Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw. Potrzebna krew dla żony policjanta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2019 r. o 16:36 Powrót do artykułu
nie macie redaktóry rozumu, może geniusze napiszą jakiej grupy jest krew potrzebna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie redaktóry rozumu, może geniusze napiszą jakiej grupy jest krew potrzebna?
 Geniuszu! Jeśli to nie jest rzadka grupa krwi,to wystarczy obojętnie jaka na wymianę w banku krwi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie ma znaczenia jaką krew oddajemy.Stacja krwiodawstwa zapewnia pacjentce taką jak jej jest potrzebna.Jezeli oddaje się że wskazaniem dla kogo ,wtedy Stacja zapewnia w pierwszej kolejności krew dla tej pacjentki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję tym którzy oddają krew, sam po wypadku dostałem ok 20 jednostek. Byłem w stanie krytycznym i miałem dwa krwotoki _________ google : " PAN JEZUS nadal czyni cuda uratowany spod TIR-a część 3 - poród adopcja wypadek "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem potrzebę ale po co pisać zaraz że to żona policjanta? Nie zawsze to pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafila na najlepszy szpital w polsce Mnie uratowali tam zycie Wielkie dzieki dla lekarzy i pielegniarek Ci ludzie zrobia wszystkko aby zyla Niech bog nad nia czuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam brałem chemie .Ratowali życie .Dziekuję Wam Lekarzom ze Staszica.Dzięki,Dzięki ,Dzięki, Niestety moja krew jest beee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...