Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni przyjęli projekt uchwały budżetowej

Utworzony przez placaca podatki, 26 stycznia 2012 r. o 07:42 Powrót do artykułu
pytania do radnych, nie chcialabym nikogo urazac za kazde nieprawdziwe slowo, jezeli padnie przepraszam. 1. pani Rachon, pan Staroch, pan Drozd, jezeli dostaliscie budzet w listopadzie i komisje obradowaly caly czas, cz nie sadzicie ze drugie koncowe podejscie do budzetu to nie czas i miejsce na przeniesienie 100 tys z administracji publicznej i 100 ty dzialalnosci kulturalnej na szkolnictwo? 2. ci sami radni, po calonocnych przemysleniach, czy nie sadzicie ze warto bylo zaprosic na te wasze rozmowy na komisjach dyrektorow kultury, biblioteki i szkol i nawet tego wojta, o ktorym tyle zlego mowicie- jezedli podejmowaliscie takie kroki? 3. tez radni, czy nie sadzicie ze te decyzje spowoduja koniecznosc podwyzszenia podatkow i oplat czyli wroc, tworzac budzet robi sie jakies zalozenia, analize- czy wy ja zrobiliscie? 4. radni, czy nie sadzicie ze przez rozmowe, konsultacje osiagnelibyscie wiecej i nie mieli 2 placzacych i narzekajacych na sesji kobiet? 5. radni, czy postapiliscie zgodnie z tzw trybem uchwalania budzetu. ktory z tego co wiem sami przyjeliscie? 6 radni, czy znacie ustawe o samorzadzie gminnym, i definicje mandatu radnego?- pytanie retoryczne, bez odp. 7. radni, czy idac na sesje i komisje, rozmawiacie z wyborcami, mieszkanacami wsi i okolicznych wiosek? 8. radni, czy o wasze propozycje pytaliscie sie choćby Pani skarbnik/ o wojcie nie mowie/? 9 radni, o co w tym wszystkim chodzi? mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam, nie to jest moim celem. Normalne zycie w tej gminie jest dla mnie dobrem najwyzszym a wczoraj doszlo do pierwszych powaznych obaw o sens tego wszystkiego. Jezeli obrazilam, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Pan Widomski dogadał się z wójtem ws budżetu, świetna robota! Gratuluje roli mediatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ale powiedzcie mi zabrala 100 tys z dzialalności publicznej, z tego co wiem w grudniu zabrala jeszcze 50 tys ale nie z dzialalnosci tylko administarcji publicznej, jakie to ma konsekwencje dla gminy a jak drugim raze zabierze 300 albo 400 niewiem z opieki spolecznej ze sportu albo dróg a czego nie przeznaczyla tych 200 tys na splate kredytow i pozyczek, gmina na tyle kredytow. moze ja nie jestem swiadomy ale slyszalem obawy radnych i soltysow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do płacącej podatki i innych troskliwych aktywistów tego forum: Chętnie odpowiem na wasze pytania i wątpliwości, ale osobiście. Jestem dzisiaj w domu ok. 19, zapraszam. Na zebraniu wiejskim we wtorek 24 stycznia było 31 osób(Zakrzówek liczy ok.3 tys.mieszkańców). Niektóre z dylematów, które spowodowały nie podjęcie uchwały budżetowej w grudniu, zostały przeze mnie przedstawione, zdałam również relację ze swojej działalności w Radzie w 2011 roku. Pytań wówczas nie było. Jeżeli któraś wieś na zebranie mnie zaprosi i będę dysponowała wolnym czasem - przyjadę. Na forum rozmawiać nie będę; wszelkie chamstwo i złośliwości skierowane pod moim adresem nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani to nie chamstwo mowić prawde Zakrzowek liczy coś chyba ok. 1100-1200 mieszkańcow strzelam ale nie 3000 a takie zera /ooo/ /oo/ i liczby przy kwotach budżetowych robią róznice. Czyz nie mam racji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo proszę nie obrażajmy sie na siebie i nie mowmy o chamstwie i zlosliwosciach tylko roamawiajcie ze soba. jezeli pani radna ma pomysl na oswiate i przekazala te kwote na szkoly powinna porazmawiać z panią skarbnik, jezeli nie lubi wojta i zapytać się chocby o konsekwencje tych dzialan albo zaprosić panią Stankiewicz i panią Jamróz na obrady komisji i rozmawiać. budzet to nie zarty ale pod tymi kwotami jak pani dyrektor mowila kryja dzialania statutowe i zobowiązania wynikające z podpisanych umow bez chamstwa i zadnych obrazliwych slow powiem szczerze jestem rozczarowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojcie gratulacje zyskuje pan w moich oczach po tej sesji, ale baczniej sie przyglądać pracownikom Urzedu Gminy. Jak Pana spotkam to porazmawiamy. Wiele problemów ma tutaj swoje źródlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda to że z-cą wójta ma zostać jakiś lekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Droga Pani to nie chamstwo mowić prawde Zakrzowek liczy coś chyba ok. 1100-1200 mieszkańcow strzelam ale nie 3000 a takie zera /ooo/ /oo/ i liczby przy kwotach budżetowych robią róznice. Czyz nie mam racji?
