Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studencki Sylwester Nad Morzem ! Leba Party Camp

Utworzony przez kasia partycamp, 26 listopada 2012 r. o 12:55
Najlepszy nadmorski sylwester Łeba Party Camp! 2012/2013! Już po raz 6 zapraszamy na Studenckiego Sylwestra Łeba Party Camp 2012! Jeżeli jesteś zapalonym klubowiczem, studentem, absolwentem, lubisz poznawać nowych ludzi i nie wiesz jeszcze co zrobić w ostatnie dni w roku... a może po prostu ukończyłeś co najmniej 18 lat i chcesz zabawić się w dobrym towarzystwie w Sylwestra? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie... dołącz do najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i jedź z nami na sylwestrowy wyjazd studencki - Łeba Party Camp 2012 / 2013 !!! Takiego mix-u imprezowiczów na imprezie studenckiej z całej Polski nigdzie indziej nie spotkasz! Ponad 600 studentom i ich przyjaciołom z kraju i zagranicy, będą również towarzyszyć nasi DJ - Rezydent letniego klubu Euphoria z Łeby - DJ WEN KROY!. Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo konkursów (turnieje sportowe i pokera) i atrakcji (pokazy tancerek, konkursy w klubie), imprezy od rana do rana i wiele innych ciekawych atrakcji w studenckim klimacie. To wszystko przeżyjesz podczas 2 dni i nocy na imprezach w największym Sylwestrowym Miasteczku Studenckim na 2 salach klubu Euphoria w Łebie! Ilość miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być niezła jazda! Alkohol, fajerwerki, zarwana noc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nd., 9.30, ...udało się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grand napisał:
Nd., 9.30, ...udało się
No, właśnie, wolę takie subtelniejsze zdarzenia... I tak ostatnio nie dosypiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się oderwać od rzeczywistości! 3maj się zdrowo, Cherokee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grand, ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I sama sobie zadaję pytanie: czym a raczej KIM jest rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cherokee napisał:
I sama sobie zadaję pytanie: czym a raczej KIM jest rozum?
Jest to jedna z tych rzeczy, na którą filozofowie nie umieją znaleźć odpowiedzi od tysięcy lat. W przeciwieństwie do miłośników mądrości nauka poradziła sobie z tym dosyć szybko - oto najkrótsza definicja rozumu: "Zdolność do operowania pojęciami abstrakcyjnymi lub zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przetworzonych danych." Ja się z tą definicją (a przynajmniej z drugim jej członem) absolutnie nie zgadzam, ponieważ "wyciąganie wniosków z przetworzonych danych" to już obecnie domena zwykłego PC-ta Z kolei sztuczna inteligencja (AI) ma ciągłe problemy z zastosowaniem algorytmu "myślenia abstrakcyjnego" (w sumie:bardzo dobrze). Udoskonalenia AI ciągle trwają (od 35 lat), i owa pogoń technologiczna zdaje się nie mieć końca. Aha - i niejaka Bridget Jones też ganiała za rozumem, i to z takim samym skutkiem, jak pewna userka z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdanie - tak to możesz mówić do Maryśki, kurr... Kim jest rozum w znaczeniu, jak potężny jest, jaką może być siłą w człowieku, że będąc elementem urasta do rangi osoby. KIM jest rozum, Kim - wymawiane z szacunkiem. Lub w tym konkretnym przypadku, KIM jest ten własnie rozum w tym własnie konkretnym człowieku. Nie bierzcie ( obydwoje) moich słów tak dosłownie, a żartow nie obracajcie przeciwko, nie bedę wstawiała umiechn. chińczyków co drugie zdanie! Mozg ma płeć, jak widać, na postrzeganie pewnych kwestii, a nawet jednego zdania nakłada się' film'. Dochodzi jeszcze parę innych czynników... Ale,ale .. czy ty jesteś Grandem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cherokee napisał:
Kim jest rozum w znaczeniu, jak potężny jest, jaką może być siłą w człowieku, że będąc elementem urasta do rangi osoby. KIM jest rozum, Kim - wymawiane z szacunkiem. Lub w tym konkretnym przypadku, KIM jest ten własnie rozum w tym własnie konkretnym człowieku.[/quote] Nauce udało się ustalić pewną ciekawą zależność: otóż tam gdzie jest rozum, to zazwyczaj musi zaistnieć też i mózg (lub jego substytut pod różną postacią), natomiast tam gdzie jest mózg, wcale nie musi zaistnieć rozum; kumasz tą implikację ?
Cherokee napisał:
Mozg ma płeć, jak widać
Aha. [quote name='Cherokee' timestamp='1354049821' post='701205'] Ale,ale .. czy ty jesteś Grandem?
Nie. Jestem antymarysieńką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś pociecha,że zawsze moje stukanie zostanie usłyszane... No faktycznie," oko"..... kurrr.... jestem matołem informatycznym. Ale styl pisania i wypowiedzi jest tak charakterystyczny, Mądralo, że przez kamuflaże i tak przenika lub inaczej kamuflaże są czasem zbyt okreslone, bez naturalnego 'zabrudzenia, przymglenia'. Ale, na Boga, Kim jest ten umysł? Jezu ...., te wszystkie szczegóły , pomysły, fantazja, wiedza(!)i tak niepojęte. Antymarysieńka, a teraz pytanie do Ciebie: autentyczność, którą wyczuwam, jest niepodrobiona, tak ? , nie mogę się mylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezuuuuuu, ale aparat!!!!!!!!!!! Boris Yellnikoff to przy tobie drzemiący na ławce w parku emeryt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, i prawem serii rano zrypało sie jeszcze coś, no i jest kiepsko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś nie wiedział napisał:
Jakaś pociecha,że zawsze moje stukanie zostanie usłyszane... No faktycznie," oko"..... kurrr.... jestem matołem informatycznym. Ale styl pisania i wypowiedzi jest tak charakterystyczny, Mądralo, że przez kamuflaże i tak przenika lub inaczej kamuflaże są czasem zbyt okreslone, bez naturalnego 'zabrudzenia, przymglenia'. Ale, na Boga, Kim jest ten umysł? Jezu ...., te wszystkie szczegóły , pomysły, fantazja, wiedza(!)i tak niepojęte. Antymarysieńka, a teraz pytanie do Ciebie: autentyczność, którą wyczuwam, jest niepodrobiona, tak ? , nie mogę się mylić.
Czuwamy? Może usuń ten post moderatorko spoleczna lub cały temat? Obojętnie co zrobisz, już się podpisałaś wielokrotnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martwe dusze, martwe głosy, ,zywa moderatorka, jakże płodna, błeeee....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...