Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taki będzie pomnik Lecha Kaczyńskiego. Mają już zebrane pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 16:54 Powrót do artykułu
No, bez przesady! W dawnych czasach byli przyzwoici ludzie i nie wszyscy byli kapusiami. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojej rodziny, to tylko mu współczuć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można zgłosić projekt pomnika? Mam duże doświadczenie w tych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę se ruskim traktorem z furą gnoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB, jestem w PIS i pocałujta mnie w kaczy zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny pomnik, może go wykonać tylko jedyny, nadworny rzeźbiarz PiS w okolicy, mistrz z Bełżyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No, bez przesady! W dawnych czasach byli przyzwoici ludzie i nie wszyscy byli kapusiami. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojej rodziny, to tylko mu współczuć...
 No jak się jest w pisie to faktycznie, to mozna mieć watpliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...możecie sobie pisać, co tylko wam do głowy przyjdzie, a ja skupię się na jednym problemie! Czy owo monumentalne dzieło najznamienitszego artysty będzie w proporcji 1:1, czy tez nada się jemu należyty wymiar niepozwalający osobom z lekko osłabionym wzrokiem potknąć się...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
optyk.... napisał:
...możecie sobie pisać, co tylko wam do głowy przyjdzie, a ja skupię się na jednym problemie! Czy owo monumentalne dzieło najznamienitszego artysty będzie w proporcji 1:1, czy tez nada się jemu należyty wymiar niepozwalający osobom z lekko osłabionym wzrokiem potknąć się...?
 sadzę ,że wymiar będzie koreański  ,żeby ludek sie poczuł taki uniżony przed ojcem narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech K. byl przecież mocno związany z Lubelszczyzną, a z Kraśnikiem w szczególności. To się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prezio Spółdzielni nazwiskiem Moskal (czy jakoś tak po rosyjsku) spytał spółdzielców o zgodę na wystawienie takiego monumentu na ich terenie? Spółdzielcy, nie dajcie się wykorzystywać przez prezia, który burmistrzowi spłaca dług za zatrudnienie żony. Dosyć rządów tego autokraty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalam, będę na otwarciu i będę regularnie kwiaty składał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogoś mi przypomina ten pomnik tylko głowa inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LENIN WIECZNIE ŻYWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
undefined napisał:
No, bez przesady! W dawnych czasach byli przyzwoici ludzie i nie wszyscy byli kapusiami. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojej rodziny, to tylko mu współczuć...
No jak się jest w pisie to faktycznie, to mozna mieć watpliwosci.
 A w tych Nowośmiesznych? A w PO? A w zmiotkach po ZSL i PZPR? Odwracasz kota ogonem, ale to nie dziwi: takie wytyczne przyszły z Moskwy, a z nią sie nie dyskutuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błazenada, szkoda pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik niczym Korea Polnocna promuje kult jednostki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juzio napisał:
Pochwalam, będę na otwarciu i będę regularnie kwiaty składał
Tylko na kolanach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukuryku napisał:
xxx napisał:
undefined napisał:
 No, bez przesady! W dawnych czasach byli przyzwoici ludzie i nie wszyscy byli kapusiami. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojej rodziny, to tylko mu współczuć...
No jak się jest w pisie to faktycznie, to mozna mieć watpliwosci.
A w tych Nowośmiesznych? A w PO? A w zmiotkach po ZSL i PZPR? Odwracasz kota ogonem, ale to nie dziwi: takie wytyczne przyszły z Moskwy, a z nią sie nie dyskutuje...
 Tak, tak , mam najnowsze wytycznez Moskwy - prosto od samego Antonio  :) a z kotem bym uważał na Twoim miejscu, bo łagry czekaja albo roboty w kotłowni u ojca dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i lemingi zaczęli swój wywód o tolerancji i miłości. Tej jedynie słusznej oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No i lemingi zaczęli swój wywód o tolerancji i miłości. Tej jedynie słusznej oczywiście.
Ojojoj a ty lemingu pisowski czyżbyś nie dał cegiełki na to wybitne dzieło, który ubogaci świete miato Kraśnik? Szukasz miłości i tolerancji - włącz tvp propaganda i paski grozy - tam się tolerancja i miłość wylewa szerokim strumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...