Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona burmistrza Kraśnika zarabia dzięki funkcji męża?

Utworzony przez Gość, 25 września 2009 r. o 06:04 Powrót do artykułu
Czubiński - skur***n, Ola Czubińska (Pawełczak) sz**ta! Tu przesadziłeś. Jesteś chamem i wieśniakiem bez kultury, zwykłe bydle. Zazdrościsz komuś wiedzy i wykształcenia. Nie przeskoczysz tego nigdy, to cię przeraża. Z tego co się czyta na tym forum, dochodzę do wniosku, że inteligencją nie grzeszycie. Samo chamstwo. Osobiście postaram się o to, żeby policja zajęła się twoim postem. Myślałem, że to forum jest dla normalnych i zdrowych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedz czy kultura jest to aby iść po trupach i zalatwiac swoje osobiste sprawy dzięki niewinnym mieszkańcom Kraśnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem ze władza i stanowisko publiczne tez jest dla normalnych ludzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże , a co toto jest na tych fotach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.20 grudnia TVP3 info o godz.20.50 przekaże na" żywo " spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Markiem Sawickim-Ministrem Rolnictwa- Polskie Stronnictwo Ludowe. Temat główny :Czy koalicja PSL-PO utrzyma się do końca kadencji? Gościowi można pocztą elektroniczną w trakcie programu przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...