Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Pijany nauczyciel złapany na oczach uczniów

Utworzony przez www.faktyimity.pl, 15 maja 2009 r. o 08:27 Powrót do artykułu
O la Boga! A co by było gdyby "nie daj Boże" jechał pijany pleban? Była by pogawędka o podstępnym działaniu Szatana? Przecież zabili (i są bezkarni) już nie jedną "owieczkę" o czym "media" oczywiście "rzetelnie informują"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
druga pogadanka będzie na temat: "Panu Zbyszkowi podwinęła się noga" hahahahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubiany czy nie lubiany, radny czy nie radny, nauczyciel czy nie nauczyciel - po alkoholu nie jeździ się. Nic go nie usprawiedliwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
druga pogadanka będzie na temat: "Panu Zbyszkowi podwinęła się noga" hahahahahahaa
Nie "podwinęła" tylko "powinęła"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jajca ! Trudno sobie wyobrazić lepszy scenariusz na głupotę roku ! Brawo panie od wf-u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... Szkoda Zbycha leprzego nauczyciela nie było i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~dziadek~~ ma racje szkoda goscia. je*ane media zrobily nagonke. HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dziadek~ napisał:
Kur... Szkoda Zbycha leprzego nauczyciela nie było i nie będzie.
Co to znaczy szkoda???w jakim sensie?? że nie będzie już uczył? i bardzo dobrze!!!ja jako rodzic nie pozwoliłbym aby moje dziecko uczył nauczyciel ze skłonnościami do nadużywania alkoholu. wybacz kolego ale wydaje mi się, że tan Pan takie problemy miał, normalny człowiek nie siada za kółkiem po alkoholu. gdyby zabił kogoś - a mógł, nie mówiłbyś, że szkoda co? w dodatku kto pije w środku dnia?? no kto?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalista napisał:
~~dziadek~~ ma racje szkoda goscia. je*ane media zrobily nagonke. HWDP
Szkoda, że cię nie rozjechał jak ten inny prostak, który zabił czworo młodych ludzi. W tym wypadku nie byłoby przynajmniej żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yoł Co to znaczy szkoda???w jakim sensie?? że nie będzie już uczył? i bardzo dobrze!!!ja jako rodzic nie pozwoliłbym aby moje dziecko uczył nauczyciel ze skłonnościami do nadużywania alkoholu. wybacz kolego ale wydaje mi się, że tan Pan takie problemy miał, normalny człowiek nie siada za kółkiem po alkoholu. gdyby zabił kogoś - a mógł, nie mówiłbyś, że szkoda co? w dodatku kto pije w środku dnia?? no kto?.... Wiesz myślę, że to jest bardziej skomplikowane. Moje dziecko wracało ze szkoły i mówiło, że czuło od pana alkohol. Co według ciebie powinienem zrobić-zgłosić do dyrektora,-pójść na policję. Jak takie zachowanie byłoby odebrane w społeczności Zakrzówka. Okrzyknięto by mnie durniem i donosicielem. Brakuje nam odwagi cywilnej i zachowań zgodnych z normami. Nie dorośliśmy do odpowiedzialności za siebie i innych. Jak masz jakieś mądre rady dla mnie i przykłady kogo powstrzymałeś od jazdy po pijaku to podziel się ze mną, bo mi ich jakoś brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie sytuacji = wyyjazd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edi napisał:
yoł Co to znaczy szkoda???w jakim sensie?? że nie będzie już uczył? i bardzo dobrze!!!ja jako rodzic nie pozwoliłbym aby moje dziecko uczył nauczyciel ze skłonnościami do nadużywania alkoholu. wybacz kolego ale wydaje mi się, że tan Pan takie problemy miał, normalny człowiek nie siada za kółkiem po alkoholu. gdyby zabił kogoś - a mógł, nie mówiłbyś, że szkoda co? w dodatku kto pije w środku dnia?? no kto?.... Wiesz myślę, że to jest bardziej skomplikowane. Moje dziecko wracało ze szkoły i mówiło, że czuło od pana alkohol. Co według ciebie powinienem zrobić-zgłosić do dyrektora,-pójść na policję. Jak takie zachowanie byłoby odebrane w społeczności Zakrzówka. Okrzyknięto by mnie durniem i donosicielem. Brakuje nam odwagi cywilnej i zachowań zgodnych z normami. Nie dorośliśmy do odpowiedzialności za siebie i innych. Jak masz jakieś mądre rady dla mnie i przykłady kogo powstrzymałeś od jazdy po pijaku to podziel się ze mną, bo mi ich jakoś brakuje.
