Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spółdzielnia ujawniła poufne dane o lokatorach

Utworzony przez Fang, 7 kwietnia 2009 r. o 23:23 Powrót do artykułu
Pan z-ca prezesa LSM to ten który kupił mieszkanie za połowę jego wartości?Jeżeli tak, to wcale się nie dziwię że tak skrzętnie ukrywa wszelkie wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy ten prezes i zarząd a co na to jego Rada Nadzorcza oraz "cieńki" Radca Prawny teraz spółdzielcy powinni podać zarząd do sądu i maja wygrane sprawy z urzędu a kto zapłaci za przegrane procesy - jak zawszę zarząd za pieniądze spółdzielców. Takiego prezesa oraz Radcę Prawnego natychmiast na taczke i ze spółdzielni bo to sa typowe szkodniki- Pozdrowienia od spółdzielcy z Koszalina co to uczy swojego prezesa oraz jego zauszników prawa spółdzielczego oraz karnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na Bronowicach w jednym z bloków szwędałi się jacyś ludzie mówiąc że są wysłannikami miejscowego proboszcza i mają upoważnienie,a którego nie byli w stanie okazać.Ludzie ci pytali,kto przyjmie figurkę MB.Na tą okoliczność sporządzali stosowne notatki.Jednym słowem było to naruszenie ustawy o danych osobowych.No bo dlaczego jacyś obcy ludzie sporządzają notatki z adresami,nazwiskami itp.O ile mi wiadomo,w tym bloku jest kilka osób które na codzień "współpracują" z proboszczem,sprzedają opłatki i inne święte rzeczy,a tymczasem przychodzą zupoełnie obcy ludzie i przeprowadzają spisy mieszkańców. No i jak tu twierdzić,że parafie nie mają kartoteki "lepszej" niż projkuratura,policja i dawna SBecja razem wzięte.Jeśłi ktoś chce się czgoś dowiedzieć o innych,szczegółówe informacje uzyska w pobliskiej parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów Kraśnik na pierwszej stronie dziennika. Cóż za reklama. Prezes spółdzielni to człowiek burmistrza. Ta ekipa tak we wszystkim. Szkoda.... gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I znów Kraśnik na pierwszej stronie dziennika. Cóż za reklama. Prezes spółdzielni to człowiek burmistrza. Ta ekipa tak we wszystkim. Szkoda.... gadać.
A to ot o chodzi, czyli o dokopywanie ekipie Czubińskiego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna ignorancja obowiązujących przepisów prawa z udziałem zarządu społdzielni oraz zatrudnionego tam prawnika. Sprawa do Prokuratury - natychmiast i dla sprawców stosowne kary finansowe oraz organizacyjne z natychmiastowym usunięciem zarządu spóldzielni oraz radcy prawnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam mieszkam w spółdzielni i bardzo dobrze że ujawnia się tych co nie płacą, a ja za nich płacę jak bedzie wszystko anonimowe to nam zakręcą wodę i ciepło bo nikt nie będzie płacił jak płacę to chcę wiedzieć za kogo muszę płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ci co płacą nawet przy maleńkich dochodach nie mogą wiedzieć kto nie płaci? Takie informacje ale np z nr mieszkań powinny wisieć w każedej klatce schodowej. Dość sponsorowania ludzi którzy nie płacą chociaż mają na coraz to inne samochody, wyjazdy itp. Biedni ludzie skrupulatnie płacą, choć często na co innego np na leki brakuje pieniędzy. Prezes spódzielni źle zrobił że nie wywiesił tych list w klatkach schodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny Bieleń, nie słyszał o takich praktykach, ale ubaw, dlatego potem mówi się że spółdzielnie to relikt, współczuję tej spółdzielni gdzie wszystko jest tajemne, ale heca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna sprawa dłużnicy inna sprawa osoby, które uregulowały swoje długi względem spółdzielni i ci którzy podpisali ugody i je realizują. Po coś