Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaciągnęli się suszem. Jeden upadł, drugi zdejmował ubranie

Utworzony przez verally mako, 28 marca 2013 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Hahaha.... Glupie gimbusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamekthe tfuj ptaszek do nawet do sikania za mały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amatorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Mogla by jaka 15 latka sie najarac i zaczonc rozbjerac taka mlodo cipunie bym hetnie lizną a cycoszki mm nawet bym jej w ryj hója dal ssala by ze chej
JAdamek, ty CIOTO jedna,łykne od ciebie nerke za czteropak,bo to hyba tylko tyle,reszte to hyba tylko z koninom zmieszać i jako karme do małp do zoo weież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo DW, nie ma u was moderatorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kultura,ortografia sie klania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te siomik z tfej rodziny muj wójek adolf mydlo robil buraku hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek ty lepiej zacznij chodzić na lekcje z języka polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jurz rzem ch hóju pisal takie jester scierwo rze własnego nika nimasz buraku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym dziadowskim miescie nawet dragi są dziadowskie . Zjazd po majeranku ,halucyny po pieczarkach albo po kleju biurowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verally mako napisał:
Hahaha.... Glupie gimbusy
to licealisci z mojego liceum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...