Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny burak w burakowozie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsztub potrącił staruszkę niewinny,Durczok niewinny,kiedyś poseł Urban zabił człowieka na przejściu-niewinny,itd...Masz kasę i pozycję to kupujesz sprawiedliwość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kamieniołomy za złamanie zakazu.
 do sortowania smieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Podatniku w pierdlu też może pracować a jak odsiedzi parę lat to myślę,że nie będzie mu się chciało tam wracać...
  Oczywiście, że może w pierdlu pracować, ale byleby koszt jego pobytu był niższy niż to co swoim pobytem wypracuje. W innym przypadku to dla ogółu jest nieopłacalne. Myślę, że powinni w pobliżu śmietnisk miejskich pobudować wielkie sortownie śmieci i tam resocjalizować niepokornych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu najlepiej widać, jaki jest odgórny plan władzy i kim oni są... Patologia i smierć na drogach może się swobodnie rozwijać. Ale już za kradzież batonika lub żydolewicowy "hejt" wciągają do więzienia na 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys szef sadu w krasniku tez jechal pijany i nic mu nie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadziesiąt kilometrów. Ile niedoszłych jego ofiar ledwo uszło z życiem? Dlaczego nie odstrzelili go po kilku kilometrach? Przypominam Policji, że to mnie ma chronić a nie takiego śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadziesiąt kilometrów. Ile niedoszłych jego ofiar ledwo uszło z życiem? Dlaczego nie odstrzelili go po kilku kilometrach? Przypominam Policji, że to mnie ma chronić a nie takiego śmiecia.
 Masz rację, powinni już po kilku kilometrach unieruchomić auto. I to nawet jeśli kierujący nim otrzymałby kulkę w łeb. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durczok też tyle miał promili , spowodował wypadek i nie siedzi , dlatego pytam na jakiej podstawie tego 20 latka Sąd zamknął skoro Celebryta jest wolny ? Jakieś odpowiedzi udzielą mi Lubelscy Sędziowie z Kasty ??? Może Kamil D. ma Hemoroidy i siedzieć nie może to byłby jakiś logiczny argument, a może jest inny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA wątpię czy by żył.?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durczok też tyle miał promili , spowodował wypadek i nie siedzi , dlatego pytam na jakiej podstawie tego 20 latka Sąd zamknął skoro Celebryta jest wolny ? Jakieś odpowiedzi udzielą mi Lubelscy Sędziowie z Kasty ??? Może Kamil D. ma Hemoroidy i siedzieć nie może to byłby jakiś logiczny argument, a może jest inny ???
 Podając jakieś informacje bądź obiektywny. Durczok nie poszedł siedzieć do sprawy, bo pozwolono mu wyjść za kaucją 100 tysięcy zł i z zakazem opuszczania kraju (takie informacje oficjalnie podawano). Może i w tym przypadku rodzina młokosa z BMW wpłaci kaucję (zapewne niższą) i chłopak wyjdzie?   Co do sędziów z Kasty to trzebabyło takie zapytanie wysłać do Ministerstwa Sprawiedliwości, bo z tego co podawały media tam prężnie działała grupa hejterska o nazwie "Kasta" do której to podobno należał pochodzacy z Lublina sędzia.  Co do hemoroidów Durczoka czy kogokolwiek innego to się nie wypowiadam, bo nikomu w gacie nie mam zamiaru zaglądać! A jeśli ciebie ten temat interesuje, cóż ... różne zainteresowania mają ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadziesiąt kilometrów. Ile niedoszłych jego ofiar ledwo uszło z życiem? Dlaczego nie odstrzelili go po kilku kilometrach? Przypominam Policji, że to mnie ma chronić a nie takiego śmiecia.
Masz rację, powinni już po kilku kilometrach unieruchomić auto. I to nawet jeśli kierujący nim otrzymałby kulkę w łeb.
Rację macie, ale już sobie wyobrażam, jaki byłby hejt na policję, że wyrwała chwasta, choć przecież on nic złego nie zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaleńcze pościgi stwarzają większe zagrożenie niż przejazd na gazie. Policja powinna zmienić technikę interwencji. Bo cała wieś spłonęła ale porządek w straży utrzymany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...