Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na DK 74: Volkswagen uderzył w drzewo, nie żyje 27-letni kierowca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Albo źle się poczuł albo stracił panowanie nad pojazdem albo zasnął...szkoda młodego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo pijany,albo naćpany,albo bawił się telefonem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze potrzebna rozwaga. Zapewne zasnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla bliskich ... z głupimi lub oskarżycielskimi komentarzami lepiej się powstrzymać ... "Nawet głupiec, gdy milczy, uchodzi za mądrego, za roztropnego, gdy zamyka usta" - Księga Przysłów Salomona 17:28 Biblia Warszawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że to awaria układu kierowniczego. Czasami dziwię się że ludzie takim truchłem jeżdżą i nie boją się ze wylądują w rowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ST0P durczokom na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 mniej ratuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy dziadek wypada z drogi - za stary na kierowanie. Gdy młody rajdowiec uderza w drzewo - zasłabniecie. Zginął bo był przekonany, że jeździ szybko ale bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem doskonale tą osobę,był madrym i dobrze  wykształconym kolegą  z  pracy.Ludzie nie  piszcie  głupot On  po  prostu  zasnął za  kierownicą..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi, którzy plują oskrażycielskimi spekulacjami, komentarzami bez znajomości Tej Osoby, dokładnych przyczyn wypadku, bo wypadek to rezultat czynników, a wy ich szczegółowo nie znacie... ludzie opanujcie się i może trochę szacunku dla czyjegoś nieszczęścia, a przede wszystkim śmierci, bo to nie zabawa. Ponadto bliscy cierpią. Znałam go od dzieciństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten młody człowiek pochodził ? R.I.P. Wyrazy współczucia dla rodziny. Żal młodego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglada to tak jakby ktos mu wyjechal z parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...