Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki sekcji zwłok zamordowanej Kamili

Utworzony przez Janek, 10 grudnia 2010 r. o 14:31 Powrót do artykułu
takie czasy nastały... Młode dziewczyny robią co chcą. Rodzice niewiedzą akceptują albo nic nie radzą bo dziecko zbyt przebiegłe. A chłopak jak to chłopak nie odmówi. To wszystko jest przykre ale prawdziwe. Może ta wstrząsająca sytuacja da do myślenia rodzicom nastolatek aby zorientowali sie co tak naprawde robią ich dzieci, może da do myślenia chlopakom że jak młoda i "łatwa" to nie koniecznie dobrze i trzeba z dziewczęcej naiwności korzystać. Może nastoletnie dziewczyny zastanowią się nad sweoim postępowaniem i zdadzą sobie sprawę że na różnych ludzi mogą trafić w wielkim świecie. Może my wszyscy jako osoby trzecie zaczniemy reagować na sytuacje które widzimy i nie reagujemy bo jesteśmy obojętni.... Może? A może nie? Prawda jest taka że umiemy tylko krytykować. Nie mamy odwagi powiedziec drugiemu obcemu człowiekowi a nawet znajomemu czy przyjacielowi powiedziec: "robisz zle zastanów sie nad sobą" Takie jest nasze społeczeństwo i raczej prędko się w takich kwestiach nic nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
Człowieku ciało leżało miesiąć w bardzo nie głebokim dole, co się dziwić że się rozłożyło do tego stopnia że trudno określić przyczynę zgonu... Weź nie siej takich plotek bo aż mnie krew zalewa jak to czytam, inni to czytają rozpowiadają dalej i tak się tworzy bezsenspowna brednia która może urazić matkę chłopaka, która i tak teraz pewnie strasznie cierpi. Zastanów się czy to logiczne, co ma zwykły pracownik prokuratury czy tam sądu) (TO NIE JEST PROKURATOR!)do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzana była sekcja, co tam może wskórać....??NIC!
przypominam sobie że nie tak dawno badano szczątki śp gen Sikorskiego i biegli jakoś mogli stwierdzić że przyczyną śmierci Generała były obrażenia spowodowane wypadkiem lotniczym. Przy obecnym stanie wiedzy wręcz nieprawdopodobne jest to że nie można określić przyczyny zgonu po zaledwie 4 tygodniach od śmierci. Nie wiem dokładnie ale z tego co słyszałem to że zwłoki Kamili były nienaruszone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne czy była w ciąży, czy z nim współżyła, nie miał prawa zabijać, nikt nie ma takiego prawa, pomyślcie ze to mogła być wasza córka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jesli była w ciazy to na tym swiat sie nie konczy, zabrał zycie jej a sobie spaprał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Tak kretyńskich postów jak w związku ze śmiercią tej dziewczyny - jeszcze nigdy nie czytałem. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że nawet gdyby 13, 14-latka błagała o seks, to i tak ten kto wykorzystałby takie "błagania" pozostanie w świetle prawa winnym. Bo 14-latka to dziecko, które nie jest jeszcze na takim etapie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego aby rozpoznawać konsekwencje swoich decyzji, zachowań i czynów. I to dlatego - czy Wam się to podoba czy nie - odpowiedzialnymi za dzieciaki są osoby starsze, które ową zdolność posiadają.
ja jak mialam 14 lat to bałam się o tym nawet pomyśleć, ojciec tak by mi wpieprzył, ze hej, a widocznie rodzice wychowywali ją bezstresowo albo wcale się nią nie interesowali no i jest co jest. A tak naprawdę należy zmienić karalność za seks, bo 15 lat to co niektóre dziewczynki w tym wieku to są już stare lafiryndy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym momencie czasu nie cofniemy, została popełniona zbrodnia, bo nikt nie zasługuje na to żeby go zabić. jednak nie ma co mówić dobrze o takiej, bo to już przesada żeby z takiej ku*** robić świętą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taki młody (18 lat), a już morderca-pedofil.
wiecie co??? już mnie to wku***a jak czytam te komentarze!! nie jestem po jego stronie, nie bronie go ale ku*** jak można oskarżać go o pedofilie jak głupia małoletnia szmata dała się wypier***ić to co mieć pretensje do chłopaka?? weźcie się ogarnijcie!!! gdyby nie chciała to by mu nie dała a ona była zwykłą młodą kurewką która myślała że skoro daje się wyruchać to jest ładna fajna i wogóle cole crazy girl... żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sranie w banie dziewczyna nie żyje - i teraz macie wywody - jaka była?? a pytanie czy komuś to przeszkadzało ? więc zasmarkańcy małoletni troszeczkę podrośnijcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ula napisał:
nieważne czy była w ciąży, czy z nim współżyła, nie miał prawa zabijać, nikt nie ma takiego prawa, pomyślcie ze to mogła być wasza córka...
