Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówka I LO im. T. Kościuszki w Kraśniku (zdjęcia)

Utworzony przez fgj, 19 stycznia 2014 r. o 18:59 Powrót do artykułu
i po co to sie tak lansować i z kasy wysrywać? w imię czego sie pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko spoko ale po cholerę tam doktorek Cz.? Niestrawności można dostać, ten facet jest wszędzie - ale może się przeliczyć, do wyborów się ludziom przeje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za kolorowe sukienki! a nie tylko czarne lub czarno białe. to zabawa a nie pogrzeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko spoko ale po cholerę tam doktorek Cz.? Niestrawności można dostać, ten facet jest wszędzie - ale może się przeliczyć, do wyborów się ludziom przeje...
No co ty????? Niemożliwe.... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy Bal..:D i w dodatku STODNIOWKA..nie jeden bal jeszcze przed ta młodzieza,ale stodniowka bedzie pierwsza i ostatnia.Bal kojarzy mi sie z piekna dluga suknia balowa,az srece biło.kiedys suknia balowa byla dluga,na studniowke byly w kolorze czarnym,to eleganckie i szykowne kreacje,kazda miala inny fason,zalezalo od upodobania..a na bal ,np karnawałowy, wiadomo w kazdym kolorze  i fasonie.Szlo sie z ogromna duma,bo w dlugiej pieknej sukni.. :D A teraz?..tez sa ładne kreacje ale nie na bal,prosze Was,nie mylcie pojec,,te piekne krociotkie sukieneczki nie sa balowe,one pasuja  na przyjecie,moze wesele..chrzciny imieniny....z ogromna niecierpliwoscia czekalo sie az wlozy sie taka suknie,,bo,na co dzien w nich sie nie chodzilo,a teraz?te sukieneczki nosi sie od rana do wieczora.i bardzo mini nie sa wygodne,tym bardziej na balu,w tancu,az podwiazki widac.Jestem bardzo tolerancyjna,ale jesli chodzi o ubior.to az mnie cos sie robi jak ludzie inaczej kojarza niektore sprawy.jak np wlasnie bal z potancowka myla...Wiem wiem,ze czasy sie zmieniaja,idziemy do przodu,ale bal to bal,i wcale nie odczulam ze te mlodziutkie piekne dziewczyny sa na Pierwszym Balu ,taki niesmak mi został po obejrzeniu fotek :(.ale ..za to panowie tacy eleganccy,a panie ,takie skromniutenkie,bez uroku  powabu i czaru,przykro mi ale tak to odczułam..a..ciesze sie ze moja corka 10 lat temu ,byla z kilkoma kolezankami w dlugiej pieknej czarnej  sukni,i one byly na samym poczatku w pierwszych rzedach jako reprezentacja do poloneza....pieknie wygladały..:D..z powazaniem...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedno pani/ie   jaaaa,,  wlasnie mylisz pojecia  to nie ZABAWA!! nie POTANCOWKA,tylko ??!!  BALLLL!! MATURALNY!! BAAAL!!!,prosze WAS!!,,ale skoro tak pasuje??potem sie zaluje,, widzialm w sobote jak mlodzi panowie szli na stodniowke kupowali po drodze alkochol ,kazdy mial po 2ie butelki,i weszli do samochodu..:(wesolej zabawy ,my starsi troszke i tak tego nie zmienimy,chociaz troszke,a szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedno pani/ie   jaaaa,,  wlasnie mylisz pojecia  to nie ZABAWA!! nie POTANCOWKA,tylko ??!!  BALLLL!! MATURALNY!! BAAAL!!!,prosze WAS!!,,ale skoro tak pasuje??potem sie zaluje,, widzialm w sobote jak mlodzi panowie szli na stodniowke kupowali po drodze alkochol ,kazdy mial po 2ie butelki,i weszli do samochodu..:(wesolej zabawy ,my starsi troszke i tak tego nie zmienimy,chociaz troszke,a szkoda...
jesli kupowali alkochol to faktycznie ciężka sprawa... z alkoHolem byłoby bardziej akceptowalnie. czy to naprawdę istotne kto i ile kupował?? jeśli bawili się dobrze i przy tym nie pokazali jak nisko świnia ryj swój nosi to dobrze. jeśli komuś na to pozwala zdrowie niech i wiadrami pije:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mnie tu z niczym nie łączyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te kreacje były podpatrzone u naszych celebrytów, fatalne, czy te dziewczyny nie widzą jak w nich wygladaja, one same nie sa takie brzydkie, ale te kiecki, rety!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...