Zakrzówek liczy około 1400 mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Prawda to że z-cą wójta ma zostać jakiś lekarz?
tak to prawda dr Piotr Widomski - specjalista chowu gołębia pocztowego i rasowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co byla na sesji nazwe w tej chwili parodią, takiego burdelu w radzie gminy jeszcze nie bylo A wniosek o przeniesienie tych kwot zlozyla grupa radnych: państwo: Drozd, Staroch, Flis, Powęzka i Kawęcka Rachoń. z tego co slyszę tam są jakieś dziwne wojenki powiązaly się koalicje Studzianki z Sulowem, układy i ukladziki krwią podpisane to jest parodia i kino, tutaj by sie jakas kontrola w tej radzie gminy zdala zeby ich poustawiac troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli radna ze swojej miejscowosci nie zna liczby mieszkancow i podwojnie ja zawyza istnieje zasadne podejrzenie ze kwoty w budzecie wziela z sufitu tym bardziej jak o nich wczesnie z nikim nie rozmawiala nawet w zakrzskim gs- rada nadzorcza cos planuje to się pyta prezesa Bryczka czy ksiegowej z Krasnika pewne decyzje wymagaja przemyślenia i zastanowienia przeciez chyba jak obradujecie w tej radzie to mozna zaprosic pania Moczybrodowa na rozmowe i skonsultowac co sie bedzie dzialo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nas załatwiła Radna. Nici z Domu Kultury i zajęć dodatkowych dla naszych dzieci. Małe, wiejskie szkółki są najważniejsze? A gdzie konsultacje społeczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakrzowiak napisał:
tak to prawda dr Piotr Widomski - specjalista chowu gołębia pocztowego i rasowego
TO CHYBA WETERYNIARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezlie napisał:
TO CHYBA WETERYNIARZ
To on przecież w krusie pracuje, to ten co na wójta startował? Lemiecha go zechce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no. Myślę, że tych obelg pod niektórymi adresami padło już chyba zbyt wiele. Gówniarstwo z UG (i nie tylko) chyba troszeczkę się zagubiło w swoich poczynaniach, ale skoro mają i takie polecenia, aby szkalować wszystko i wszystkich…. Tu wychodzi „kultura” spod Domu Kultury. Mam nadzieję, że Piotrek ma odpowiednie wejścia tam, gdzie trzeba i po numerach IP ze stosownymi służbami szybciutko dojdą – skąd te pościki wychodzą. Oj wiele dałabym, żeby zobaczyć kwaśniutkie minki tych piszących cwaniaczków z lemiechowego plemienia…. a i „Plebania” podobno też już nadaje ostatnie odcinki swojego serialu …. Brawo chłopaki. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosia napisał:
No, no. Myślę, że tych obelg pod niektórymi adresami padło już chyba zbyt wiele. Gówniarstwo z UG (i nie tylko) chyba troszeczkę się zagubiło w swoich poczynaniach, ale skoro mają i takie polecenia, aby szkalować wszystko i wszystkich…. Tu wychodzi „kultura” spod Domu Kultury. Mam nadzieję, że Piotrek ma odpowiednie wejścia tam, gdzie trzeba i po numerach IP ze stosownymi służbami szybciutko dojdą – skąd te pościki wychodzą. Oj wiele dałabym, żeby zobaczyć kwaśniutkie minki tych piszących cwaniaczków z lemiechowego plemienia…. a i „Plebania” podobno też już nadaje ostatnie odcinki swojego serialu ….Brawo chłopaki. Tak trzymać!
Widzę, że PSL "podnosi" poziom dyskusji. Ale czego można się spodziewać, widocznie brak argumentów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakrzowiak napisał:
tak to prawda dr Piotr Widomski - specjalista chowu gołębia pocztowego i rasowego [/quote] [quote name='niezlie' timestamp='1327656848' post='588963'] TO CHYBA WETERYNIARZ
No i znowu historia zatacza krąg. Ktoś z Zakrzówka coś osiągnął i znaleźli się tacy, którzy zrobią wszystko, żeby uprzykrzyć mu życie. Zastanowiłeś się ile mamy w gminie osób z doktoratem? Rozumiem, że mówisz to przez zazdrość. Jakim wykształceniem się pochwalisz? Zawodówka, hufiec? Może jednak spróbuj mu dorównać. Dla ciebie to chyba nic trudnego. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosia napisał:
No, no. Myślę, że tych obelg pod niektórymi adresami padło już chyba zbyt wiele. Gówniarstwo z UG (i nie tylko) chyba troszeczkę się zagubiło w swoich poczynaniach, ale skoro mają i takie polecenia, aby szkalować wszystko i wszystkich…. Tu wychodzi „kultura” spod Domu Kultury. Mam nadzieję, że Piotrek ma odpowiednie wejścia tam, gdzie trzeba i po numerach IP ze stosownymi służbami szybciutko dojdą – skąd te pościki wychodzą. Oj wiele dałabym, żeby zobaczyć kwaśniutkie minki tych piszących cwaniaczków z lemiechowego plemienia…. a i „Plebania” podobno też już nadaje ostatnie odcinki swojego serialu …. Brawo chłopaki. Tak trzymać!
Wysłannik ACTA się odezwał!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i znowu historia zatacza krąg. Ktoś z Zakrzówka coś osiągnął ...
Pytanie czy osiągnął coś czy zaprzepaścił wszystko co miał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...