Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzech chętnych do grzania w Kraśniku

Utworzony przez człowiek, 4 stycznia 2008 r. o 07:23 Powrót do artykułu
Ile, tylko 15 milionów, coś tu pachnie Za mniej atrakcyjną, niż ta z siedzibą KPEC (plus budynek), działkę na fabelu, przy ulicy Słowackiego, udało się wyrwać ponad 7 milionów, a pozostały majątek firmy ciepłowniczej. Czy to będzie Praterm, czy firma z Francji, która za niedługo łyknie Praterm, zaraz siedzibę przy Obwodowej zwolni do sprzedaży. Ponoć urządzenia w dawnej ciepłowni FŁT pozwalają ogrzać i dostarczyć ciepłą wodę dla całego miasta. Wydaje mi się, że za KPEC trzeba wołać ze 25 milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło jak miasto ma wybitnego stratega, pomyśli, zrobi co należy. Z działki na fabrycznym 7 mln, z KPEC następne miliony. Inne miasta nam zazdroszczą. Niech żyje PO, niech żyje nam Burmistrz. Niech mu gwiazdka pomyślności....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy lekarze będę zarabiali po 11 tysięcy, a nauczyciele po 5? Kiedy będzie w Kraśniku boisko ze sztuczną nawierzchnią i do tego oświetlone? Przecież PO obiecało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra Praterm !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Praterm odkupi kpec to było dawno przewidziane i od dawna wszyscy o tym wiedzą dlaczego? należałoby się zastanowic tak jest ze wszystkim w UMiejskim z góry zawsze wiadomo z wyprzedzeniem , konkursy przyjmowania do pracy, oferty zawsze wiadomo na 3 m-ce z góry. Pewien Pan był tak szczęśliwy ze wybrano jego oferte że jeszcze przed ich otwarciem pochwalił się koledze a ten puscił dalej i co? a no sprawdziło sie nie kłamał ze ma załatwione. To jest oczywiste jak się sprawy załatwia w U Miasta Krasnik.Teraz Krasnik chce przytyc pewnie działki juz są wykupione(przez kogo?)na inne nazwiska po to by je sprzedac miastu po atrakcyjnej cenie jak juz bedą należały do działek na terenie miasta.trza miec tupet!!!!!!! Przyjrzykmy sie temu wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie za duże te zarobki, inni też skończyli studia i podyplomowe, a nawet pracy nie mają, bo pleców nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...