Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedają mieszkania komunalne. Z bonifikatą czy bez?

Utworzony przez binifacy, 9 grudnia 2012 r. o 14:00 Powrót do artykułu
to POlityków wina i panstwa POlskiego ze ludzie pracuja cale zycie na swoje mieszkanie i nie obwiniajmy kogos kto chce kupic za grosze mieszkanie , to wina panstwa,nie zwyklych ludzi. dziadostwo jak zwykle w tym krasniku, wiem co pisze bo z tamtad pochodze. uklady ukladziki itd miedzy nauczycielka matmy na gore a radnymi, bo jej mąz jest adwokatem i ma wszystkich w d..ie. uciekajcie mlodzi z krasnika z tej dziury! póki czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan na burmistrz. Słuchalem sesję, Iwan bardzo mądrze na niej mówił, ale to nie tylko na tej. Iwan powinien zostać burmistrzem, pora zakonczyć z dominacją PO i PiS, ktore myślą tylko o sowim kumpoalach partyjnych, a nie o nas, o mieście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kRASNICZANIN napisał:
Iwan na burmistrz. Słuchalem sesję, Iwan bardzo mądrze na niej mówił, ale to nie tylko na tej. Iwan powinien zostać burmistrzem, pora zakonczyć z dominacją PO i PiS, ktore myślą tylko o sowim kumpoalach partyjnych, a nie o nas, o mieście!!!
Ale dowcip! Ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan lepszy niż Włodarczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
binifacy napisał:
to POlityków wina i panstwa POlskiego ze ludzie pracuja cale zycie na swoje mieszkanie i nie obwiniajmy kogos kto chce kupic za grosze mieszkanie , to wina panstwa,nie zwyklych ludzi. [/quote] W całym cywilizowanym świecie już tak jest, że ludzie zadłużają się na wiele lat, biorąc kredyt hipoteczny, dzięki któremu mają swoje mieszkanie. Nikt im za darmo nic nie daje. [quote] Zdaniem radnego miasto nie powinno wyzbywać się mieszkań komunalnych, bo w Kraśniku brakuje lokali socjalnych. Iwan zaproponował, aby wyznaczyć termin końcowy, do którego miasto będzie sprzedawać te mieszkania z bonifikatą. Do tej pory sprzedano już ok. 1,7 tys. spośród ok. 2 tys. lokali.
To radni sprzedali już w Krasniku 1700 mieszkań za 1% ich wartosci ??? Gdzie sie mozna na takie granty zapisac ? Trzeba się spieszyć ! Jutro biore w kieszen 750 zł, i lece po mieszkanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zgadzam się z Radnym Iwanem! Jako nieliczny wie o czym mówi. Tak samo w sprawie uchwały "śmieciowej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Iwan zawsze mądrze mówi, popieram go w 100 %, według mnie powinien startować na burmistrza. Uważam, ze to na prawdę mądry człowiek i na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan IWAN to jeden z radnych myślących normalnie,wie co mówi i jest kompetentny .Reszta zachowuje się jak dzieci z przedszkola,kłótnie pomówienia ty mnie tak to ja Ci odpowiem ta. nie chce się oglądać tych sesjii dziecinada.Odnośnie sprzedaż mieszkań ma rację pan Iwan dość tego darmowego rozdawania za 1000 zł a póżniej sprzedaż za 100 000 tys.nie w obecnaj dobie.Brak pracy dla młodych a im najbardziej potrzebne mieszkanie i pieniądze ,mówi się o małym przyroście naturalnych a kto myślący realnie zdecyduję sie na kolejne dziecko skoro nie ma pracy,i spłacanie kredytów zaciągniętych na 30 lat też by chcieli kupić je taniej .POPIERAM W 100% Pana IWANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pamiętają słynne wystąpienia p. Iwana, więc nie ma potrzeby robienia mu reklamy. Pamiętamy również jak ochoczo układał się z niechlubnej sławy p. Członkom. Obu panom mówimy zdecydowanie: dość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan to sie trochę za późno obudził, bo jakos wczesniej, w tym przede wszystkim za Czubinskiego nie przeszkadzało mu takie rozdawanie mieszkan komunalnych za 1% ich wartości. A teraz chyba sie przymierza do startu w wyborach na burmistrza. Jaki w