Masz racje!!! Jedyny na tym forum sensowny i inteligentny wpis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie ustalono przyczyny śmierci....." ? na świecie doktorki potrafią się dowiedzieć od mumii co było przyczyną śmierci, z najdrobniejszymi szczegółami i co dana ofiara jadła przed śmiercią........ w Polsce medycyna sadowa jest tak zacofana że aż wstyd ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy gadacie??!!! Puszczała sie...... taka czy inna..... przecież to dziecko! W głowie miała jeszcze bajke ,trzeba się zastanowic czym spowodowane było zadawanie się z ,,dziwnymi " typkami . Temu dziecku trzeba współczuc , dzieciństwa... śmierci... a nie postrzegac ja jako ,,młoda dziw*e" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki cytat z bash'a mi się przypomniał Koleś pyta drugiego: A- Ty, jak przedstawić moją dziewczynę rodzicom? B- Co Ty, nie wiesz? Masz przecież 20 lat... C- mamo, tato, oto dziecko, które od teraz będę posuwał... To było tak off topic A tak na poważnie, to pomijając motywy, szkoda dziewczyny, dramat dla rodziny jej, dramat dla chłopaka, bo może nie chciał zabić a nie zapanował nad sobą i teraz do końca życia będzie żałował jednak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Taki cytat z bash'a mi się przypomniał Koleś pyta drugiego: A- Ty, jak przedstawić moją dziewczynę rodzicom? B- Co Ty, nie wiesz? Masz przecież 20 lat... C- mamo, tato, oto dziecko, które od teraz będę posuwał... To było tak off topic A tak na poważnie, to pomijając motywy, szkoda dziewczyny, dramat dla rodziny jej, dramat dla chłopaka, bo może nie chciał zabić a nie zapanował nad sobą i teraz do końca życia będzie żałował jednak...
i tu nie masz racji - ona miała prawo żyć ,a on nie miał prawa zabijać - pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ona miała prawo żyć ,a on nie miał prawa zabijać" to żeczywiście prawda. Coś jednak doprowadziło do tego że zabił. to co wiemy do tej pory to tylko przypuszczenia i plotki. Jednak nawet z tych naszych domniemań wynika że jest problem pomiędzy określeniem granicy dziecko-nastolatek- dorosły i relacji jakie mogą łączyc te grupy a granica jak widać jest bardzo cienka a konsekwencje z nieodpowiednich relacji dość przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niema porównania czegoś takiego ona miała prawo żyć on nie powinien zabijać pierdo>> głupot zdrowo myślący człowiek nawet by o tym nie pomyślał żeby kogoś zabić i nie szukajcie wytłumaczenia prawdę zmieniać możecie jak chcecie i media oczywiście też może trzeba wezwać archiwum X / trzeba być pier..psycho.., żeby coś takiego zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
przypominam sobie że nie tak dawno badano szczątki śp gen Sikorskiego i biegli jakoś mogli stwierdzić że przyczyną śmierci Generała były obrażenia spowodowane wypadkiem lotniczym. Przy obecnym stanie wiedzy wręcz nieprawdopodobne jest to że nie można określić przyczyny zgonu po zaledwie 4 tygodniach od śmierci. Nie wiem dokładnie ale z tego co słyszałem to że zwłoki Kamili były nienaruszone.
No fakt, w tym momencie muszę się z Tobą zgodzić. Masz rację w zupełności. W takim razie bardzo możliwe że poprostu nie podali do mediów prawdziwej informacji, gdyż mogłoby to zaszkodzić w śledztwie, bo chłopak póki co jest postawiony w stan oskarżenia, a trzeba jeszcze znależć niezbite dowody że zrobił to właśnie on, bo póki co to w sądzie wystarczy że zmieni zeznania i powie że został do tego zmuszony i w panice przyznał się do wszystkiego, i gówno będą mu mogli zrobić, jeśli ma dobrego adwokata. Aha i za przeproszeniem, nie pier****ie że ona była w ciąży bo póki co to tylko plotka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by była w ciąży to by wykazała to sekcja zwłok lubelskich specjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano właśnie o to mi chodzi:) A ludzie juz pie***la jakby to było pewne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może nie chcą tego powiedzieć bo chłopaczek dostałby dożywocie i to jest inna bajka wersji jest sto ale prawda jest jedna oko za oko ząb za ząb każdy odpowie za swoje czyny według zasad normalnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sensie kto nie chce powiedzieć? Specjaliści z zakładu medycyny sądowej? Oni na pewno muszę powiedzieć prawde, są do tego zobowiązani pod karą 3 lat więzienia za składanie fałszywej opini lekarza biegłego.. Jedynie wg mnie informacja mogła zostać po prostu zatajona dla mediów ze względu na dobro śledztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...