Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2018 r. o 13:30 Powrót do artykułu
Sami się kasują i eliminują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie BMW ??? BMW to jest auto około 5-10 letnie . A na zdjęciu widać rozwalonego starego siepa i śruta 15 letniego albo jeszcze starszego repa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna strata wiedział z kim siada i że jest pijany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki z ciebie fan bmw a nie wiesz z.ktorego rocznika jest e34 ?? niekoniecznie musialobyc w zlym stanie - dopiero biegly to oceni gosc stracil zycie a ty ***isz o wiesniackiej marce obys sie *** w swoim bmw na drzewie zawinal,oczywiscie 5-10 letnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten cfelowóz bmw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś niezdrowa alergia panuje tutaj na auta ponad dziesięcioletnie. Ja ma 14-letniego Opla i nie uważam go za złoma. Można zajeździć nowe auto w parę lat. Jak ktoś o auto nie dba. Oczywiście po dekadzie trzeba pomyśleć o wymianie tarcz hamulcowych, przewodów hamulcowych, opon...itd. Szczeniaki tutaj siedzą i wklepują durnoty, tak jakby każdego byłoby stać na kupno nowiuśkiego ata prosto z salonu przy pensji 2tys. zł. Oczywiście kupując BMW (Będziesz Miał Wydatki) trzeba uwzględnić, że takie auto kosztuje w utrzymaniu. To nie Opel. Mogłem w Niemczech kupić "wypasione" BMW za 2500€, a zdecydowałem się ostatecznie na Opla za 3500€. I tak musiałem na wstępie dołożyć 800€ by doprowadzić auto do pełnej funkcjonalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** - radość z jazdy - ROTFL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...