Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rządy będą się zmieniać, a ja dalej będę ryć ze śmiechu przez takich pacanów. Wy ludzie myślicie, że kiedyś trafi się cudotwórca i każdy będzie mieć 10.000zł pensje, oraz wszystko czego zapragnie? A skąd niby ten wasz wymarzony rząd ma to wziąć? Może wydrukować i dać? Totalny brak wiedzy i najgłupszy powtarzany tekst " to wina tuska". Zaraz się władza zmieni, a wy dalej będziecie głupi i w dalszym ciągu będziecie pisać to wina tego czy tamtego. Najlepiej jak ty wiesz kogo wina i jak oni mają zrobić to "lepiej" to idź tam i pokaż jak się robi.
Ten je bany komunistyczny rząd jak nie będzie kupował stołków ,krzeseł po 30 patoli za sztukę i jak za swoje się będzie ubierał [ tusk garnitur służbowy,sukienki,podpaski dla swojej Helgi,wszystko za nasze podatników pieniądze ] mniej kradł,mniej przewalanek to i ty CYCU będziesz zarabiał tyle co przeciętny Belg,Holender czy inny Niemiec A wszystko w dobie wielkiego kryzysu,PO prostu ZŁODZIEJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie został zastrzelony na miejscu !   Ja nie mam zamiaru na niego płacić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie został zastrzelony na miejscu !   Ja nie mam zamiaru na niego płacić !
Dlatego tusk musi odejść!!! nic w tym kraju nie może być skuteczne??? będziesz płacił,tak wybrałeś,nie ma innego wyjścia. Płać i płacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja już chciała go zamordować,kolejny raz ktoś niby chciał policjata przejechać...nawet za komuny milicja nie strzelała ludziom w plecy a to jest ewidentne morderstwo i powinni być karani wg art 148,umyślne morderstwo...mało już ludzi zabili tchórze,a ten debil co pisał że powinni go zastrzelić na przymusową izolację do psychiatryka,to nie nazistowskie niemcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie został zastrzelony na miejscu !   Ja nie mam zamiaru na niego płacić !
Ja zapłacę za twoje przymusowe leczenie w zakładzie zamkniętym ...lebsz by była eutanazja dla takich kretynów jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja już chciała go zamordować,kolejny raz ktoś niby chciał policjata przejechać...nawet za komuny milicja nie strzelała ludziom w plecy a to jest ewidentne morderstwo i powinni być karani wg art 148,umyślne morderstwo...mało już ludzi zabili tchórze,a ten deb*** co pisał że powinni go zastrzelić na przymusową izolację do psychiatryka,to nie nazistowskie niemcy...
  Janek - jak by Ci matkę przejechali tez byś tak śpiewał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego w tak oczywistej sprawie chronimy dane "bandyty".Przecież te numery powinny byc czytelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest gdzieś umieszczony całe nagranie z tego pościgu, a nie tylko wycinki? Było tam sporo baaardzo niebezpiecznych sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek - jak by Ci matkę przejechali tez byś tak śpiewał??
