Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwyrodnialec przywiązał psa do drzewa i zabił młotkiem

Utworzony przez johhnny, 25 marca 2010 r. o 22:07 Powrót do artykułu
kto zna blizej tego sk***wysyna? nie jest on czasem kierowca w firmie przewozowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz to go już wszyscy poznają ze zdjęcia. Żebyś tak wstrętny dziadu zdychał niczym te biedne zwierzę które zamordowałeś z zimną krwią. I miejmy nadzieję, że sprawiedliwość cię dosięgnie, prędzej czy później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywiązać go do drzewa,pobić i niech zdycha stary dziad.. co z tymi ludzmi się dzieje.. masakra;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie policjancie. Nie wypada tak wyglądać w mundurze, Dwa długopisy, jeden żółty, rozpięte kieszenie.... flejtuch jakiś! Rzecznik nie dba o wizerunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście sędzia po studiach masłowych wyda wyrok według powszechnej "książeczki prawnej" - najniższy wyrok "bo to tylko pies", czyli kara grzywny. Podać do publicznej wiadomości imie i nazwisko sędzi, która ten ŚMIESZNY "wyrok" wyda !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać ,że to 100% burak, który ma na sumieniu niejedno zamordowane zwierzę. Nabić takiego sku***syna na pal i postawić w centrum miasta, żeby mu jeszcze każdy przechodzień napluł w mordę. Kiedy wreszcie ten pieprzony Rząd wezmie się za takie Bestie , jak ta na zdjęciu i zacznie porządnie karać ???? Dużo obiecywali nasi posłowie w w/w przypadkach i cisza, bo jak zwykle mają ,, ważniejsze" sprawy niż katowanie zwierząt przez ZWYRODNIALCÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co trzymać bezpańskiego psa , jeszcze kogoś pogryzie i kto za to zapłaci . A tak problem z głowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propunuje zwyrodnialca również zatłuc młotkiem przywiazując do drzewa niech poczuje to co to biedne zwierzę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pniaku mu jaja sklepać młotkiem i posypać solą ! Albo rozgrzany drut zimnym końcem mu w du*e wsadzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co trzymać bezpańskiego psa , jeszcze kogoś pogryzie i kto za to zapłaci . A tak problem z głowy .
Takich jak ty też należałoby zutylizować żeby problem był z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasyl napisał:
Na pniaku mu jaja sklepać młotkiem i posypać solą ! Albo rozgrzany drut zimnym końcem mu w du*e wsadzić !
Mimo wszystko to człowiek... A ty za kogo się uważasz? Czym różniłbyś się od niego gdybyś faktycznie to zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co trzymać bezpańskiego psa , jeszcze kogoś pogryzie i kto za to zapłaci . A tak problem z głowy .
Niektórych za bardzo ponoszą emocje. Warto pomyśleć zanim napisze się kolejny raz głupotę, ze każde zwierzę miało kiedyś własciciela i albo pozbył się on zwierzęcia albo był na tyle nieodpowiedzialny, ze rozmnażał i nie mając co robić z kolejnymi miotami wyrzucał je na pastwę losu. To nie wina zwierzęcia, ze przyszło na ten świat a te co są też mają prawo do życia i na pewno nie do takiej bestialskiej śmierci jaka spotkała tego psa. Swiat i tak jest wystarczająco podły że nie ma co naśladować zachowań jakichś prymitywów pokroju tego bezmózgiego, tłustego dziada. Wstyd popierać takie działania bo to świadczy tylko o niskiej kulturze osobistej i niskim poziomie inteligencji. Człowiek myślacy któremu współczucie nie jest obce tak się nie zachowuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNI OPUBLIKOWAC TWARZ TEGO DEGENERATA, OSMIESZYC PUBLICZNIE I NAPLIETNOWAC!!!!! a CO DO KARY, DAC GO W MOJE RECE, TYM SAMYM MLOTKIEM TO MU J*** POPRZETRACAM! Mam zwierzeta w domu, ale jak czytam coraz wiecej artykulow tego typu, to po prostu MAM DOSC, ZE TEZ TAKIEGO NIEDOROBIENCA ziemia nosi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niektórych za bardzo ponoszą emocje. Warto pomyśleć zanim napisze się kolejny raz głupotę, ze każde zwierzę miało kiedyś własciciela i albo pozbył się on zwierzęcia albo był na tyle nieodpowiedzialny, ze rozmnażał i nie mając co robić z kolejnymi miotami wyrzucał je na pastwę losu. To nie wina zwierzęcia, ze przyszło na ten świat a te co są też mają prawo do życia i na pewno nie do takiej bestialskiej śmierci jaka spotkała tego psa. Swiat i tak jest wystarczająco podły że nie ma co naśladować zachowań jakichś prymitywów pokroju tego bezmózgiego, tłustego dziada. Wstyd popierać takie działania bo to świadczy tylko o niskiej kulturze osobistej i niskim poziomie inteligencji. Człowiek myślacy któremu współczucie nie jest obce tak się nie zachowuje.
