Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo za odwagę! I za normalność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwaga? Raczej potrzeba rozgłosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kraśnika ? I wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuuuj co za obrzyda z odwłokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretynizm... zamiast cieszyc się z narodzin, jej głównym zmartwieniem to sesja z oponką, jakby była winna. Skrajny kretynizm i zidiocenie. To doskonole wpisuje się propagandę zydlackiego marksizmu kulturowego, dzięki któremu już mamy drastyczny spadek narodzin dzieci = wymieranie narodu, pokolenie "robta co chceta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota bardziej niż odwaga !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co za kretynizm... zamiast cieszyc się z narodzin, jej głównym zmartwieniem to sesja z oponką, jakby była winna. Skrajny kretynizm i zidiocenie. To doskonole wpisuje się propagandę zydlackiego marksizmu kulturowego, dzięki któremu już mamy drastyczny spadek narodzin dzieci = wymieranie narodu, pokolenie "robta co chceta".
 znów winny marksizm . ja tu widzę wpływ debilnej pop kultury made in USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna kobieta i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy będzie ruski traktor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to debilizm cy zidiocenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dla mnie nadal atrakcyjną kobietą, nie żartuję. Mnie wcale wychudzone lale nie pociągają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się zdrowe dziecko, a nie anorektyczne ciało. W czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu pokazywać? nieapetyczne zdjęcie. Chłopa brak w domu przed którym można paradować z wiszącym brzuchem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Bigos i Kaszana. Aż flaki wyrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ta kobieta urodzila a nie jak niektorzy co wynajmuja surogatke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ten ekshibicjonizm ??? jak dla mnie żenada wsiurska niczemu nie służąca poza femem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na co to? Po to by robić kolejną gównoburzę z nie wiadomo czego? Ironicznie dopytam.... A cycka nie pokazała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poeta tylko głowa nie ta ; nima powodu do dumy nima czym sie chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre normalnie tak wyglądają, czym tu sie podniecać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główną rolą kobiety jest rodzenie dzieci. Kobieta ma mniejszy mózg, jest mniej inteligentna od mężczyzny, nie tworzy wynalazków, jej rolą jest bycie matką. I to jest bardzo ważna rola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...