Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za flagi do więzienia

Utworzony przez Adasko, 10 maja 2013 r. o 21:16 Powrót do artykułu
5 lat za co???? jedna flaga deb***nego kraju a druga bandy zlodziei z ue .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam pytanie poprzednika - 5 lat za co??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~Adasko~, kraj nie jest deb***ny. Obraziłeś mnie i siebie . deb***ny jest rząd, władza ustawodawcza i sądownicza, a tak w ogóle to politycy. Nie wiń kraju w którym mieszkasz i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Myślę, że w chwili emocji tak napisałeś. Dziwne czasy... . Młodzi już nie odróżniają co to jest kra, państwo, naród, ustrój, społeczeństwo, polityk, obywatel. Czego Was w szkołach uczą? deb***izmu, czy jak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Adminów portalu. Słowo "d e b i l" nie jest słowem wulgarnym. Określa człowieka o niskim ilorazie inteligencji. Odsyłam do słownika. Następnym razem proszę nie "kropkować" tego słowa, bo to jest śmieszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** - upośledzony umysłowo w stopniu lekkim; imbecyl - upośledzony umysłowo w stopniu umiarkowanym; idiota - upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim; Ciekawe co portal "wykropkuje"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak myślałem. Najmniej "lekkie" kropkuje, a inne przepuszcza . Szok! Do roboty admini, bo się błaźnicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry. Człowiek omylny jest. Miało być "lekkie" kropkuje, a cięższe przepuszcza ;/... . Poza tym wywalcie te captcha! Albo usprawnijcie, bo nie idzie przeczytać kodu! Są inne metody zabezpieczenia formularzy, ale captcha jest jednym z najgorszych . Jaki problem skorzystać z sesji i cookies? Żaden! Pomyślcie o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYĆ DURNIEM ŻEBY NISZCZYĆ FLAGI. ALE TEŻ NIENORMALNY JEST TEN KTO WIESZA FLAGI PRZY OBIEKCIE KTÒRY JEST ZAMKNIĘTY OD DWOCH LAT. PRZECIEZ TO TA SZKOŁA O KTORA BYLO TYLE SZUMU W MEDIACH. JEDNE GŁĄBY JĄ POWIESIŁY DRUGIE ZRYWAJ. TAKIE TAM WIEJSKIE KLIMATY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...