Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni przyjęli projekt uchwały budżetowej

Utworzony przez placaca podatki, 26 stycznia 2012 r. o 07:42 Powrót do artykułu
wójcie garatuluję ferii zimowych, dzieci są bardzo zadowolone DZIĘKUJEMY za cukierki też. Pzdr dla Małgosi Jamróz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niezłe, dostalem linka prosze obejrzec ciekawe http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=1226#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądalem w telewizji krasnik ten reportaz to jest sytuacja wyjątkowa zeby rada zwiekszala budżety szkolom i sytuacja jest nadzwyczajna i nasza rada jest nadzwyczajna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja oglądnąłem sobie to wszystko dzialają na osłabienie wójta!!! jaka rada takie decyzje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja oglądałam, to wariactwo... po co więc dom kultury skoro nie ma za co normalnie funkcjonować?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nikogo obrażać i nie chcę nikomu szkodzić, proszę o jedno o zrozumienie. Pracuje w Krasniku od 15 lat, zaczynam sie wstydzić za moich radnych i za to co robią. Te felietony i artykuły powinny brzmieć pozytywnie a to co radni wygaadują a zwlaszczą robią to wstyd, jeżeli nie odpowiadają na pytania i nie chcą rozmawiać znaczy nie mają argumentów a to jeszcze gorzej o nich świadczy. Cieszy mnie postawa wójta, nie spodziewałem sie w tym człowieku takich zasobów spokoju i rozwagi. Powiem, że nie głosowałem na niego, zagłosowałem na Cieślę bo sądziłem ze Lemiecha jest za młody. teraz myślę, że to inteligentny facet, który nie ma za sobą rady. Potrzebuje czasu i pracy, ale robi postepy. To jest moje prywatne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego radni raz glosują tak a raz inaczej moj teścio jest radnym w innej gminie i mówił mi że rada gminy Zakrzówek podjęła kiepska decyzję zwiększając budzety szkołom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni rzeczywiście mieli ochotę na referendum ale Szastarka ich ostudziła i w końcu zdali sobie sprawę ze pan Piotr Widomski w gminie Zakrzówek jest człowiekiem bez szans na wygraną w wyborach na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A proszę mi odpowiedzieć co się stało ze radny Staroch i radna Rachoń nie poruszali sprawy Syreny na domie kultury i nie oponowali bo wiem ze jest w budżecie a miesiąc czasu opowiadali zeby zabrać pieniążki ze sławnej syreny na budynku remizy/domu kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADA GMINY CHYBA NIE OGLĄDA TELEWIZJI, PANORAMY NIE CZYTA GAZET LUBELSKICH NIE WIDZI CO SIE DZIEJE PANI RADNA SAMA BYLA DYREKTORKA, JAK MOZNA PODEJMOWAĆ TAKIE DECYZJE KIEDY OD 8 LAT MOWIA TRZEBA COŚ ZROBIĆ Z OŚWIATĄ BO DZIECI MAŁO A NAUCZYCIELI DUZO, BA ZŁA KARTA NAUCZYCIELA BO DUŻE I KOSZTOWNE BUDYNKI, A TU NAGLE RADA DAJE PIENIĄDZE NA PODWYZKI DLA NAUCZYCIELI TU NIE MA LOGIKI I ROZSĄDKU TO SĄ NIEODPOWIEDZIALNE DECYZJE I TRZEBA JE PRZEMYŚLEĆ I NAPRAWIĆ TO JEST MOJE OBYWATELSKIE SPOJRZENIE, JA TEŻ TU MIESZKAM I PŁACE PODATKI I PRZYJDZIE CZAS ZE NIEBAWEM NIE ZAPŁACĘ A TO ANI MOJA WINA ANI MOICH SĄSIADÓW W PODESZŁYM WIEKU ZE NIE MA DZIECI I JEST ICH CORAZ MNIEJ MYSLĘ ZE TO PRAWDĄ NIE SKRZYWDZIŁEM ODPOWIEDZIALNYCH ZA PODATKI A DAŁEM DO MYSLENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt sam obiecywał przed wyborami, że utrzyma wszystkie szkoły. Niby jak? Obiecywał też konsultacje społeczne. Niby kiedy? Ludzie tu też nieźle sobie dogadują, a na zebraniach pustki. To dopiero wstyd na okolicę. W Lublinie mówią o Zakrzówku - Lemiechowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koalicjant pokazał prawdziwe oblicze jak za byłego wójta i byłej wójciny tylko trochę za szybko, było w wwyborach wystawić pana Antoniego Rachonia ach ten PSL........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Wójt sam obiecywał przed wyborami, że utrzyma wszystkie szkoły. Niby jak? Obiecywał też konsultacje społeczne. Niby kiedy? Ludzie tu też nieźle sobie dogadują, a na zebraniach pustki. To dopiero wstyd na okolicę. W Lublinie mówią o Zakrzówku - Lemiechowo
Ciekawe gdzie tak mówią? Ja pracuję w lublinie mam tu wielu znajomych i jeszcze nikt, nigdzie nie spotkał się z takim określeniem. Ktoś tu nieźle ściemnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Wójt sam obiecywał przed wyborami, że utrzyma wszystkie szkoły. Niby jak? Obiecywał też konsultacje społeczne. Niby kiedy? Ludzie tu też nieźle sobie dogadują, a na zebraniach pustki. To dopiero wstyd na okolicę. W Lublinie mówią o Zakrzówku - Lemiechowo
Ciekawe gdzie tak mówią? Ja pracuję w Lublinie mam tu wielu znajomych i nikt, nigdzie nie spotkał się z takim określeniem. Niebawem będą o Zakrzówku mówić w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Wójt sam obiecywał przed wyborami, że utrzyma wszystkie szkoły. Niby jak? Obiecywał też konsultacje społeczne. Niby kiedy? Ludzie tu też nieźle sobie dogadują, a na zebraniach pustki. To dopiero wstyd na okolicę. W Lublinie mówią o Zakrzówku - Lemiechowo
Ja słyszałam, że Lemiechówek. Cóż coś w tym jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, sluchaj za Cieśli mowili Cieślowo, teraz Lemiechówek poczekajmy za 4 lata na ich przychówek Tym sie nie warto przejmować Niektorym ludowcom nie dogodzi musi być postawa krytyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom kultury - rewelacja chodzi moja siostrzenica dziecko chwali zajęcia, basen, kino dobra inicjatywa a ja potwierdzam tu nie trzeba warszawy, lublina wielu ludzi jest zażenowanych postawą radnych. Jest kilkoro mącicieli w radzie i tu jest baza problemu wójta. Ja sądzę ze i oni usiądą na 4 literach jak sie nauczą działania dla gminy i ludzi albo ludzie ich nauczą. A ja proszę panią radną niech nie zaprasaza na internecie do siebie. Tylko niech przyjmuje ludzi w gminie, wyznaczy sobie godziny i rozmawia bo coś źle słuchała ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra rada, niech sie weźmie za robotę nasza kochana rada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i dom kultury sobie poradzi... chodziarz nie wiadomo jak długo pociągnie przy takim budżecie ale z biblioteką gorzej. Podobno trzeba zamykać filie w sulowie i Studziankach bo nie ma pieniędzy żeby je utrzymać.Ale co tam ważne, że na szkoły się znalazło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno tylko 2% ludzi czyta książki, a do szkoły chodzi każdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...