Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam pracy w Kraśniku

Utworzony przez Mirek, 29 września 2015 r. o 22:13
Jestem aktywnym 30-latkiem szukam pracy w Kraśniku, słuszałem że to wspaniałe miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Jestem aktywnym 30-latkiem szukam pracy w Kraśniku, słuszałem że to wspaniałe miasto
Cukier ma jakąś robote... słyszałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w strefie ekonomicznej są jakieś miejsca pracy? Czy skończyło się na obietnicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staeiarek obiecuje " Praca nie obietnice"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Jestem aktywnym 30-latkiem szukam pracy w Kraśniku, słuszałem że to wspaniałe miasto
Zajebiste miasto! Same pseudobiznesmeny. Szukają frajerów do orki po całych dniach za najniższą krajową albo na czarno. Znacie jakąś firmę, która za pracę 8 godzin dziennie (wolne soboty, płatny urlop) da na rękę powyżej 2. tys. zł za miesiąc ?  Tylko budżetówka tak płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w strefie ekonomicznej są jakieś miejsca pracy? Czy skończyło się na obietnicach?
 
A w strefie ekonomicznej są jakieś miejsca pracy? Czy skończyło się na obietnicach?
Ta strefa to chyba wał w świetle prawa, bo na ten przykład firma działa nieopodal, płaci podatki do kraśnickiej kasy i potem się przenosi do strefy, żeby płacić mniej.A pracownicy ci sami. To jest czysta strata, a nie zysk dla Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem aktywnym 30-latkiem szukam pracy w Kraśniku, słuszałem że to wspaniałe miasto
 
Jestem aktywnym 30-latkiem szukam pracy w Kraśniku, słuszałem że to wspaniałe miasto
Miasto seksu i biznesu :D Jesteś w idealnym wieku, by zrobić tu karierę. Powodzenia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam atrakcyjnych mężczyzn do towarzystwa w rejonie Kraśnika http://www.lkrdomschadzek.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Mrówce ponoć przyjmują i nieźle płacxą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnię osobę przy świniach na Podlesiu chlewik123@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem aktywnym 30-latkiem szukam pracy w Kraśniku, słuszałem że to wspaniałe miasto
  Wstaw tu CV ze zdjęciem to może cóś sie znajdzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mój wygląd troszeczkę odstrasza, ale mogę pracować na zapleczu, mogę być telemarketerem, mogę też odzyskiwać długi albo kogoś straszyć za pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ups!Zapomniałem wkleić zdjęcie, więc naprawiam błąd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek biorę Cię z zamkniętymi oczami. :) Łebski z Ciebie mężczyzna więc poradzisz sobie-będziesz moim zapleczem... :)Odstraszymy złą passę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no....................... jakbyś se w ten oczodół szklane oko wstawił to nawet nie wstydziłabym się z Tobą na miasto skoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Anka to żadnemu nie przepuścisz :)))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieram PO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieram PO !
..."By żyło się lepiej !" - powiedział minister David Rostowski do Belki, płacąc 2000 tys. zł za kolacje dla dwóch osób ("ośmierniczki") w restauracji "Sowa & Przyjaciele" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."By żyło się lepiej !" - powiedział minister David Rostowski do Belki, płacąc 2000 tys. zł za kolacje dla dwóch osób ("ośmierniczki") w restauracji "Sowa & Przyjaciele" :)
Każda władza coś tam przytuli z państwowej kasy i nie mam złudzeń, że gdyby rządził PiS, Kukiz, czy Korwin to nie ukręciliby ani złotówki dla siebie. Chodzi oto żeby mieli POjęcie o rzadzeniu i POtrafili budować, rozwijać konsekwentnie nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...