te przejeżdżanie to wymysł do obrony przed zabójstwem...nie rozumiem braku wyroków dożywocia wśród mundurowych,,,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi funkcjonariusz od razu powinien im sypnac z Kalacha, i problem rozwiazany. Tak to czyni policja w  Stanach
to nie są stany palancie,to jest Polska,tu się nie strzela do czarnuchów tylko ich "broni" przed białymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi funkcjonariusz od razu powinien im sypnac z Kalacha, i problem rozwiazany. Tak to czyni policja w  Stanach
             Ale Ty pleciesz bzdury. W USA policja nie jest uzbrojona w pistolety Kałasznikowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te przejeżdżanie to wymysł do obrony przed zabójstwem...nie rozumiem braku wyroków dożywocia wśród mundurowych,,,
  To może wszyscy zacznijmy kraść i jeździć z więcej niż 3 promilami we krwi. Po co pracować. Dlaczego mam wyjść do pracy i nie wrócić zostawiając żone i dziecko przez kretyna który świadomie ma za nic prawo - nie ma prawa jazdy, ale na samochód "uzbierał" krojąc małolatów albo sprzedając zioło wśród kolegów. W tej konkretnej sytuacji policjanci zachowali się tak jak powinni. Policjant miał prawo użycia broni i w moim odczuciu powinien to zrobić - przynajmniej przestrzelić chłodnice. Myśle że przy takiej prędkości przejazdu po 5 minutach nie miał by już silnika i sam by stanął. Przebicie opon jest ryzykowne bo nie wiadomo jakie ten "miszcz" kierownicy ma umiejętności i czy przypadkiem trajektoria lotu nie będzie kolizyjna z kimś kto chciałby jeszcze zobaczyć swoje wnuki.   Niech mi ktoś powie czym sie różni użycie broni palnej od kretyna który jedzie pod prąd 150 km/h i nie zamierza zjechać tylko zmusza kogoś do zjadu do rowu. Czy w tym przypadku samochód nie jest bardziej niebezpieczny od broni ? Z rewolweru zabijesz maksymalnie 6 osob, a co jak gość pójdzie na czołówkę z tirem, a ten zjedzie na przeciwległy pas i zderzy się czołowo z autobusem w którym jedzie 60 osób ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poboczem szedł tata z synem; na szczęście nic im się nie stało;  tragedia mogła być... to jest chore, że tacy bezmózgowcy, niby kierowcy,bez  uprawnień- dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a kolega mu na to pozwolił, czyj był ten samochód?, "głupi i głupszy"- tylko że oni  w filmie nikomu nic  nie zrobili, tym  też się udało na szczęście...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy śmieją się z policji że nie porafiła strzelać powinni poczytać o ucieczce w chodlu parę lat temu. Policjant strzelił, gościu spadł z motoru a potem szum i płacz czy trzeba było strzelać, czy pozwolić mu uciec. Jestem pewien że gdyby do nich strzelali i gnojów zabili komentarzy na temat brutalności policji byłoby ze 200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poboczem szedł tata z synem; na szczęście nic im się nie stało;  tragedia mogła być... to jest chore, że tacy bezmózgowcy, niby kierowcy,bez  uprawnień- dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a kolega mu na to pozwolił, czyj był ten samochód?, "głupi i głupszy"- tylko że oni  w filmie nikomu nic  nie zrobili, tym  też się udało na szczęście...!
                       Zabieranie prawa jazdy nic nie daje. Tylko bardzo wysokie kary finansowe oraz kary bezwględnej "odsiadki" mogą częściowo, zaznaczam częściowo ograniczyć takie sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego w tak oczywistej sprawie chronimy dane "bandyty".Przecież te numery powinny byc czytelne.
Nie w przypadku gdy chodzi o synalka prominentnej osoby w mieście. Kto by takie dane podał do publicznej wiadomości nie znajdzie pracy w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy będą się zmieniać, a ja dalej będę ryć ze śmiechu przez takich pacanów. Wy ludzie myślicie, że kiedyś trafi się cudotwórca i każdy będzie mieć 10.000zł pensje, oraz wszystko czego zapragnie? A skąd niby ten wasz wymarzony rząd ma to wziąć? Może wydrukować i dać? Totalny brak wiedzy i najgłupszy powtarzany tekst " to wina tuska". Zaraz się władza zmieni, a wy dalej będziecie głupi i w dalszym ciągu będziecie pisać to wina tego czy tamtego. Najlepiej jak ty wiesz kogo wina i jak oni mają zrobić to "lepiej" to idź tam i pokaż jak się robi.
"Cukry, wina" lub "wódki, wina", jak wyjaśniają napisy w sklepach ze słodyczami i alkoholem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usiłowanie zabójstwa polijanta - 25 lat lub dożywoie. Usiłowanie zabójstwa cywila (po uprzednim dzgnięiu go nożem) do pięiu lat pozbawienia wolnośi. POLSKA = AFRYKA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usiłowanie zabójstwa polijanta - 25 lat lub dożywoie. Usiłowanie zabójstwa cywila (po uprzednim dzgnięiu go nożem) do pięiu lat pozbawienia wolnośi. POLSKA = AFRYKA. 
Dlatego tusk musi odejść.koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usiłowanie zabójstwa polijanta - 25 lat lub dożywoie. Usiłowanie zabójstwa cywila (po uprzednim dzgnięiu go nożem) do pięiu lat pozbawienia wolnośi. POLSKA = AFRYKA. 
                  Afryka to wielki kontynent. Które państwo na tym kontynencie masz na myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...