Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła budowa fabryki w Kraśniku. Po czterech latach od otwarcia strefy

Utworzony przez plati1985, 19 października 2013 r. o 12:27 Powrót do artykułu
super, małymi krokami do przodu, będzie praca dla ludźi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan burmistrz poradził sobie z kanalarzami? Dalej smutni panowie w niebieskich fatałaszkach  budzą delikwenta i mówią - cieknie na przyłączu(starym jak stary Kraśnik:), Naprawiasz? Albo my to zrobimy i obciążymy. Tu przydałaby się ciężka praca. Wybory wkrótce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja dla KOMPAN-a z Wyżnicy, ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się coś niepodoba kraśnickim MOTŁOCHOM lepiej sadzić palmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĘDZIE PRACA DLA SWOICH,PRZECIĘTNY KRAŚNICZANIN BEZROBOTNY NIE MA SZANS!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tnij.org/lokalizacjatelefonu na tej stronie można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejna informacja. Co ta inwestycja zmieni? Jaki jest wzrost zatrudnienia? Przeniesienie firmy z jednej części miasta do strefy tylko aby mieć ulgi powinno być karane. Nie chodzi o Kraśnik, ale o całą Polskę. Cwaniactwo - to takie polskie. Szkoda mieszkańców Kraśnika. Jestem z Lublina , ale nie pracuje tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja dla KOMPAN-a z Wyżnicy, ciekawe...
Czy ja wiem czy konkurencja? Jedynie to wiekszosc zalogi z Kompana moze chciec przejsc do Ortisu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryka fajnie brzmi, ale raczej fabryka to niestety nie bedzie Pani redaktor. Mały zakład niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryka fajnie brzmi, ale raczej fabryka to niestety nie bedzie Pani redaktor. Mały zakład niestety.
  Orzecież Piotrek nie ma takiej kasy żeby fabrykę postawić i wyposazyć ją w przyzwoite maszyny jak Kozłowski. To raczej będzie manufaktura... zadłuzy się i popłynie... szkoda chłopaka bo fajny gościu z niego jest ;) B)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jesteś przeciętny????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć. http://tinyurl.com/kmvzo89
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyl isuma sumarum teraz Ortis produkuje w Krasniku i placi podatki po przenosinach bedzie dalej produkowal tylko ze nie bedzie placil podatkow? Jaki tu jest interas dla budzetu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca za najniższa stawkę hahahah POwodzenia buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...