Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wstydu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram tą kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ci którzy napisali "ale syf", "wstydu nie ma" - żal mi was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna kobieta☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem czemu taka sesja ma służyć. dla mnie to jedynie próba utrzymania fejmu w okresie przerwy. jako blogerka nawołuje babki - bądźmy idealne a jak musi mieć zrozumiałą przerwę - woła dajmy sobie czas żenujący popis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąża nie choba. Nie trzeba tyle żreć. Ja takich proboelmów po porodzie nie miałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wygląd po porodzie, ALE I W TRAKCIE CIĄŻY to tylko kwestia fizjonomii. Znajoma po porodzie była sucha jak patyk, szczuplejsza niż kiedykolwiek, a później tak się wkręciła w macierzyństwo i tak przestało jej zależeć na własnym wyglądzie (tylko dziecko, tylko zdrowie dziecka itd.), że przytyła 15 kg. Teraz, kiedy już "otrzeźwiała" zastanawia się jak wrócić do formy i figury... Tak to wszystko można sobie tłumaczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brr nie ma czym oka nacieszyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świata nie odkryła, prawda znana od lat, to po co komukolwiek oglądać jej bebech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...