Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wierni apelują do radnych: Dołóżcie się do dachu kościoła

Utworzony przez romcio, 26 września 2014 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Krasniczanie, Legiony Maryjne!? Wstydu nie macie? Dzieci w szpitalach umieraja bo rodzicow nie stac 200 tys zloty na nowe serduszka a wy na kosciol zbieracie? Gdzie watykan jest najbogatszym panstwem swiata? Niedobrze mi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idź sobie spokojnie i zwymiotuj! Nikt nikogo nie przymusza do dawania składki na kościół. Za to na wszystkie partie, nawet te, których przedstawiciele nawołują do zalegalizowania uśmiercania staruszków, legalizacji uprawiania seksu z dziećmi od lat 12, pochwalają stosunki kazirodcze - są utrzymywane przez społeczeństwo z podatków. Przedstawiciele tych partii żyją w bizantyjskim przepychu, a w tym samym czasie ludzie umierają z braku możliwości wykupienia leku. Na kościół składki daje się dobrowolnie. Na partie polityczne dotacje są obowiązkowe, comiesięczne. I to antyklerykałom nie przeszkadza? Walka z kościołem to temat zastępczy. Kiedy zlikwiduje się immunitety? W demokratycznym państwie nie powinno być immunitetów! Dotowanie partii z budżetu miało zapobiec nadużyciom i korupcji, a okazuje się, że korupcja w Polsce jest na niespotykanym gdzie indziej poziomie. Polaku! Patrz i wyciągaj wnioski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyjemnością dam na kościół,ale na dotowanie głupich partii nie mam najmniejszej ochoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyjemnością dam na kościół,ale na dotowanie głupich partii nie mam najmniejszej ochoty.
Nie masz ochoty, ale dajesz! Bo, nie pytając Cię o zgodę, zabierają Twoje pieniądze z podatków. Żyją za to w luksusach, opływają w dostatki, załatwiają sobie różne przywileje, fundują obowiązek pracy do śmierci, a sobie cichaczem przepychają ustawę zezwalającą po 2 kadencjach przejście na emeryturę, bo jak twierdzą, są tak wyczerpani tym poświęcaniem się dla kraju, że nie mogą wrócić do normalnej pracy. Ludzie! Tu naprawdę nie chodzi o kościół! Emeryci mają dostać trzydzieści parę zł w przyszłym roku. Posłowie podnoszą sobie uposażenia o 1000zł jednorazowo, bo... Kościół, to temat zastępczy. Za partie polityczne trzeba się wziąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz ochoty, ale dajesz! Bo, nie pytając Cię o zgodę, zabierają Twoje pieniądze z podatków. Żyją za to w luksusach, opływają w dostatki, załatwiają sobie różne przywileje, fundują obowiązek pracy do śmierci, a sobie cichaczem przepychają ustawę zezwalającą po 2 kadencjach przejście na emeryturę, bo jak twierdzą, są tak wyczerpani tym poświęcaniem się dla kraju, że nie mogą wrócić do normalnej pracy. Ludzie! Tu naprawdę nie chodzi o kościół! Emeryci mają dostać trzydzieści parę zł w przyszłym roku. Posłowie podnoszą sobie uposażenia o 1000zł jednorazowo, bo... Kościół, to temat zastępczy. Za partie polityczne trzeba się wziąć!
Zaraz będzie słychać partyjny skowyt sprzeciwu. Jak zwykle, kiedy bezpartyjni mają rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasniczanie, Legiony Maryjne!? Wstydu nie macie? Dzieci w szpitalach umieraja bo rodzicow nie stac 200 tys zloty na nowe serduszka a wy na kosciol zbieracie? Gdzie watykan jest najbogatszym panstwem swiata? Niedobrze mi!
Nie siej BUCU zamętu tylko zobacz co komuchy teraz odpierd alają,zobacz na milionowe premie,odprawy,zarobki zobacz na okradanie państwa, na okradanie ciebie,mnie i nas wszystkich w majestacie prawa,POtem zobacz na te umierające i głodujące dzieci w  tym pier dolonym  " dzikim kraju "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Dlaczego nie ma zbiórek dla domów seniora, lub dla Paliatywnego oddziału. Te komórki są dla nas teraz lub w przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie siej BUCU zamętu tylko zobacz co komuchy teraz odpierd alają,zobacz na milionowe premie,odprawy,zarobki zobacz na okradanie państwa, na okradanie ciebie,mnie i nas wszystkich w majestacie prawa,POtem zobacz na te umierające i głodujące dzieci w  tym pier dolonym  " dzikim kraju "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie siej BUCU zamętu tylko zobacz co komuchy teraz odpierd alają,zobacz na milionowe premie,odprawy,zarobki zobacz na okradanie państwa, na okradanie ciebie,mnie i nas wszystkich w majestacie prawa,POtem zobacz na te umierające i głodujące dzieci w  tym pier dolonym  " dzikim kraju "
Dobrze schabowy piszesz, Raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną hołotę,a o dachu wara żydom i komunistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super dach właśnie powstaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...