jest ta ustawa o ochronie danych osobowych. Czy można w taki sposób piętnować tych, którzy w jakimś momencie stracili płynność finansową a teraz próbują się wywiązać i spłacić długi? Ponadto czy jest potrzeba podawania nie tylko z imienia i nazwiska ale także pełen adres zamieszkania? I czy jeżeli jest to zgodne z prawem to dlaczego na stronie spółdzielni gdzie jest umieszczone sprawozdanie dane te są usunięte? I gdzie prezes znalazł taki przepis, który mu na to pozwala? Przeczytaj ze zrozumieniem,pomyśl a dopiero pisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pjar robią Iwanowi, wiadomo że i tak większość ludzi popiera wszelkie działania żeby zciągać zaległości, znając go i tak spadnie na cztery łapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spółdzielca napisał:
Ciekawy ten prezes i zarząd a co na to jego Rada Nadzorcza oraz "cieńki" Radca Prawny teraz spółdzielcy powinni podać zarząd do sądu i maja wygrane sprawy z urzędu a kto zapłaci za przegrane procesy - jak zawszę zarząd za pieniądze spółdzielców. Takiego prezesa oraz Radcę Prawnego natychmiast na taczke i ze spółdzielni bo to sa typowe szkodniki- Pozdrowienia od spółdzielcy z Koszalina co to uczy swojego prezesa oraz jego zauszników prawa spółdzielczego oraz karnego.
Opinię sporzadzili prawnicy z biura generalnego inspektora ochrony danych osobowych, a nie radca spółdzielni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że wszystkie chwyty dozwolone aby zciągać pieniądze dlatewgo Metalowiec ma jabardziej zadbane zasoby, swoja kablówkę i kasę na rachunkach, kryzys w kraju to pikuś dla niej, a zobaczymy jak to będzie u innych wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik napisał:
a ja tam mieszkam w spółdzielni i bardzo dobrze że ujawnia się tych co nie płacą, a ja za nich płacę jak bedzie wszystko anonimowe to nam zakręcą wodę i ciepło bo nikt nie będzie płacił jak płacę to chcę wiedzieć za kogo muszę płacić
Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan - człowiekiem Czubińskiego, dobre, a może to jest odwrotnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
molo napisał:
Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia
ale to nie od dzisiaj, nie od trudnej sytuacji fabryki się zaczęło, ludzie nie płacą po kilka lat, znam takich, którzy pracują, mają się świetnie i olewają rachunki, bo w Polsce prawo chroni cwaniaków i takim spółdzielnia nic nie może zrobić, pójdą do sądu, wygrają sprawę o zapłatę i co dalej? komornik palcem nie ruszy bo układy, znajomości, wywalić z mieszkania nie można bo ochrona praw lokatorów, bo gmina nie ma mieszkań socjalnych itd. itd. wystarczyło się przyjrzeć jak to niektórzy szybko spłacali pokaźne zadłużenia bo mogli za grosze kupić na własność mieszkanie, kupili, a następnie mają znowu wszystko gdzieś, w świetle prawa można im naskoczyć są owszem ludzie biedni, ale Ci z reguły interesują się, piszą podania, jakoś się starają, większość zadłużonych jednak przy odrobinie dobrej woli powoli wychodziło by z długów, ale nie maja motywacji, bo nikt im nic nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik i inni jemu podobni kłębią się wam glisty w mózgu. Powtarzacie za jakimś "głópkiem" bzdury, nie płacicie nic a nic za kogoś kto ma zadłużenie. teraz w czasie Wielkanocy zróbcie sobie rekekcje.Zróbcie sobie rachunek sumienia z próżności. Mikołaj Rej pisał już dawno, człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu. Być może samo dobre słowo może pocnym być dłużkikowi. Jeżeli to do ciebie nie dociera to wykąp się w smole. życzę przyjemności wasz Ziutek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...