Nie masz chlopcze racji, Pan Mlynarski jest dobrym i ambitnym nauczycielem. Rozpowszechnia sport w Zakrzowku oraz poza jego granicami tak jak bylo za czasow Nastaja w latach 80-tych. Byly zawody miedzyszkolne, wygrywalismy, czlowiek sie stara, a tu przez jedna glupia wpadke przekresli sie osiagnieca szkoly, i przyszlosc tego mlodego czlowieka. Dlaczego jesli politycy zwani VIP nie traca stolkow (mimo iz nic wzasadzie nie robia dla spoleczenstwa tylko "POLITYKUJA'). Nie masz czlowieku racji. Mlynarski owszem powinien odejsc z Rady Gminy, ale w szkole jako dobry organizator sportu winien pozostac dla dobra dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda pana od w_f był dobrym i znakomitym nauczycielem od w-f .....yoł .... skąd ty mozesz wiedziec ze na lekcjach był pijany zal mi cię.....i tyle ci powiem.......... Pan od w-f był to znakomity nauczycziel lepszego .....niem i nie będzie.....człowiek nie wielbłąd napić sie musi ....DZIADEK MASZ RACJE....:::xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYSON napisał:
Szkoda pana od w_f był dobrym i znakomitym nauczycielem od w-f .....yoł .... skąd ty mozesz wiedziec ze na lekcjach był pijany zal mi cię.....i tyle ci powiem.......... Pan od w-f był to znakomity nauczycziel lepszego .....niem i nie będzie.....człowiek nie wielbłąd napić sie musi ....DZIADEK MASZ RACJE....:::xd
TYSON!!! W-F SWOJĄ DROGA, ALE MOŻE ZAPISAŁBYŚ SIE NA DODATKOWE LEKCJE POLSKIEGO!? A CO DO PANA MŁYNARSKIEGO TO JUŻ DAWNO WSZYSCY WIEDZIELI, ZE JEST UZALEŻNIONY!!! DOBRZE, ZE TYLKO NA TYM SIĘ SKOŃCZYŁO!!! GORZEJ BY BYŁO JAKBY KOMUŚ KRZYWDĘ ZROBIŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i to się nadaje do prasy! nauczyciel-idiota roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edi jeśli Ci brakuje odwagi i boisz się miejscowych bonzow to sie tym nie chwal bo wstyd dla chłopa widzi się zło i reaguje-taka jest normalna reakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie chłopu spokój to wszystko jest za bardzo nagłośnione jakby nie nasze cudowne media to by chłop stracił aby prawko a nie wszystko. a napić karzdemu się zdarzyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
555556 napisał:
dajcie chłopu spokój to wszystko jest za bardzo nagłośnione jakby nie nasze cudowne media to by chłop stracił aby prawko a nie wszystko. a napić karzdemu się zdarzyło
analfabeto sam daj sobie spokoj z pisaniem głupot znalazł się obrońca pijakow! jeżdzić po kielichu to zbrodnia-wywalić gnoja na zbity pysk NAUCZYCIEL tfu inteligent szpagatowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAjcie spokoj..zdarzyło sie ale to nie powod zeby czlowiekowi zatruwac zycie!! zastanowcie sie co wy piszecie!! Nie badzcie co niektorzy az tak do przodu!! Bez przesady..kurcze no..!!! Kurcze zrobili afere.. Panie Zbyszku jestesmy z panem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechal kolo szkoly po pijanemu zal.pl gdzie tu mózg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...