta jak z zaangazowaniem budowała gimnazjum, jaką była dobrą nauczycielką polskiego i jakim jest specjalistą szkoleniowcem.Tylko w oczy was kole ten wyjazd, wyjezdzali wszyscy a siejewicze są kozłami ofiarnymi.Nie są ani moimi przyjaciółmi,ani wielkimi znajomymi.,ale polska zawiść jest naprawde okrutna.,Uczyła moją córkę polskiego i wiem ,że robiła to z wielkim zaangażowaniem.
Siejewiczową chcą do końca zniszczyć, a kolega Jacuś , który był na tym samym wyjeździe , po etapie wiceburmistrzowania robi kasę, w szkole nr3, w Żaku i jako koordynator projektu. Zgroza .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak to już u nas - leżącemu należy dokopać, a dobrze mu tak. Brawo. Brawo. Z łością wyszyscy się powykańczacie i nie starczy miodku. [background=rgb(247, 247, 247)]Żebyś się nie zdziwił jak taki Ofczarski zrobi cokolwiek.[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teacher napisał:
Siejewiczową chcą do końca zniszczyć, a kolega Jacuś , który był na tym samym wyjeździe , po etapie wiceburmistrzowania robi kasę, w szkole nr3, w Żaku i jako koordynator projektu. Zgroza .....
Teacher zapomniałeś jeszcze, że Jacuś jest członkiem Rady Nadzorczej w KPM-ie. Jakoś może nowy domek utrzyma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...