Obrońca się znalazł . Padaka . Mądrala. Inaczej będziesz śpiewał jak ci albo twoim dzieciom psy tyłek i ręce pogryzą. Idiota jakiś. Obrońca się znalazł. Nie popieram młotkiem , ale usypianie owszem i jestem zdecydowanie za .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obrońca się znalazł . Padaka . Mądrala. Inaczej będziesz śpiewał jak ci albo twoim dzieciom psy tyłek i ręce pogryzą. Idiota jakiś. Obrońca się znalazł. Nie popieram młotkiem , ale usypianie owszem i jestem zdecydowanie za .
Mam mądre dzieci, wiedzą, ze nie wolno zaczepiać i denerwować psów, zwłaszcza tych wałęsajacych się po osiedlach. Wszystko jest kwestią wychowania i nauczenia odpowiedzialności za to co się robi. Nie jest sztuką pozabijać wszystkie bezdomne zwierzęta ale im pomóc, albo nie rozmnażać niepotrzebnie i nie wyrzucać. Tylko człowiek pozbawiony uczuć wyższych jest w stanie popierać masową eksterminację bezdomnych zwierząt i uważać to za najlepsze rozwiązanie problemu bezdomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obrońca się znalazł . Padaka . Mądrala. Inaczej będziesz śpiewał jak ci albo twoim dzieciom psy tyłek i ręce pogryzą. Idiota jakiś. Obrońca się znalazł. Nie popieram młotkiem , ale usypianie owszem i jestem zdecydowanie za .
Zal mi ciebie człowieczku bo tak naprawdę niczym nie różnisz się od tego prymitywa co zamordował z zimną krwią bezbronne zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram usypianie plątających się psów. Uważam że pogryzą prędzej czy później . A co do wychowania dzieci to psy gryzą bez powodu i nie rozumiem plucia się niektórych pseudo obrońców , że tylko zaczepiony pies gryzie . Usypiać i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram usypianie plątających się psów. Uważam że pogryzą prędzej czy później . A co do wychowania dzieci to psy gryzą bez powodu i nie rozumiem plucia się niektórych pseudo obrońców , że tylko zaczepiony pies gryzie . Usypiać i tyle .
Jeśli chodzi o usypianie, to jesteś moim pierwszym kandydatem. Bo osoby nie potrafiące normalnie używać szarych komórek raczej niewiele sa warte. Psy NIGDY NIE GRYZA BEZ POWODU. Oczywiście sa wyjątki od reguły, ale to naprawdę mały procent. W normalnej sytuacji - czyt, bez zagrożenia - pies nie zaatakuje. Dopiero w sytuacji zagrożenia , gryzie. JAK NIE WIERZYSZ, SPYTAJ JAKIEGOKOLWIEK WETERYNARZA - POWIE CI TO SAMO. A co do wychowania dzieci - ty wydajesz mi sie taka osoba, która jest zaskoczona, gdy pies zaatakuje dziecko które go kopało albo pchało palce w oczy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Jeśli chodzi o usypianie, to jesteś moim pierwszym kandydatem. Bo osoby nie potrafiące normalnie używać szarych komórek raczej niewiele sa warte. Psy NIGDY NIE GRYZA BEZ POWODU. Oczywiście sa wyjątki od reguły, ale to naprawdę mały procent. W normalnej sytuacji - czyt, bez zagrożenia - pies nie zaatakuje. Dopiero w sytuacji zagrożenia , gryzie. JAK NIE WIERZYSZ, SPYTAJ JAKIEGOKOLWIEK WETERYNARZA - POWIE CI TO SAMO. A co do wychowania dzieci - ty wydajesz mi sie taka osoba, która jest zaskoczona, gdy pies zaatakuje dziecko które go kopało albo pchało palce w oczy..
Psia koalicja pogryzie każdego, kto zwróci uwagę i powie, że "porządek musi być" - nawet z ich ulubieńcami. Nie mam ochoty sprawdzać, czy ten przed domem wałęsający się piesek ma wole na kupkę, czy ktoś trwale pozbył się go.... Takie psy powinny być wyłapywane i usypiane, a właściciele stosownie "nagradzani". Miłość do pieska tak, ale mądra i odpowiedzialna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku, czy ty nie umiesz czytać??? Widocznie potraktowanie psa mlotkiem jest dla Ciebie naturalne... OWSZEM, JAKO WYZNAWCZYNI ZASADY OKO ZA OKO, CHĘTNIE BYM TEGO GOŚCIA PARE RAZY STUKNELA MŁOTKIEM. Autentycznie. Mam dość czytania o ciągłych aktach przemocy. Zaczynają od zwierząt / za to nie ma jakiejś większej kary/ kończy sie na ludziach. Newsy typu "zabili staruszke dla 50 zl" albo "zakatowali bezdomnego bez powodu" staja się codziennością ;((( PRZEMOCY, POD KAZDA POSTACIĄ MOWIĘ STANOWCZE NIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...