Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkańcy Kraśnika nie macie na kogo głosować tylko na takich umysłowych eunuchów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nas prowincjonalną gawiedź uratuje świnia+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bakterie kałowe roznoszone na języku powinny być ,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonic odmiencow :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w ORMO dzisiaj w pisie, wnuczki jak króliki rodzą mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Starosto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do p.Przemka. Dlaczego narzuca pan innym swoje poglądy-wiarę. Żyjemy w wolnej Polsce. Nie jest ważne kto w co wierzy, liczy się charakter- dobroć człowieka. Wnioskuję, że pan do tych "dobrych " nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne słowa! Wiara katolicka jest jedyną ktorej powinniśmy się trzymać. Jeśli komuś nie odpowiada to granice są otwarte, proszę jechać do innego kraju. W naszej konstrukcji wiara katolicka jest wpisana, czyli jedyna słuszna, a nie jakieś brednie o LGBT itp.
 To jest kraj dla wszystkich, którzy się tu urodzili. Nie będziesz wyganiał z mojego kraju mnie i innych tylko dlatego, że mogżemy mieć odmienny styl życia i inne poglądy. Jak ci się nie podoba wolność przekonań to idź do klasztoru, będziesz miał i wiarę katolicką od świtu do nocy i ulubione jednorodne towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż tyle gejów w Krasniku ze aż władze publiczne muszą wydawać publiczne ostrzeżenia? Dużo było od porządku roku napadów gejów na pobożnych krasniczan? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Andrzej Urzędów jest z tobą nie dla wynaturzen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni obrońcy Konstytucji, elito intelektualną,Jewropejczycy , którzy podczas obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja,na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie,zaśpiewaliście "Odę do radości",zapominając o Hymnie Narodowym.... Pozdrowienia od ciemnogrodu,który pamiętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałam na takiego Starostę dziękuję Trzeba głośno mówić i bronić naszych wartości oni chcą nam narzucić adopcje dzieci przez homoseksualistow ciapatych na ulicach którzy wykorzystują kobiety i zniszczyć kościół katolicki bo dla Pederastow to jest myśl przewodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...narracja trafiająca pod strzechy! Naród w znacznym stopniu nadal i wciąż żyje mglistą nadzieją na tzw. zbawienie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku wróciłam z Niemiec po kilku latach do Krasnika myślałam że dalej rządzi tam zielona zaraza dziękuje, że mieszkańcy Powiatu Kraśnickiego nie są zepsuci i rządzi PiS to oo jest na ulicach Kolonii to jedna wielka dżungla ciemni Panowie ciągle zaczepiaja kobiety nie mówiąc już jak wyglądają ich spedy Homo chodzą z ludźmi przebranymi za psa i normalnie szczekaja myślałam że w internecie to FAKE ale tak jest Strzeżcie Polskę i ziemię Lubelska przed ta zaraza już PSL pokazał że jest w koalicji kochających LGBT jak widzę to twarz Hetmana to nie dokończę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią, że PIS to zaraza. LGBT to zaraza, którą trzeba leczyć wszystkimi środkami. Szlak mnie trafia jak mniejszość chce narzucać większości. Chyba, że jest inaczej. Boże chroń tą Polskę od tych zboczeńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Dziennika Wschodniego to zasługuje na Alarm i odrazu atakują czy naprawde drodzy redaktorzy chcecie by dwóch Pederastow wychowywało dzieci i miało takie wzorce? Wiem że państwo zawodzi patologie powinny być zdecydowanie szybko wyplewione ale dwóch Pederastow nie stworzy dziecku domu no chyba że wy uważacie że Tata 1 i Tata 2 to jest to czego oczekują Polacy nie nie dzienniku PSL was nie dotuje bo rządzą Pisiory ale opamietajcie się bo to nie zasługuje na Alarm ten człowiek powiedzial prawdę przynajmniej w kwestii wynaturzen Pederastow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad ten czołowiek jest dobrze gada polijta mu jeszcze ja go słuchać będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat Wlodawski potrzebuje takiego człowieka co zieloni tu wyprawiaja ludzie dajcie go. Żałuję że głosowałam kiedyś na PSL wybaczcie mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tego pisiora Endrju skund tys się teraz wziął mogę cię słuchać popieram z rodziną w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największym problemem Kraśnika w ostatnich latach są hordy pederastów gwałcących notorycznie mieszkańców, dlatego trzeba nam takich ludzi jak Pan Starosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...