Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa zlikwidowanej szkoły w Brzozówce u Prezydenta RP

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2011 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Nowy napisał:
MIESZKAŃCY Gmina Szastarka w ramach dwóch projektów wywalczyła duże pieniądze z Unii Europejskiej dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkół prowadzonych przez naszą gminę. Pieniądze te zostaną przeznaczone na prowadzenie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych przez cały rok szkolny 2012/2013 w następujących szkołach: Zespół Szkół w Blinowie, Zespole Szkół w Szastarce, Publicznej Szkole Podstawowej w Polichnie i Publicznym Gimnazjum w Polichnie. W ramach pierwszego projektu unijnego „Dodatkowe zajęcia dla dzieci z klas I – III ze szkół podstawowych Gminy Szastarka” uczniowie będą mogli uczęszczać na zajęcia dla dzieci: - ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym z zagrożeniem ryzykiem dyslekcji, - z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych, - z uzdolnieniami w zakresie nauk matematyczno - przyrodniczych . Drugi projekt unijny „Wiedzieć więcej – wykorzystaj szanse” skierowany jest do dzieci klas IV – VI szkół podstawowych oraz klas I- III gimnazjum. Dzięki pieniądzom unijnym uczniowie naszych gminnych szkół będą mieli okazje skorzystać z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych: - matematyki, j. polskiego, j. angielskiego, przyrody, - koła polonistycznego, koła fizycznego, koła chemicznego, koła biologicznego, koła geograficznego, koła fotograficznego, - zajęć artystycznych, zajęć tanecznych, zajęć dziennikarskich, i zajęć informatycznych. Nabór dzieci do uczestnictwa w projektach odbywać się będzie w poszczególnych szkołach od dnia 3 września. Pozyskane przez gminę pieniądze unijne nie mogą być przeznaczone na zajęcia pozalekcyjne w szkołach w: Hucie Józefów i Wojciechowie, ponieważ tamtejsze szkoły są szkołami stowarzyszeniowymi, a nie gminnymi. Mam nadzieję, że wiedza , którą dzieci i młodzież wyniosą z zajęć pozalekcyjnych zapewni im lepszą przyszłość. Wartość obydwu projektów unijnych opiewa na kwotę około 1 miliona złotych. Jednocześnie chcę Państwa poinformować, że Pan Bogusław Wcisło był jedynym radnym Rady Gminy Szastarka, który głosował przeciwko pozyskiwaniu przez wójta pieniędzy unijnych dla naszych dzieci i młodzieży.
To te trzy szkoły mają najniższy poziom nauczania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To te trzy szkoły mają najniższy poziom nauczania ?
mamy już połowę września , czy coś sie dzieje bo nic nie słychać i nic nie widać jakos i wójt przycichł, gdzie te zajęcia sa w ktorej szkole bo z tego co wiem nie ma żadnych dodatkowych zajęć, nic nie jest doposażone, cisza może wójt raczyć będzie wyjaśnić ludziom co sie dzieje, i znowu ryze papieru na pierdoły zmarnuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mamy już połowę września , czy coś sie dzieje bo nic nie słychać i nic nie widać jakos i wójt przycichł, gdzie te zajęcia sa w ktorej szkole bo z tego co wiem nie ma żadnych dodatkowych zajęć, nic nie jest doposażone, cisza może wójt raczyć będzie wyjaśnić ludziom co sie dzieje, i znowu ryze papieru na pierdoły zmarnuje
Nie zapominaj o tuszu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mamy już połowę września , czy coś sie dzieje bo nic nie słychać i nic nie widać jakos i wójt przycichł, gdzie te zajęcia sa w ktorej szkole bo z tego co wiem nie ma żadnych dodatkowych zajęć, nic nie jest doposażone, cisza może wójt raczyć będzie wyjaśnić ludziom co sie dzieje, i znowu ryze papieru na pierdoły zmarnuje
Wójt przycichł bo wychodzi z założenia że jak o problemie się nie mówi to problemu nie ma przykładem jest na przykład szkoła na Brzozówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wójt przycichł bo wychodzi z założenia że jak o problemie się nie mówi to problemu nie ma przykładem jest na przykład szkoła na Brzozówce.
Oczywiście, że problemu nie ma, bo nie ma szkoły w brzozówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wójt przycichł bo wychodzi z założenia że jak o problemie się nie mówi to problemu nie ma przykładem jest na przykład szkoła na Brzozówce.
Oczywiście, że problemu nie ma, bo nie ma szkoły w brzozówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Oczywiście, że problemu nie ma, bo nie ma szkoły w brzozówce.
Nie o szkołę mi chodziło ,tylko o jego podejście do rozwiązywania problemów . Szkoła była tylko przykładem ,ale obiło mi się coś o uszy że spora kasa w gminie by została jak by dzieciaki uczyły się na Brzozówce a nie na Chucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, ze kasa by zostala w gminie, ale wtedy, gdyby dzieci z brzozowki poszly do szastarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie o szkołę mi chodziło ,tylko o jego podejście do rozwiązywania problemów . Szkoła była tylko przykładem ,ale obiło mi się coś o uszy że spora kasa w gminie by została jak by dzieciaki uczyły się na Brzozówce a nie na Chucie.
Jakie to głupie. Na złość wójtowi wysłali swoje dzieci do szkoły w Hucie. Biedni ci ludzie. Czegoś biedny ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy na tm forum śmieszni jesteście ja nie moge;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne, smieszne. Kilku oszolomow probuje kopac wojta za to ze facet stara sie cos robic. Nie moga inaczej to chociaz za nogawki beda łapac i obszczekiwac po kryjomu przez internet. takie zachowanie typowe dla kundla co to duzo hałasu robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
Śmieszne, smieszne. Kilku oszolomow probuje kopac wojta za to ze facet stara sie cos robic. Nie moga inaczej to chociaz za nogawki beda łapac i obszczekiwac po kryjomu przez internet. takie zachowanie typowe dla kundla co to duzo hałasu robi.
suczka odezwała się tzn. odszczeknęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
Śmieszne, smieszne. Kilku oszolomow probuje kopac wojta za to ze facet stara sie cos robic. Nie moga inaczej to chociaz za nogawki beda łapac i obszczekiwac po kryjomu przez internet. takie zachowanie typowe dla kundla co to duzo hałasu robi.
suczka odezwała się tzn. odszczeknęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...