Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kraśniku pytają o ciepło ze śmieci

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 27 grudnia 2021 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Przejeżdżając przez tą ,,metropolię'' mam wrażenie że projekt jest realizowany indywidualnie przez mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżając przez tą ,,metropolię'' mam wrażenie że projekt jest realizowany indywidualnie przez mieszkańców.
 Teraz masz S19, więc omijaj, mieszkańcy będą ci wdzięczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżając przez tą ,,metropolię'' mam wrażenie że projekt jest realizowany indywidualnie przez mieszkańców.
Teraz masz S19, więc omijaj, mieszkańcy będą ci wdzięczni.
 Ale mi tam 5G nie działa... i jeżdżę po staremu. Zresztą gdzie indziej zwiedzisz taki skansen za darmo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to artykuł sponsorowany? Kraśniczanie nie pytają o ciepło a o smród i toksyczne wyziewy wydobywające się z komina. Dopytują się gdzie będzie składowany odpad (toksyczne pyły i żużel w ilości jednej trzeciej spalanej masy). Kraśniczanie pytają kto wpadł na pomysł budowy spalarni kilkaset metrów od bloków, domków i ogródków działkowych. Kraśniczanie pytają dlaczego spalarnia budowana jest na 25 tysięcy ton odpadów jak miasto produkuje 3 tyś ton (resztę zwiozą skąd się da). Kraśniczanie niech jadą do cementowni Chełm zobaczyć jaka to luksusowa i zielona inwestycja ( smród na kilka kilometrów a okoliczne dachy są po prostu tłuste). Strefa wolna od LGBT, strefa wolna od WI-FI a teraz zielona strefa międzynarodowej spalarni plastiku??? Dramat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciepło ze śmieci to majo na każdym jednym osiedlu domków 1-no rodzinnych. I sortowanie na te do spalenia w dzień i te wnocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pamiętacie smród na starym, piaskach i wylotówce na Lublin? smród który najczęściej było czuć rano, smród o którym był informowany urmistrz i jego ekipa, smród z którym nic nie zrobiono i od maja tego roku będzie powtórka ? no to macie odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... nowy program dla Kraśnika - SYF+ ...nie ma to jak zaciągnąć się czystym powietrzem prosto ze spalarnii :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała ekologia więcej syfu robi niż by sie mogło wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre sobie. Spalanie śmieci bardziej ekologiczne od spalania węgla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...