Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód rozerwało na dwie części

Utworzony przez (Anonimowy), 16 października 2007 r. o 05:04 Powrót do artykułu
dziwne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Nie dawajcie im samochodu, gdy jadą na dyskotekę; 2. Uczulajcie, że pijany kolega-kierowca to zagrożenie bezpieczeństwa życia; 3. Nie ufajcie zbytnio w nowo-nabyte świetne umiejętności kierowania pojazdem; 4. Interesujcie się co dziecko robi, gdy ma wolny czas, i jakich ma kolegów; 5. Więcej wyobraźni w wychowywaniu dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg Ciebie najpierw lekarz powinien pobrać krew do badania, opisać próbki, wypełnić papierki a na koniec przystąpić do ratowania życia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO MUSIAŁO SIE STAĆ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to lekarz nigdy krwi nie pobiera. jeśli już to pielęgniarka. lekarz nawet nie potrafi tego zrobić co najwyżej łaskawie podbije pieczątkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze baran wyjechal im z bocznej drogi a on broniac zmienil pas po czym stracil panowanie nad samochodem wiadomo kto to? wiadomo tylko kazdy milczy j....y h.ju ty powinienes tam lezec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madralo, lekarz czy pielęgniarka jakie to ma znaczenie. Nikogo oprócz siebie (i swoich bliskich) nie skrzywdzili, więc chyba ważniejsze było ratowanie im życia, a nie pobieranie krwi do badań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonimowy napisał:
szkoda mi tylko rodziców tych chłopców... tylko właśnie gdzie byli jak 15 letnie dziecko wychodziło z domu i dlaczego było poza nim aż do 2 w nocy...??? nie czas na głupie pytania czy odpowiedzą za ten wypadek... oni już mają nauczkę... tylko szkoda że tak tragiczną... ten 18 latek jechał ze mną ostatnio busem i właśnie takim pojazdem powinien się poruszać tylko i wyłącznie... to nic że miał prawko... ja również je mam i dopiero po latach wiem że potrafię jeździć ale nie szaleję jak głupia...
A co ty możesz wiedziec o pawle??Paweł jak był mały to umiał jezdzic tylko jakis za przeproszeniem głupek im wyjechał z bocznej drogi!!!Każdy wie kto im wyjechał.I to nie była wina pawła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Anonimowy) napisał:
dobrze ze walneli w słup a nie np. na inny samochód osobowy.
wiesz co chciałabym zebys zobaczył jak to jest gdy zginie w wypadku twoja bliska osoba zebys poczuł co teraz czuja tamte rodziny.A jesli to przeczytały co teraz napisałes.Jak myslisz .... jak sie czuja po przeczytaniu tego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...