Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PO zabierać im te immunitety będą wtedy bardziej odpowiedzialni,mniej będą chlali i dopiero wtedy będzie o wiele bezpieczniej na polskich drogach.Ten z fotoradaru mniejszy bandyta,od nachlanego immunitetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś wypadek? - komunikacyjny - przy pracy - przy pracy w rolnictwie - inne zdarzenie Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę http://www.kancelariaanlex.pl/ 721-401-000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matka małe dzieci zostawiła i na saxy z kim pozostawały dzieci w dodatku małe jak tatuś piwkował?TA pani ma chyba rente bo przeważnie te wyjeżdżają, SZkoda czlowieka nic nie winien i poniósl śmierć.Wieczne od....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie już nie piszcie co by było gdyby!!! Czytając Wasze wpisy stwierdzam, że oceniacie wszystko i wszystkich bez wiedzy i potwierdzonych faktów! Jak można? Od razu piszecie o PO i Księdzu bo tak najlepiej, bo szarakowi nie zdarzy się??? to lepiej dawać głupie wpisy na władzę. ta sprawa nie jest polityczna, a i tak złośliwce będą wtrącać władzę!!! Moje pytanie, a kto jak nie Wy wybraliście nasze władze? To teraz pretensje do samych siebie, że Wam jest źle albo sami zacznijcie nad sobą pracować i nad tym, żeby coś się zmieniło!!! Teraz oceniacie tego Pana i piszecie co powinien otrzymywać w ramach kary!!! Ten człowiek będzie miał na sumieniu życie!!! Każdy aby ocenia po fakcie, a pewnie nie jeden patrzy na swoich bliskich lub sąsiadów i cieszy się, że pije i jest źle z nim zamiast wyciągać rękę i pokazywać, że to jest uzależnienie !!!! Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby dzieci zrozumiały, że to nie jest ich WSTYD czy WINA, że ich Tata pije!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten pan sołtys,trudnił się wyrobami wędlin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie tego człowieka w spopkoju !!!! Przecież tego nie chciał to był poprostu nieszczęśliwy wypadek i tyle!!! a to co wy piszecie jest chore. Niechciał tego !!! A jak wy macie jakieś chore mózgi to już nie moja wina. To co wy piszecie nic wam i tak nie da .Da wam tylko to, że zmiszcycie człowiekowi psyche. A gdybyście to wy byli sprawcami to cieszylibyście się z takich komentarzy ??? Jestem pewna że nie. On poprostu spieszył się do dzieci, a ktoś kto jechał przed nim jechał bardzo wolno. Na drodze nie było ani grama piasku przyglądaliście się dokładnie zdjęciom to byście nie pisali takich bezmyślnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawca prawdy napisał:
Zostawcie tego człowieka w spopkoju !!!! Przecież tego nie chciał to był poprostu nieszczęśliwy wypadek i tyle!!! a to co wy piszecie jest chore. Niechciał tego !!! A jak wy macie jakieś chore mózgi to już nie moja wina. To co wy piszecie nic wam i tak nie da .Da wam tylko to, że zmiszcycie człowiekowi psyche. A gdybyście to wy byli sprawcami to cieszylibyście się z takich komentarzy ??? Jestem pewna że nie. On poprostu spieszył się do dzieci, a ktoś kto jechał przed nim jechał bardzo wolno. Na drodze nie było ani grama piasku przyglądaliście się dokładnie zdjęciom to byście nie pisali takich bezmyślnych komentarzy.
Chory mózg to masz chyba kobieto Ty. Nawalony, pozbawiony mózgu drech wsiada do samochodu i zabija człowieka, a Ty pustko mentalna piszesz, że to wina braku piasku na drodze. Ciekawe czybyś była tak wyrozumiała, gdyby zabił kogoś z Twoich bliskich! Zero tolerancji dla pijanych kierowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...