ogóle jest sens budowania lokali socjalnych z publicznych środków, z pieniędzy wszystkich podatników, jesli później sprzeda się je nielicznym za bezcen, gdy tym czasem inni podatnicy na swoje mieszkanie muszą pracować całe życie. A jak się wzięło za sprzedaz mieszkan to trzeba było trochę myśleć, że te mieszkania będą przechodziły na spadkobierców i nie będzie dla innych. Ale co tam podatnicy się złozą, żeby władze i radni na takich dobroczynnych mogli wychodzić za czyjes pieniądze. W demokracji większa hołota rządzi niz za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok!!!!!!!!!!!Ja też chcę kupić mieszkanie za 1000 zł!!!!!Ja też!!!!!!!!!!Ja też!!!!!!!!!!!Gdzie są takie mieszkania???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Stawiarski z kim przez lata szedł za rączkę, czy nie z Czubińskim. A Włodarczyk chyba też startował z listy Czubińskiego. Iwan jest najlepszym kandydatem w najbliższych wyborach. Dla głosując na ekipę Stawiarskiego to tak jakbym głosowała na Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan takie mieszkania wyprzedawał czlonce a ten je potem sprzedawał, wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kRASNICZANIN napisał:
Iwan jest najlepszym kandydatem w najbliższych wyborach. Dla głosując na ekipę Stawiarskiego to tak jakbym głosowała na Cz.
Kraśniczaninie płci obojga: Iwan w Kraśniku jest skończony! Warto przyzwyczaić się do tej myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet bok@plus.pl [b]lubpisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b] kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. Wystarczyło 100 maili i 3 reklamacje pisemne. Ale warto- nie dajmy się !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujcie Iwana daleko w d...... wątpię żeby facet był zainteresowany takim syfem jak jest w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy pamiętają słynne wystąpienia p. Iwana, więc nie ma potrzeby robienia mu reklamy. Pamiętamy również jak ochoczo układał się z niechlubnej sławy p. Członkom. Obu panom mówimy zdecydowanie: dość!
przynajmniej otawrcie powiedziął o co mu chodzi a nie udawał z głupimi usmiechami, wtedy mi sie spodobał gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkania, które zostały nie powinny być w ogóle sprzedawane. Miasto złożyło wniosek o dwu milionowa pożyczkę na budowę lokali socjalnych, a w tym samym czasie sprzedaje za bezcen mieszkania. Jaki gospodarz buduje drogo a sprzedaje tanio? Będą wprowadzone zmiany w ustawie o prawach lokatorów i umowy będą zawierane na 5 lat po spełnieniu kryteriów dochodowych. Zniknie definicja lokalu socjalnego. Jak miasto będzie realizowało swoje statutowe obowiązki skoro nie będzie miało mieszkań? Co z ludźmi pracującymi na umowach śmieciowych takie osoby kredytu nie dostaną na własne lokum. Czy obecni włodarze szykują dla tych ludzi piękne brukowane ulice do zamieszkania. Może sami chcą przejąć te lokale i żerować na biedzie ludzi wynajmując mieszkania? Co z osobami starszymi, których zmuszono do wykupu mieszkań a teraz nie stać właścicieli na remonty bloków z głodowych rent i emerytur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kRASNICZANIN napisał:
Iwan na burmistrz. Słuchalem sesję, Iwan bardzo mądrze na niej mówił, ale to nie tylko na tej. Iwan powinien zostać burmistrzem, pora zakonczyć z dominacją PO i PiS, ktore myślą tylko o sowim kumpoalach partyjnych, a nie o nas, o mieście!!![/quote]
Wyborca napisał:
W pełni zgadzam się z Radnym Iwanem! Jako nieliczny wie o czym mówi. Tak samo w sprawie uchwały "śmieciowej".
[quote name='try' timestamp='1355139260' post='707432'] Pan Iwan zawsze mądrze mówi, popieram go w 100 %, według mnie powinien startować na burmistrza. Uważam, ze to na prawdę mądry człowiek i na poziomie.
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...