Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew w Kraśniku się podnosi

Utworzony przez ABC, 17 stycznia 2014 r. o 15:50 Powrót do artykułu
No tak przecież wybory juz blisko... Trzeba bedzie podsumować bilanse zysków i strat... A przecież na cos trzeba pieniądze wydać... A pracy jak nie było tak nie ma młodzi niech dalej beda mgr bez pracy!!!! Ot cała polityka stwórzcie miejsca pracy a nie wszędzie po rodzinach stanowiska tworzone!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak przecież wybory juz blisko... Trzeba bedzie podsumować bilanse zysków i strat... A przecież na cos trzeba pieniądze wydać... A pracy jak nie było tak nie ma młodzi niech dalej beda mgr bez pracy!!!! Ot cała polityka stwórzcie miejsca pracy a nie wszędzie po rodzinach stanowiska tworzone!!!!
Mgr bez pracy wtym kraju jest tysiące bo żaden mgr nie pójdzie do pracy za minimum , ale wykwalifikowanych pracowników jest w sumie garstka - ludzi którzy swoimi rękami coś wytwarzają , a Ty powiedz mi co mgr produkuje - nic (oprócz biurogazów )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mgr bez pracy wtym kraju jest tysiące bo żaden mgr nie pójdzie do pracy za minimum , ale wykwalifikowanych pracowników jest w sumie garstka - ludzi którzy swoimi rękami coś wytwarzają , a Ty powiedz mi co mgr produkuje - nic (oprócz biurogazów )
Przepraszam, nie byłoby wykwalifikowanych pracowników gdyby nie oni. Nawet jak bierzesz tylko pilota do ręki musisz znać cyfry, liczby i parę liter.. Schamieliśmy w tej pogoni za dobrobytem. Jesteś tego smutnym przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, nie byłoby wykwalifikowanych pracowników gdyby nie oni. Nawet jak bierzesz tylko pilota do ręki musisz znać cyfry, liczby i parę liter.. Schamieliśmy w tej pogoni za dobrobytem. Jesteś tego smutnym przykładem.
a ilu masz wykwalifikowanych mgr.? a jeśli uważasz że do kliknięcia paru cyfr potrzebne jest uprawnienie co najmniej mgr - to porażka , obecnie to nawet emeryci z lini produkcyjnych potrafią obsługiwać komputer żarówkę to i małpa wkręci . i nie schamieliśmy tylko kupa kolesi z przedrostkiem MGR . wlazła do samorządów , i może mieć mgr. kosmetyczka ale siedzi w urzędzie jako gł. księgowa po szkoleniu i zasiedzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też sie podnosi ,choc mam 60 lat ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...